Paryż płonie, a protesty wymykają się spod kontroli

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W Paryżu sytuacja z protestami zaostrza się, a teraz według światowych mediów wygląda to na wojnę.

 

W sieci publikowanych jest wiele materiałów z serca oburzonej stolicy Francji. Według niektórych raportów około 45 tys. ludzi wyszło na ulice Paryża, aby zaprotestować przeciwko Global Security Act.

 

Artykuł 24 tego dokumentu przewiduje karę za „rozpowszechnianie wizerunku osoby lub innego elementu identyfikującego tj. „policjanta lub żandarma w oczywistym celu naruszenia ich integralności fizycznej lub psychicznej”.

 

Za to ma grozić rok więzienia i grzywna w wysokości 45 tys. euro. W marszu wzięli udział przedstawiciele największych francuskich mediów, tj. gazety „Le Monde”, magazynu „Money Match”, rozgłośni radiowej RFI (noszą tabliczki z nazwami swoich redakcji), a także międzynarodowej organizacji „Reporterzy bez Granic”.

 

Ponadto do demonstracji dołączyli prawnicy w czarnych ubraniach i niektórzy parlamentarzyści. W kolumnie widać także ludzi w żółtych kamizelkach. W pewnym momencie pokojowy protest nasilił się, co doprowadziło do masowych starć z policją i podpaleń. Demonstranci rzucali kamieniami i butelkami w policjantów i próbowali wyrywać drzewa.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Życie bezmyślne nie jest warte życia.

To jest strach, twój wróg, kiedyś najlepszy przyjaciel. Pokochaj go jak brata będzie Ci towarzyszył przez całe życie.

 

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika Ulvhedin

Historia uczy nas Polaków, że

Historia uczy nas Polaków, że Rzeczypospolitej Polskiej narazie nie można przemianować na Królestwo Rzeczypospolitej i zrobić porządki w naszym domu. Obcy (okupanci) się panoszą w naszym domu zbyt długo. Wiatry przyszłości dają wyraźny znak NIE WTRĄCAĆ SIĘ W KONFLIKT FRANCUSKI!!! Ogarnie chaos w całej Europie. A Polacy niech się przyglądają i wewnętrznie jednoczą. Wszystkie konflikty na bok, ojczyzna wzywa. Nie idźcie znowu ratować tych idiotów. Chcą socjalizmu bardzo proszę, tutaj nasze drogi się rozchodzą...

Życie bezmyślne nie jest warte życia.

To jest strach, twój wróg, kiedyś najlepszy przyjaciel. Pokochaj go jak brata będzie Ci towarzyszył przez całe życie.

 

Portret użytkownika Jędrzej Jarosławski

Lud Polski zapragnie

Lud Polski zapragnie monarchii tylko wtedy, gdy przyjmie wreszcie do wiadomości, że od milenium jest robiony w konia przez heretyków rzymskich i powróci do wiary swoich pradziadów — Prawosławia.

Portret użytkownika Kwazar

USA Kolos sie rozpada.W

USA Kolos sie rozpada.W upadku zdąrzył zniszczyć "Świat Arabski" Europa zagubiona i słaba w konsekwencji też się KOŃCZY. Świat "WSCHODU" jest dla nas NIEOSIĄGALNY ! Dla tzw."zachodu" Niema już ratunku ! Co będzie potem ? 

Portret użytkownika Quark

Jakim trzeba być DEBILEM ,

Jakim trzeba być DEBILEM , żeby w ramach protestu podpalać , niszczyć i demolować miasto w którym się mieszka ?? Może od razu niech zburzą swoje domy by potem zamieszkać w slamsach z tektury i plandeki uganiając się za szczurami ,żeby je pożreć !? 

Portret użytkownika kokos

Nastał czas na wizytę Boga na

Nastał czas na wizytę Boga na ziemi oraz na powrót Syna Bożego. Niedługo rozpocznie się czas cudów Bożych.

II Ezdrasza 9:(2) wtedy będziesz wiedział, że to jest ten czas, kiedy Najwyższy ma właśnie odwiedzić świat, który uczynił. (3) A kiedy pojawią się na świecie trzęsienia ziemi, wzburzenie ludzi, zgiełk ludów, intrygi narodów, chwiejnych przywódców, anarchia książąt, (4) wtedy będziesz wiedział, że to są te dni, o których Najwyższy mówił od dni, które były dawne, od samego początku.

 

Droga ku życiu lub droga ku śmierci.

Wybór drogi ku życiu wiecznemu oznacza przestrzeganie 10 Bożych Przykazań oraz wszelkich poleceń osobistych Boga oraz Syna Bożego. Jakakolwiek odmowa naszego posłuszeństwa spowoduje wieczną śmierć bez nadziei na zmartwychwstanie.

Dlatego Syn Boży powiedział nam, że szeroka jest droga na zatracenie i wielu nią kroczy, ale wąska i kamienista jest droga prowadząca do życia wiecznego.

Nie oglądaj się więc na tych, którzy stanowią większość i kroczą drogą ku śmierci.

Zdecydowana większość ludzi musi zginąć z powodu ich ignorancji i nieposłuszeństwa. Zginą więc z rąk Boga miliardy nieposłusznych ludzi. Religie zaprzeczają temu. Nie daj się zwieść!

Strony

Skomentuj