PEGIDA zaczyna upadać - założyciel ruchu pozował jako Hitler

Kategorie: 

Źródło: Twitter
Przyszłość niemieckiego ruchu PEGIDA stoi teraz pod znakiem zapytania. Organizacja ta odpowiedzialna jest za ostatnie demonstracje przeciwko islamizacji Niemiec i całej Europy. PEGIDA była oskarżana o szerzenie nienawiści i rasizmu a teraz założyciel i lider tego ruchu Lutz Bachmann poddał się do dymisji po tym, jak pozował do zdjęć jako Hitler.

 

Wydarzenie to świadczy nie tylko o Bachmannie ale również całej organizacji, która domagała się jedynie ograniczenia polityki imigracyjnej. Zdjęcie Lutza Bachmanna, na którym pozuje jako Adolf Hitler, zrobiło furorę w internecie. Założyciel tego ruchu bronił się twierdząc iż był to jedynie żart. Krytyka ze strony pozostałych liderów PEGIDY była zbyt wielka, dlatego Bachmann odszedł z tej organizacji.

 

Teraz wszyscy mają powody aby uważać, że PEGIDA jest ruchem rasistowskim i nie chodzi tu tylko o "żart z Hitlerem". Bachmann na swoim profilu na Facebooku określił uchodźców jako "zwierzęta" i "szumowiny". Założyciel antyislamskiego ruchu przeprosił i odszedł z PEGIDY a prokuratura wszczęła przeciwko niemu śledztwo.

 

Organizacja szybko rosła w siłę ale teraz można spodziewać się jej upadku. Kto wie, czy władze Niemiec nie będą chciały nawet jej usunąć, skoro założyciel okazał się "nowym Hitlerem". Podstawowe pytanie jakie nasuwa się na myśl - czy Lutz Bachmann, wiedząc jak wielkie kontrowersje wywołuje PEGIDA, nie pomyślał nawet przez chwilę o tym co się stanie z jego ruchem, gdy zacznie pozować do zdjęć jako Hitler? Teraz każdy antyislamski ruch może być z góry kwalifikowany jako rasistowski.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

I to jest idealny dowód że

I to jest idealny dowód że cały świat mamy do góry nogami. Prywatne zdjęcie zrobione dla jaj traktuje sie jako rasizm, faszyzm i szerzenie nienawiści, a pedofilsko-nekrofilskie perwersje, mordowanie w imie religii i gotowanie żywcem zwierząt jako orientacje, kultury i obyczaje.
Cywilizacja upada i kiedyś przyjdzie się rozbić z wielką prędkością o dno.

Ave Satan New russian

Portret użytkownika qismo

Panie admin, z fragmentu

Panie admin, z fragmentu podanego poniżej sam zaprzecza Pan fakt jeden, drugim.
Pisze Pan, że wszyscy mamy powody aby uważać, że PEGIDA to ruch rasistowski. Ale to Bachmann na SWOIM profilu
napisał, że uchodźcy to zwierzęta i szumowiny. 
Tak więc to, że nawet sam założyciel ma poglądy rasistowskie nie oznacza faktu iż cała oraganizacja działa w ten sposób.
 
"Teraz wszyscy mają powody aby uważać, że PEGIDA jest ruchem rasistowskim i nie chodzi tu tylko o "żart z Hitlerem". Bachmann na swoim profilu na Facebooku określił uchodźców jako "zwierzęta" i "szumowiny". Założyciel antyislamskiego ruchu przeprosił i odszedł z PEGIDY a prokuratura wszczęła przeciwko niemu śledztwo."

" Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. "
Ap 2:9
 

Portret użytkownika Zenek :)

  "to Bachmann na SWOIM

 
"to Bachmann na SWOIM profilu napisał"
 
- napewno "ON NAPISAŁ" czy może "MU NAPISALI" to uczynni budowniczowie 4 wersji rzeszy semickiej?
 
