Pegida zaplanowała pierwsze marsze w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło: Twitter
Znana ostatnimi czasy antyislamska organizacja Pegida rozprzestrzenia się na kolejne europejskie kraje. Tym razem organizatorzy zapowiedzieli pierwszy marsz w Wielkiej Brytanii.

 

Wygląda na to, że Pegida wciąż się dobrze trzyma, mimo ostatniego skandalu, w którym Lutz Bachmann, założyciel organizacji, pozował do zdjęcia ucharakteryzowany jako Adolf Hitler. Ponadto, na serwisie społecznościowym określił wszystkich uchodźców jako "zwierzęta" i "szumowiny", po czym przeprosił za "żart" i odszedł z Pegidy.

Źródło: Twitter

Antyislamski ruch w dalszym ciągu organizuje marsze a teraz zapowiedział demonstracje w Wielkiej Brytanii w Newcastle. Liderzy wezwali wszystkich chętnych do wzięcia udziału w proteście przeciwko islamizacji Europy a kolejne protesty mogą później odbyć się w Birmingham i w Londynie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika hal-9000

Tych stron jest więcej a

Tych stron jest więcej a firmy zajmujące sie dystrybucją czy produkcją GMO płacą redaktorom wycieczkami za głoszenie ich racji.... Ale to chyba jest poruszony off-topic... Więc na ch... piszesz?? Myślę że większość osób przeglądających to lub temu podobne witryny zdaje sobię sprawę z GMO i zagrożeniach, ale jak wiele osób choduje sobie samemu warzywa które i te mają geny modyfikowane(pylenie, opady, i ch. wie co jeszcze)

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj