Paryż planuje stworzyć park dla nudystów

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Miejsce ma znajdować się w pobliżu jeziora, w otoczeniu bez zagrożenia dla porządku publicznego.

Park ma powstać do lata przyszłego roku, jak donosi AFP, ma znajdować się na zalesionych obrzeżach miasta. Naturyzm jest popularny wśród niektórych paryżan, ale nagość publiczna jest zabroniona. Obnażanie się może się wiązać z karą w wysokości 15 tysięcy euro lub do roku więzienia.

Stolica Francji posiada obecnie basen na 12 dzielnicy, który pozwala na nagość trzy wieczory w tygodniu, ale wielu naturystów prosi o większe przestrzenie, w których można poruszać się bez ubrań za darmo.

 

Propozycja dla nudystów została wysunięta przez Green Party of Paris i została już zaakceptowana przez zastępcę burmistrza Bruno Julliarda. Co na to muzułmanie?

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet

Komentarze

Portret użytkownika FOL

"ONI" naprawdę mają poczucie

"ONI" naprawdę mają poczucie chumoru ROFL W stolicy "Francuskiej Republiki Islamskiej", w parku wypuścić gołe baby, to  znowu beda doniesienia  o cudzie, gdzie kolejne jeziorko zniemiło swoją barwę na  kolor czerwony:-))))

Portret użytkownika nudysta

Jestem naturystą, jak się

Jestem naturystą, jak się pierwszy raz rozebrałem na plazy nudystów, poczułem niesamowitą wolność i... lekkość. Jakbym stał się nowym, lepszym człowiekiem, który zrzucił z siebie brud obłudnej katolickiej moralności. Zmieniłem też postzreganie świata - teraz za degeneratów i zboczeńców uważam tych, którzy wchodzą na plaże nudystów by ich podglądać. Nie rozbierają się, a łypią oczami, jakby nie wiem co zobaczyli. Naturyzm jest czymś naturalnym, ubieranie się i wstyd włąsnego ciałą, jest objawem choroby psychicznej, braku akceptacji dla samego siebie.

 

Myślę, że gdyby każdy chociaż raz poszedł na plażę nudystów i się rozebrał i pobył z godzinę, zmieniłby całkowicie swój światopogląd. Stałby się człowiekiem bardziej wolnym - psychicznie i fizycznie.

Portret użytkownika livid

Musisz być bardzo biedny,

Musisz być bardzo biedny, skoro opierasz swoją wolność psycho-fizyczna na nagość, aż ręce opadaja. Gdzie tu tajemniczość, prywatność...

Przez takich cieplaków dużo osób przestało chodzi np. na saune, jak mi ostatnio znajoma opowiadała, że facet gruby na golasa sobie siedzi, zero skrepowania, jeszcze się patrzy a ona szczupła piekna kobieta, owinieta chce wejść i co ma zrobić. Takiemu tylko kopa w dupe zasadzić...

Świat nie istnieje bez dobrych ludzi!
https://youtu.be/xQGwg92Wmg0

Portret użytkownika ben

Halo nudysta wszystko pieknie

Halo nudysta wszystko pieknie ładnie ale po cholere  mieszasz wiare z nagością nie widze nic wspólnego. A zadam  tobie jedno pytanie jak zapatrujesz sie na nagość twej partnerki w miejscach publicznych  twych dzieci  rodziny czy myślisz  że każdy kto  żyje w okowach ubrań  czuje się brudny. Nawet  afrykańskie dzikie plemiona  kobiety i mężczyźni zasłaniają pewne  cześci ciała ubogo bo ubogo ale jednak nie ma to nic wspólnego z wiarą . Twoje postrzeganie nagości  ma raczej inne podłoże emocjonalne . Swego czasu byłem na takiej plaży odczułem coś wręcz odwrotnego było to nowe przeżycie fakt ,ale nie przeżyłem  takiej metamorfozy emocjonalnej jak ty.

Nie jestem zagorzałym katolikiem co do wiary mam swe przekonania.

Skomentuj