Zobacz jak to było z "arabskimi sprawcami" masakry tego żydowskiego szmatławca:
 
WYTYPOWANO ICH I MEDIALNIE ROZWALONO BEZ DOWODÓW ICH WINY. ROZWALONO BY BYŁ "KOZIOŁ OFIARNY" A ONI NIE MOGLI SIĘ PRZED SFABRYKOWANYMI ZARZUTAMI OBRONIĆ.
 
 
Tak prawdziwi sprawcy tamtego zamachu mogą w telavivie opijać sukces planując kolejny akt "arabskiego terroryzmu" bo PROPAGANDA KŁAMIE a świat nie jest taki jaki pokazują w SZKLANYM OBRAZKU.
 
 
 

Portret użytkownika lolo

  To, ze "wszyscy maja powody

 
To, ze "wszyscy maja powody uwazac" nie oznacza ze pozostali czlonkowie sa rasistami. Ale tak to jest juz w zyciu, ze jeden eksponowany czlonek organizacji, przez glupote lub jako podstawiony, moze zepsuc obraz calosci. I o tym napisal autor artykulu. Przesadzam? Prosze bardzo: co sadzisz o katolikach slyszac, ze ten czy inny duchowny lub swiecki postapil niegodnie? Wystarczy przejzec komentarze czesci internautow. Np. okazuje sie wtedy, ze na pewno 100%, a "bez kozery 500%" duchownych to homoseksualisci, pedofile, wyzyskiwacze i Bog wie co jeszcze. Nawiasem mowiac autor takiego wpisu przez normalny sad, poza komunistycznym, zostalby odpowiednio skazany za oszczerstwo, bo kazdy katolik moglby wytoczyc sprawe o pomowienie. Zaden problem dojsc po IP i MAC do autora. Ale w naszym kraju jest jak jest. No i jak wiadomo powszechnie wszystkie katolskie rodziny to rodziny toksyczne. Ciekawe tylko o czyich mamach i ojcach, babciach, dziadkach, siostrach, braciach itd. pisza ci pogromcy religijni?

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika 777

hitleryzm i homoseksualizm

hitleryzm i homoseksualizm idą ręka w rękę ! To szaleństwo już zaraz ma być ściągnięte przez masonerię do Polski ! Homoseksualne bojówki nie liczą się z niczym ! Chorzy psychicznie odmieńcy gender i inni zboczeńcy z eurokołchozu chcą nioszczyć Polskę i Ducha Narodowego !
W Internecie już zaczęło się zbieranie podpisów pod apelem do władz, o usunięcie z kodeksu karnego paragrafu zakazującego „obrazy uczuć religijnych”. Organizacja zbierająca podpisy zaprosiła też do Warszawy redaktora naczelnego „Charlie Hebdo”. To początek walki o ostateczną ateizację państwa zwanego III RP.Co ciekawe, niewiele osób zauważa, że nienawiść do katolicyzmu tak mocno zaślepia dzisiejszych robespierrystów, iż przeczą oni sami sobie. Jeszcze nie tak dawno zabraniali oni w medialnym dyskursie powoływać się na pamięć zmarłych w Smoleńsku – miało to być „żerowanie na trupach”. Teraz sami, na trupach francuskich bluźnierców, próbują zrealizować swoje niecne cele. „Charlie Hebdo” na tych samych trupach zwiększyło nakład z kilkudziesięciu tysięcy do kilku milionów - dzięki śmierci rysowników ohydne bluźnierstwa ich kolegów mają też trafić pod strzechy połowy Europy. Lewackie bojówki są tak przeżarte nienawiścią do normalności, że każą obcinać penisy facetom, a doszywać chirurgicznie kobietom ! Chcą z ludzi zrobić istoty GMO ! To szatański plan NWO !

http://popotopie.blogspot.com/2015/01/wolna-i-murarska-praso-telewizja.html

Portret użytkownika inzynier magister

Wielu masonów się przyznaje

Wielu masonów się przyznaje że są pederastami, wielu ma wywrócony umysł bo jak to powiedział jeden doktor psychologii i psychiatrii używają odbytu do innych celów niż wydalanie co jest grozne dla zdrowia, więc wielu już ma nierówno pod sufitem z powodu uszkodzeń organów wewnętrznych. Polskę trzeba bronić przez zbokami !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj