Pentagon analizował mowę ciała Putina, aby przewidzieć jego przyszłe decyzje

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Sytuacja jaka ma miejsce na Ukrainie spowodowała bardziej napięte relacje między Stanami Zjednoczonymi a Rosją. Jak wynika z dokumentów należących do Pentagonu, zespół badawczy analizował ruchy ciała prezydenta Władimira Putina, jak również i innych światowych przywódców, aby przewidzieć ich dalsze działania.

 
Biuro zajmujące się tzw. think tankiem, ONA (Office of Net Assessment), wspiera projekt dotyczący badań ruchów ciała aby przewidzieć, jakie decyzje polityczne najprawdopodobniej zostaną podjęte przez przywódcę danego państwa oraz jaka będzie jego reakcja na wydarzenia. Amerykanie, analizując mowę ciała prezydenta Władimira Putina, próbują zyskać ewentualną przewagę nad Rosją.
 
Brenda Connors, od lat zajmująca się projektem Body Leads, wraz z zespołem przeanalizowała ruchy ciała różnych liderów. W 2008 roku napisała raport "Movement, The Brain and Decision-making, the President of Russia, Vladimir Putin". Wszystkie prace były przekazywane do biura sekretarza obrony Stanów Zjednoczonych.
 
Jeden z urzędników ONA chcący zachować anonimowość powiedział, że celem tych analiz jest próba zdobycia informacji na temat przywódców, zrozumienie ich sposobu myślenia. Nietrudno jest dojść do wniosku, w jakim celu Stany Zjednoczone mogą wykorzystać takie informacje.
 
 
Źródło: USAToday.com

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika oyciec

Moi drodzy Na naszych oczach

Moi drodzy
Na naszych oczach rozgrywa się walka. Chęć poszerzenia wpływów syjonistycznych na ziemiach od pradziejów należących do Słowian.
Sądzicie, że jałta i tereny zawładnięte przez Stalina to przypadek?
Nie, to były tereny od pradziejów słowiańskie, (nawet byłe NRD).
Pomyślcie, dlaczego za te ludy nie chciały krwi wylewać ludy cywilizacji zachodniej? Przypadek? Z tgo samego powodu "sojusznicy" zdradzili dwukrotnie Polskę. Czas abyśmy wraz z naszymi braćmi
Słowianami w tym Rosjanami zmienili dzieje, wybaczyli "niesnaski" dojrzeli prawdziwego "wroga" kolonizatorów i w przenośni i dosłownie.
Konflikt i wyzysk toczy się w obrębie haplogrup krwi. Ludzie i podludzie, to my decydujemy, w której grupie chcemy pozostać.
Chwała Słowianom

Portret użytkownika sloun322

a,,,co do Bośni; ,,powiedz to

a,,,co do Bośni; ,,powiedz to rodzinom tych którzy tam zginęli...i g...o wiesz o Bośni. ślęczysz przy internecie i czytasz głupoty i Ci grzeje mózg, jeśli takowy jeszcze posiadasz. Miłego głupiego Angelusie
 

Portret użytkownika sloun322

Do ANGELUSA MAXIMUSA REXA;

Do ANGELUSA MAXIMUSA REXA; ...Byłeś na wojnie lub w obrębie działań wojennych ?,,jeśli nie to spadaj z tego forum i nie pisz bzdur,. Nie masz pojęcia co to WOJNA.( dla informacji; byłem 18 miesięcy w BOŚNI )......Każdy normalny człowiek widzi czym jest Rosja i pan Wladimir P.,,,,a Banderowcy już raczej sa po drugiej stronie....Teraz mamy inne czasy i społeczeństwo, a ciągłe odnoszenie się do przeszłości to główny błąd ludzkości;;;;nie mylić z pamięcią .

Portret użytkownika Mojeimię44

Człowiecze o niskej

Człowiecze o niskej świadomości słowiańskiej. Czemu prowokujesz Angelusa? Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i każdy może mieć swoje zdanie. Angelus jeżeli chodzi o inteligencję to wgniata Ciebie w podłogę więc powinieneś wiedzieć gdzie jest Twoje miejsce i nie pyskować. To, że byłeś na wojnie jako żołnież świadczy tylko o tym, że wpieprzyłeś się w butach w nieswoje sprawy jako sługus tych, którzy na tym naprawdę zarobili miliony nie ryzykując tak jak Ty życia. świadczy to o tym gdzie jest Twoje miejsce. Czasy są cały czas te same tylko bogaci syjoniści mają coraz więcej kasy na manipulowanie takimi pachołkami jak Ty i robią to (niestety) coraz lepjej.
zapraszam do like-owania
 
