Paszporty szczepień już od czerwca. Kolejna foliarska teoria spiskowa okazała się prawdą

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

W ciągu ostatniego roku niemal wszystkie teorie spiskowe dotyczące koronawirusa, ziszczają się jedna za drugą. Jeszcze na początku tego cyrku w 2020 roku, gdy ktoś mówił, że idziemy w kierunku sanitarnej dyktatury i dyskryminacji, wydawało się to przesadą i każdy liczył na to, że wariactwo z wirusem grypopodobnym szybko się zakończy. Teraz jasne już jest, że rządy państw nie odpuszczą i wtrącą nas w niewolę nieznaną w historii świata. Jej synonimem ma być tak zwany paszport szczepień, którego ustanowienie już oficjalnie nie jest przepowiadane tylko przez płaskoziemców i foliarzy, bo zaczęły o tym mówić kolejne kraje i Unia Europejska.

 

Wszystko wskazuje na to, że paszporty szczepień zwane też zielonymi certyfikatami, zostaną wprowadzone już za dwa miesiące. Obecnie trwają przygotowania infrastruktury, która pozwoli na stworzenie takiej segregacji sanitarnej ludzi - na lepszych, czyli zaszczepionych - i gorszych, czyli pozostałych. Tyle było z tego wzniosłego gadania o równości i koniecznosci walki z dyskryminowaniem kogolkolwiek za cokolwiek. Okazuje się, że wystarczył rok i dyskryminacja jest jak najbardziej pożądana i każdy sobie ja racjonalizuje na swój sposób.

 

Dyskryminację sanitarną wprowadzono już w Izraelu i w niektórych landach Niemiec. Paszporty covidowe są też wdrażane w niektórych stanach w USA, na przykład w Kalifornii. Komisja Europejska poinformowała, że paszporty szczepień zostaną wprowadzone na terytorium Unii Europejskiej od 26 czerwca 2021 roku. Oficjalnie nazywa się ten sanitarny dokument "zielonym certyfikatem", a marchewką ma być łaskawa zgoda rządzących na normalne życie grzecznego niewolnika. Potem będzie trzeba tylko wstrzykiwać sobie te substancje co kilka miesięcy, żeby podtrzymać możliwość podróżowania i korzystania z restauracji i sklepów.

 

Idea zielonego certyfikatu vel paszportu covidowego, jest tym bardziej irracjonalna, że według obecnego poziomu wiedzy naukowej, osoby zaszczepione i tak nadal mogą zarażać innych koronawirusem. Co więcej, mogą zarażać równiez tzw. ozdrowieńcy, czyli osoby, które przechorowały zakażenie i zyskały odporność. Nie trzeba chyba dodawać, że zarażać mogą też osoby przetestowane z wynikiem negatywnym, bo testy RT PCR mogą dawać zarówno fałszywie dodatnie jak i fałszywie ujemne wyniki i wykonanie pojedynczego testu o niczym nie rozstrzyga w kontekście zarażenia SARS-CoV-2.

 

A skoro już ustaliliśmy, że zaszczepieni, ozdrowieńcy i przetestowani negatywnie, mogą zarażać to przed czym właściwie będą chronić paszporty covidowe? Bo na pewno nie przed Covidem. Poza tym paszport covidowy, jeżeli będzie ograniczał swobody ludzi niezaszczepionych, nawet przy dostępności szczepionki również wtedy będzie wykluczeniem i żartem z dobrowolności procedury medycznej zwanej szczepieniem.

 

Bez cienia przesady można stwierdzić, że wprowadzenie "zielonego certyfikatu" to posunięcie w stylu segregacji w polskich miastach pod niemiecką okupacją gdy pojawiły się lokale i środki komunikacji miejskiej tylko dla Niemców, czyli "Nur für Deutsche". Przypomnijmy, że ta dyskryminacja obowiązywała w transporcie publicznym, parkach, kawiarniach, kinach, teatrach, itp. Brzmi znajomo? Czy zatem jest wybór zaszczepienia, czy też aby nie żyć w swoistym "gettcie" będzie ono koniecznością?

 

Paszport covidowy to segregacja ludzi że względu na stan zdrowia. Poza tym będzie pozwalał na dokładne śledzenie aktywności obywateli. Jest to możliwe już teraz poprzez upowszechnienie się płatności kartami zbliżeniowymi, ale dzięki paszportom szczepień rządzący dowiedzą się gdzie chodzimy nawet gdy nic tam nie kupimy. 

