Pedofilska afera Pandora Gate przeorała polską scenę YouTube

Kategorie: 

Źródło: ZmianynaZiemi

Znany polski YouTuber Sylwester Wardęga uruchomił swoim filmem burzę, oskarżając czołowych twórców internetowych dla dzieci o pedofilskie zachowania. Wardęga przedstawił liczne dowody ryzykując sprawami sądowymi, tak, że skandalem musiał się zająć wymiar sprawiedliwości.

 

Skandal ten związany jest z zarzutami pedofilii i nadużyć seksualnych wobec nieletnich dziewcząt, skierowanymi przeciwko popularnym youtuberom i influencerom. Głównym bohaterem afery jest Stuart "Stuu" Burton, 31-letni youtuber urodzony w Londynie, który zasłynął około 10 lat temu, tworząc treści związane z grą "Minecraft" pod pseudonimem "Polski Pingwin"​. Poza Burtonem, inne postacie, które pojawiły się w kontekście afery, to między innymi youtuberzy "Boxdel" i "Dubiel"​.

 

Najpoważniejsze zarzuty skierowane przeciwko Burtonowi dotyczą pedofilii, wykorzystywania nieletnich i ich odurzania. Wcześniejsze doniesienia na ten temat pojawiały się w sieci, a niektóre z nich pochodziły od byłych współlokatorów i partnerów Burtona​​. Poza tym, pojawiły się również oskarżenia o nieodpowiednie zachowanie youtuberów wobec małoletnich dziewczyn, które były szeroko omawiane w różnych źródłach​.

 

Ponieważ trwa kampania wyborcza rządzący postanowili wykorzystać ten skandal do swoich gierek politycznych. Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro ogłosił, że wszczęto postępowanie w tej sprawie, a policja potwierdziła te informacje. Ziobro zaznaczył, że odpowiedzialność karna grozi każdemu, kto posiada wiedzę na temat tego rodzaju przestępstw, ale nie przekaże jej organom ścigania​. Pojawi asię zatem pytanie co robiły organy ścigania aby wykryć ten proceder? A może wiedzieli i nie powiedzieli?

 

Premier Mateusz Morawiecki oraz lider największej partii opozycyjnej Donald Tusk wyrazili swoje zainteresowanie sprawą, pokazując, że wykorzystają co tylko się da, aby zyskać trochę w sondażach. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji poinformowało o przesłuchaniach w sprawie, z udziałem niektórych podejrzanych​. Jednocześnie, Youtuber Konopski opublikował film, przedstawiając nowe dowody dotyczące Stuu oraz innych twórców, którzy są podejrzewani o zachowania pedofilskie lub brak reakcji otoczenia i władz na takie zachowania wobec nieletnich dziewczyn​​.

Skandal ten zasługuje na dalszą uwagę, ponieważ wywołał szok i zaniepokojenie w polskiej społeczności internetowej oraz w szerszym społeczeństwie. Analiza afery Pandora Gate może dostarczyć cennych wniosków dotyczących zjawiska pedofilii i nadużyć seksualnych w środowisku youtuberów, a także może pomóc w zrozumieniu, jak społeczności internetowe reagują na tego typu zarzuty.

 

Ta pedofilska afera zwana Pandora Gate zwróciła wreszcie uwagę na to jak nieudolne są służby wydające setki milionów naszych pieniędzy. Potrzebne było dopiero śledztwo samych YouTuberów, aby obnażyć to co od lat było tajemnicą poliszynela, że niektórzy gwiazdorzy YouTube wykorzystywali swoją pozycję uwodząc małe dziewczynki. Pokazuje to skalę nieudolności stróży prawa albo wskazuje na jakieś czynniki, które powodowały, że tym bulwersującym tematem zajęto się gdy już nie było innego wyjścia, co potwierdza niewprost liczne od lat sugestie, że istnieje jakaś pedofilska mafia na szczytach władzy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika wojna.info na ZNZ

NIE MA ŻADNEJ AFERY. To

NIE MA ŻADNEJ AFERY. To wielki cyrk żeby barany miały o czym meczeć i nie interesowały się ważnymi sprawami.

