Pentagon analizował mowę ciała Putina, aby przewidzieć jego przyszłe decyzje

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Sytuacja jaka ma miejsce na Ukrainie spowodowała bardziej napięte relacje między Stanami Zjednoczonymi a Rosją. Jak wynika z dokumentów należących do Pentagonu, zespół badawczy analizował ruchy ciała prezydenta Władimira Putina, jak również i innych światowych przywódców, aby przewidzieć ich dalsze działania.

 
Biuro zajmujące się tzw. think tankiem, ONA (Office of Net Assessment), wspiera projekt dotyczący badań ruchów ciała aby przewidzieć, jakie decyzje polityczne najprawdopodobniej zostaną podjęte przez przywódcę danego państwa oraz jaka będzie jego reakcja na wydarzenia. Amerykanie, analizując mowę ciała prezydenta Władimira Putina, próbują zyskać ewentualną przewagę nad Rosją.
 
Brenda Connors, od lat zajmująca się projektem Body Leads, wraz z zespołem przeanalizowała ruchy ciała różnych liderów. W 2008 roku napisała raport "Movement, The Brain and Decision-making, the President of Russia, Vladimir Putin". Wszystkie prace były przekazywane do biura sekretarza obrony Stanów Zjednoczonych.
 
Jeden z urzędników ONA chcący zachować anonimowość powiedział, że celem tych analiz jest próba zdobycia informacji na temat przywódców, zrozumienie ich sposobu myślenia. Nietrudno jest dojść do wniosku, w jakim celu Stany Zjednoczone mogą wykorzystać takie informacje.
 
 
Źródło: USAToday.com

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika oyciec

Moi drodzy Na naszych oczach

Moi drodzy
Na naszych oczach rozgrywa się walka. Chęć poszerzenia wpływów syjonistycznych na ziemiach od pradziejów należących do Słowian.
Sądzicie, że jałta i tereny zawładnięte przez Stalina to przypadek?
Nie, to były tereny od pradziejów słowiańskie, (nawet byłe NRD).
Pomyślcie, dlaczego za te ludy nie chciały krwi wylewać ludy cywilizacji zachodniej? Przypadek? Z tgo samego powodu "sojusznicy" zdradzili dwukrotnie Polskę. Czas abyśmy wraz z naszymi braćmi
Słowianami w tym Rosjanami zmienili dzieje, wybaczyli "niesnaski" dojrzeli prawdziwego "wroga" kolonizatorów i w przenośni i dosłownie.
Konflikt i wyzysk toczy się w obrębie haplogrup krwi. Ludzie i podludzie, to my decydujemy, w której grupie chcemy pozostać.
Chwała Słowianom

Portret użytkownika sloun322

a,,,co do Bośni; ,,powiedz to

a,,,co do Bośni; ,,powiedz to rodzinom tych którzy tam zginęli...i g...o wiesz o Bośni. ślęczysz przy internecie i czytasz głupoty i Ci grzeje mózg, jeśli takowy jeszcze posiadasz. Miłego głupiego Angelusie
 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika sloun322

Do ANGELUSA MAXIMUSA REXA;

Do ANGELUSA MAXIMUSA REXA; ...Byłeś na wojnie lub w obrębie działań wojennych ?,,jeśli nie to spadaj z tego forum i nie pisz bzdur,. Nie masz pojęcia co to WOJNA.( dla informacji; byłem 18 miesięcy w BOŚNI )......Każdy normalny człowiek widzi czym jest Rosja i pan Wladimir P.,,,,a Banderowcy już raczej sa po drugiej stronie....Teraz mamy inne czasy i społeczeństwo, a ciągłe odnoszenie się do przeszłości to główny błąd ludzkości;;;;nie mylić z pamięcią .

Strony

Skomentuj