 

Tych, którzy przestrzegali przed tym rozwojem wypadków - i to jeszcze na początku pandemii w zeszłym roku - nazywano oszołomami, foliarzami. Teraz nagle okazuje się, że to wszystko, ten cały totalitaryzm sanitarny, którego tak się obawialiśmy i przed którym - jako foliarze -przestrzegaliśmy zjadaczy telewizyjnej covidowej propagandy, ziszcza się na naszych oczach, a my po prostu na to patrzymy narzekając, a i to nie wszyscy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika iiz

Tak czytam te komentarze i

Tak czytam te komentarze i śmiać mi się z was chce, lemingi. Tak, tak, niby tacy zbuntowani, oświeceni, reszta świata to bydło i owce, a sami jesteście lemingami, nakręcającymi się tylko w jałowych dyskusjach. Po waszych wypowiedziach widać, że jeden w jednego to "single z korpo". Nie macie pojęcia, co to strach o dziecko, o przyszłość rodziny, o jedzenie, o pieniądze na prąd i wodę. Pewnie jesteście na garnuszku mamusi, jak większość "singli z korpo", co? Życzę wam, byście złapali covid i przechorowali go "łagodnie", tylko gorączka 40 stopni i duszność, że czujecie się jak podczas tortury wodnej. Ach, i żadnych powikłań pokovidowych oprócz czegoś, co zwą "mgłą mózgową" a na co załapuje sie 1/3 ozdrowieńców. Gdy już przejdziecie zachorowanie, wymieńcie się swoimi mądrościami na temat "trochę gorszej grypy". Natomiast co do paszportów covidowych; wystarczy, że karta debetowa nie zadziała bez kodu QR i nie zalogujecie się do netu, bo wasze IP zablokują. W te pędy zaszzepicie się czymkolwiek, co będzie dostępne. Tacy jesteście gieroje, chłopcy-rurkowcy, bo nie musicie na co dzień walczyć o byt swój i swoich dzieci.

Portret użytkownika Alzabo

Zmień pampersa cykorze bo już

Zmień pampersa cykorze bo już śmierdzisz na kilometr. Napisz list otwarty w tym stylu do kombatantów i rodzin żołnierzy którzy polegli w czasie II wojny światowej. Oni oddali życie za to żeby Polska była na mapie i za to, żebyś mógł teraz takie idiotyzmy pisać w j.polskim. Hańba ci misiu o bardzo małym rozumku.

Portret użytkownika Alzabo

Zmień pampersa cykorze bo już

Zmień pampersa cykorze bo już śmierdzisz na kilometr. Napisz list otwarty w tym stylu do kombatantów i rodzin żołnierzy którzy polegli w czasie II wojny światowej. Oni oddali życie za to żeby Polska była na mapie i za to, żebyś mógł teraz takie idiotyzmy pisać w j.polskim. Hańba ci misiu o bardzo małym rozumku.

Portret użytkownika Jaro

to nie covid zabija tylko

to nie covid zabija tylko kandida + inne swinstwa ktore mamy w srodku i sie ich nie pozbywamy + promieniowanie elektromagnetyczne; lakarz tutaj nie pomoze w niczym; samemu trzeba wiedziec jak to wyrzucic z siebie

Portret użytkownika Max 1983

Trzeba być debilem żeby

Trzeba być debilem żeby wierzyć że  rządzący się przejmują twoim stanem zdrowia i stanem zdrowia narodu i to wszystko jest robione dla naszego dobra.Nie neguje istnienia choroby, tylko to nie pandemia to raz, a dwa dlaczego nagle na świecie mamy tylko jedną chorobe??Nie pisz mi ćwoku o walce o byt bo codziennie walcze o byt swój i swojej rodziny i jest ciężko i jakoś nikt mi nie pomaga ....bo nie mam koronawirusa.Na każdą inna chorobę w tym kraju można zdychać ,każdy inny problem może cię wykańczać, ale kuźwa nie koronawirus tu ci państwo pomoże....zapewne respiratorem który ma 95% skuteczność w uśmiercaniu ludzi.

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Portret użytkownika Rochel57

Paszporty szczepień, czyli

Paszporty szczepień, czyli rejestracja "żywych trupów", aby syjoniści wiedziwli do czyich majaków się przyssać i je ukraść po prostu. Przecież oni niczego innego nie potrafią, tylko oszukiwać, kraść i mordować.

Strony

Skomentuj