Niektóre nastalatki dają na prawo i lewo bo tak ich wychowano, że seks to narzędzie. Więc nawet gdyby to była prawda (a nikomu nie postawiono zarzutów prokuratorskich!) to nie była by to afera.

PS. Pedofil to osoba która odczuwa pociąg seksualny do DZIECI, a więc osób przed rozpoczęciem dojrzewania płaciowego. Nie nastoltków, podlotków czy lolit.

Portret użytkownika pb88

Afera pedofilska z udziałem

Afera pedofilska z udziałem znanych jutuberów równo tydzień przed wyborami.  Polega na tym że jeden z nich parę lat wstecz zaproponował małoletniej żeby mu pokazała c..cki ptrzez telefon, a drugą zaprosił do kina, oszołomił winem po czym odwiózł do domu. Na tym oskarżenia sie kończą bo nic innego nie udalo się ukręcić a pokrzywdzone- dzisiaj pełnoletnie nie składają żadnej skargi.

Aferę wywołali dwaj sprawiedliwi polskiego youtuba niejaki Sebastian W. i Konopka. Wcześniej w dobrej zażyłości z oskarżonymii i dobrze znający ich zachowania. I nie tylko bo patologie wsród polskich influecerów  są powszechnie znane.  Mnie dziwi tylko że ktoś z uczestników tego forum dał się na to nabrać bo do młodzieży ogłupionej do reszty przez internet nawet nie można mieć pretensji.  Zapomną że w tym tygodniu są wybory i referendum zamiast tego będą śledzić tą g*wnodramę na yt. 

Być może o to właśnie w tej puszce Pandory chodziło, chciałbym tylko wiedzieć kto nakłonił obydwu yutubowych śledczych do działania,  ile na tym zarobią i czy podzielą się z byłymi wspólnikami od biznesu i zasięgów.

Portret użytkownika Tomek Najlik

I jeszcze jedno widziałem w

I jeszcze jedno widziałem w tylewizji reklamę oddawania krwi, oddaj krew uratujesz zycie, a po woli wychodzi na jaw że ta krew jest sprzedawana za gruby hajs do zagranicznych prywatnych klinik przez ministerstwo zdrówka. Niezłe jaja co.

Oddaj krew a my ją opierdolimy bogatym niemiaszkom. Tak się robi wałki.

Zapraszamy do urn wybierz sobie durny poloku nowego tego no ciemiężyciela.

Portret użytkownika Ciucu Bapka

Nie wiem czy słyszeliście że

Nie wiem czy słyszeliście że ten wspaniały filantrop bilu gejcu ten od zastrzyków zdrowia, walczy i przeznaczył olbrzymie srodki na umożliwienie nieletnim uprawianie prostytucji czyli tak jakby zalegalizowanie pedofilji i prostytucji nieletnich. A podobno w usa odkryto masowe groby dzieci na których prowadzili eksperymenty z zasczykami doktor Fauci się kłania niziutko.

To dopiero dramat, to nasza przyszłość niestety.

A polok siedzi przed patrzydłem dla kretynów, i oglunda serialiki mózgojeby i wydaje mu się że jest mundry.

Portret użytkownika Złota Rybka

Jak by ktoś opublikował

Jak by ktoś opublikował nagrania z tych pedo burdeli na mazurach dla polskich polityków, to dopiero było by coś, już od dawna wiadomo że władzunia u nas i na świecie to są seksualni zboczeńcy. Huj na kaczych łapach też, i cała śmietanka polytyczna,  ponoć w ten sposób trzyma się polityków i wysokiej rangi urzędasów na smyczy.

Obecnie jest nagonka na youtuberów dla zmyłki chyba, co nie oznacza że nimi terz wypadało by się zająć.