 
https://www.facebook.com/pages/Podziemie-Polskiej-Armii/279795768841758?fref=ts

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie pitol mi tu o Bośni, bo

Nie pitol mi tu o Bośni, bo to syjonistyczna intryga. A co do banderowców niekumaty żołnierzu, to juz teraz zapowiadają rewizję polskich granic. Po za tym nie widziałeś co robili na Majdanie, jak zwyrodnialcy okaleczali policjantów Jakunowicza. Nie masz zadnego rozeznania w sytuacji politycznej. jesteś slepcem, którego jedyną informacją jest braylowskie literki oficjalnej propagandy.
Banderowcy, którzy nadal czczą mordercę Banderę będą kultywowac jego nienawiść dalej i nie zawahają się podrzynać ci gardło...
Przeszłość zawsze kształtuje przyszłość jak korzenie rośliny.
Ignorowanie przeszłości jest brakiem odpowiedzialności.

Portret użytkownika lemursmg

"Po za tym nie widziałeś co

"Po za tym nie widziałeś co robili na Majdanie, jak zwyrodnialcy okaleczali policjantów Jakunowicza." - MILICJANTÓW IGNORANCIE, przesadziłeś i to ostro Panie Zadufany Egocentryku wraz ze swoim przylizusem z SS. Jesteście baranami, którzy starają się przedstawiać jakąs alternatywe i nawet Wam to czasem wychodzi, ale po przeczytaniu tego fragmentu miarka się przebrała. Krwiożerczy neofaszyści brutalnie okaleczający berkutowców? Oj tak ... RT czy Pjerwij Kanal? Tak się składa, że studiuję w Kijowie (tylko nie nazywaj mnie studencikiem albo członkiem hasbary, tak jak pojechałeś z żołnierzem z Bośni - straszny z Ciebie ignorant...) i jestem cholernie blisko wydarzeń na Ukrainie. Ukraiński naród ma dość nieoficjalnego przedłużania USRR i wszystko co jest związane z Rosją dla narodu ukraińskiego śmierdzi z daleka, a mają z nim jeszcze gorsze doświadczenia niż My, Polacy, zachodni słowianie. Mam słowiańską krew i trochę lat interesuję się szeroko pojętymi tematami alternatywnymi i też uważam , że największy wpływ na narody świata mają Żydzi, ale wiedz, bo pewnie nie "znajesz", że Ukraińcy już od dawna nie potrzebują wiz do Izraela, a Jaceniuk jest żydem. Żydzi mają tam ogromne wpływy od dawna. Tak na marginesie wspomne, że byłem dzisiaj w Babim Jarze, gdzie sporo ich wymordowano przez Niemców, z resztą obok Polaków. I oczywistym jest, że cała rewolucja była wspierana przez żydów, oficjalnym kanałem - przez USA i UE. I bardzo dobrze, że to robili bo im dalej od władzy Rosyjskiej (do narodu generalnie nic nie mam, sporo tam dobrych ludzi) tym dla Ukrainy lepiej. I dla mnie też, bo Rosja reprezentuje sobą tylko zgnilizne oligarchicznego systemu, 2 razy bardziej niż Ukraina (co też jest dowodem na ogromne i "zaspawane" związki ekonomiczne z Rosją), ale to nie ważne. Wiesz co jest najważniejsze? To jest wybór narodu Ukraińskiego, nie spotkałem w Kijowie Ukrainca, który był by za Rosją. Co innego na wschodzie kraju, ale tutaj nie. Tym bardziej na zachodzie. Jak wyobrażasz sobie Ukrainę wyrywającą Polsce Przemyśl? Tutaj dopiero łyknąłeś bakcyla i to prosto z Kremla, z resztą podobnie jak Pan Michałkiewicz, którego szanuję. Rozumiem Twoją walkę z syjonizmem, ale reprezentujesz stanowisko, które jest determinowane przez "drugą stronę barykady". Powodzenia, rośnij.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To, że jesteś "studenciną"