Afera pizza gate, afera z wyspą epstaina gdzie światowi politycy, prezydenci ipremierzy gościli się i zamawiali sobie dziewczynkę lub chłopca porwanego gdzieś, to dopiero są jajca, ale o tym się w TV nie mówi. A polok co dziennie przed ołtarzykiem swoim wielgachnym kurwa telewizorkiem otumaniony tym syfem co on bidok może o tym wiedzieć.

U księdza mateusza takich tematów się nie podejmuje.

Temat jest bardzo !, bardzo gruby, najgorsze że porywają dzieci dla adrenochromu i na rytułały satanistyczne oraz na organy dla hajsu, prosze państwa i nie robi to mafia jakaś tylko zorganizowane polityczne kurestwo, to jest przerażające.

A że kilka szalonych nastolatek ktoś chciał zbajerować to pikuś jak byk. Kiedyś młode się brało i nikt nie płakał. Ja żone zapoznałem jak miała 16 i niestety nie była dziewicą Smile Moja znajoma straciła cnote w wieku 13 i też żyje ma rodzine i dzieci.

 

 

 

Portret użytkownika Endymion

Od kilku dni zgłębiam temat i

Od kilku dni zgłębiam temat i nie moge się nadziwić, ale uważam, że afera trochę zbytnio medialnie rozdmuchana, im wszystkim przybywa subskrybentów (a inni na tym chcą się wybić), jest płacz, bo reklamodawcy odwracają się i kranik z pieniędzmi zamykają. Wracając do faktów, to Stuu jest pedofilem, inni wybierali "bezpieczne 15". Może któryś tam przekroczył prawo w głupiej gadce z małolatami. Pytanie jest zasadnicze? Gdzie są polskie służby? Stuu z miejsca powinien mieć sanki, a reszta towarzystwa dołek 48 wydobywczy. Polskie służby są silne w stosunku do staruszki sprzedającej truskawki bez urzedniczych zezwoleń, czy też do pasażera autobusu bez namornika w czasie srovida, a tutaj nie działają. To jest tylko szczyt góry lodowej, jakiś jeden pedofil jest niczym w porównaniu do całości problemu, a mianowicie sexualizacji dzieci. Dziesięcio letnie córki znajomych chodzą z gołym brzuchem i do szkoły nie wyjdą bez makijażu. Kim są ci ludzie? Jakieś talent show dla dzieciaków, jakiś topmodel.. ja o tych ludziach nigdy nie słyszałem, ale okazuje się że nasze dzieci w ilości 2.000.000 lubią to, subskrybują i podziwiają i to moim zdaniem jest największy problem. Jedną mądrą rzecz usłyszałem, ta cała potocwelebrycja, to są ludzie, którzy wychowują nasze dzieci w czasie, gdy nie mamy na nie czasu i to jest kwintesencja problemu!!!!!!

 

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika spokoluz

Jedno i drugie to sama strona

Jedno i drugie to sama strona medalu - wszyscy na świeczniku , wszyscy przy władzy , wszyscy przy korycie - nie ma żadnej różnicy oprócz stanowiska a oni to jedna wielka banda skur..iłej , popi...ej grupy , która zamiast mózgu ma szkielet mózgojada.

Czego oczekujesz po popierdoleńcach ze zjebanymi mózgami koką i innymi gufnami ? To jest tylko kał , który nadaje się tylko do utylizacji w szambie.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika BG-OG

Kolejny krok rewolucji

Kolejny krok rewolucji bolszewików w komunistycznej wieży Babel 2.0 zwanej UE, to walka o prawa pedofili , zoofili i nektrofili. Holenderska młodzieżówka demokratyczna ;-)))), ma to już na swoich czeronych sztandarach. Tak więc to kwesta dekady, kiedy zmanipulowana masa ludzka "europejczyków marksistowskich", będzie o to walczyć , jak dziś o LQTBQ itd.

O gejów i lesbijki mogę powalczyć , reszta do psychatry.

Strony

Skomentuj