To, że jesteś "studenciną" wcale ciebie nie dyskredytuje jak mówisz z sensem.
Jednak nie mogę się zgodzić, że Zachodnia Ukraina jest, czy będzie "cacy" dla Polski. Banderowskie plemię jest nadal bardzo aktywne i nie ma takiej siły, żeby nie zażądali rekompensaty za Przemyśl i absolutnie znam scenariusz takich wydarzen. Opisywałem go już. I czego się najbardziej obawiam, że będzie zrealizowany, sądząc po zachowawczej postawie Putina. Rewizjonizm jest nadal bardzo silny i nienawiść do Polaków również. Nie wszyscy byli banderowacami, ale wybacz mi, że osądzę ciebie jako naiwniaka... Nawet ci co byli niezwiązani z tym ruchem pójda ze strachu i będą robić co im jakiś neo -Bandera każe.
Zresztą tym ruchem kierują syjonisci, którzy jeszcze za Hitlera chcieli na tych terenach i środkowej Polski uczynić Nową Judeę...
 Jak zwykle syjoniści podstępni knowatorzy zawsze wykorzystują nacjonalizm narodowy do swoich rozgrywek... Tak, że "młody" mało jeszcze wiesz o Ukrainie, nawet jakbyś tam żył.
Odnośnie Rosjan, to można tylko tyle powiedzieć, że ich startegia, pomimo oligarchicznej zgnilizny jest za pokojowym załatwianiem spraw i właśnie ta oligarchiczność jest tym motorem, bo oni wzbogacają się  na interesach, nie na wojnie.
 Zgnilizna jest wszędzie, W Rosji oligarchowie to tez Żydzi. System jest przegniły, ale Rosjanie nie są współczesnie agresorami i tego faktu nie da się zaprzeczyć.
 Ratunkiem dla świata jest nie obalić oligarchię w Rosji, czy na Ukrainie. Trzeba przedewszystkim zastosowac STOP SYJONIZMOWI a co za tym idzie wszelkie ruchy narodowo-wyzwolencze z inicjatywy syjonistów powinne być zdławione.
 Niech Ukraina walczy o niezalezność pozbywszy się najpierw syjonistów. To jest dupa nie walka o niezalezność, bo dopiero po uzyskaniu tej "niezalezności" okaże się wolność narodu ukraińskiego jak w Polsce. Zostaną wysłani do robót po całej UE, tylko po to., by ta krainę wynarodowić z Ukrainców i zasiedlić pejsatymi złodziejami. Ale Ty tego nie wiesz.. W naiwności ducha wierzysz w "niezalezność" Ukrainy... To kłamstwo i będzie tylko gorzej narodowi Ukraińskiemu pod butem syjonistycznych krwiopijców.
 Żołnierz dostał po nosie bo pyskował do starszego niczego nie rozumiejąc z sytuacji w jakiej przebywał... To tylko mięsko na przynętę..
 To co się działo na Majdanie to akurat nie żadna RT czy Pjerwij Kanal, tylko krążące po sieci autentyczne obrazy i filmy z tych wydarzeń. Mord wykonany przez syjonistycznych bojówkarzy MOSAD-u
 Przebywając w Kijowie nie możesz zobaczyć podszewki, bo znajdujesz się wewnątrz niej. Inaczej to widac z boku młody adwersarzu... Rośnij i nie daj się zastrzelić...

Portret użytkownika lemursmg

Stary adwersarzu(chociaż nie

Stary adwersarzu(chociaż nie wiem kto z nas jest starszy, ja rozpocząłem 2 studia i mam 25 wiosen), myślisz, że to Żydy kazali Janukowiczowi w ostatniej chwili zmienić decyzję w sprawie UE i zaprzepaścić nadzieję 3/4(na oko) narodu całej Ukrainy na normalne, europejskie życie? Myślę, że Żydzi nie wymyślili Majdanu - po prostu chytrze go wykorzystali, jak to mają w sposobie. Ukraina i tak póki co będzie ekonomicznie wypompowywana - tak jak zawsze. Oczywiste to jest , ponieważ teraz będzię brać kasę od Żydów. Tzn oficjalnie i w całości jako kraj, bo wcześniej to tylko część oligarchów brała. I nie dobrze. Ale co zrobisz? Idealnie dla Ukrainców było by żyć na zasadzie Norwegii albo Szwajcarii, ale żadna ze stron na to nie pozwoli. Heh, wybacz niedopuszczalne w przyzwoitych dyskusjach ataki personalne. Tez jestem pewien. Radzę jednak zacząć się zastanawiać nad globalnymi efektami tego co dzieję się u naszych sąsiadów, u braterskiego narodu Ukraińskiego. Inną sprawą jest to , że od kąd przebywam w Kijowie, czyli od września zeszłego roku nie spotkałem się z żadną nieprzyjemną sytuacją ze strony Ukrainców - wręcz przeciwnie. Ostatnio na zakupach gość mi szczerze dziękował za pomoc Polaków na Majdanie, codziennie było widać tam conajmniej kilka naszych flag. Zawsze będę stał murem za Ukraincami, bo wierzę, że świat i jego duch są w stałej ewolucji (tak bardzo dławionej przez syjonizm, wiadomo dlaczego - bydło ma pozostać bydłem) i jesteśmy w takim momencie, że możemy odrzucić waśnie i walczyć wspólnie za wolność, którą nasze narody tak bardzo sobie cenią. No to odleciałem na koniec ...:P Ale u mnie jest trochę później niż u Ciebie... rośnij i dobrej nocy.

Strony

Skomentuj