Partnerka Elona Muska wystawiła duszę na sprzedaż. Co wyprawiają elity?!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Claire „Grimes” Boucher, matka dziecka Elona Muska, a przy okazji awangardowa artystka, postanowiła wystawić na aukcję swoją duszę. Potencjalnemu nabywcy wręczy certyfikat własności.

Partnerka Muska wymyśliła sobie, że sprzeda coś abstrakcyjnego, co jednak będzie reprezentowane przez fizyczny dokument sprzedaży. Uznała, że najlepiej będzie zlicytować swoją… duszę. Obawia się jednak, że z powodu pandemii COVID-19 nie znajdą się chętni, którzy zapłacą za nią miliony dolarów. Nie będzie więc ceny wywoławczej, to społeczeństwo zdecyduje o tym, jaka jest jej wartość.

Żona Muska wychodząc z taką bardzo niebezpieczną inicjatywą, staje się kolejnym przykładem ze świata elit, który jawnie świadczy o lansowaniu mody na satanizm.

Czy Musk podziela poglądy swojej żony? Czy on też się kieruje takim nonszalanckim podejściem do kwestii duchowości? Przykład współtwórcy amerykańskiego Laboratorium Napędu Odrzutowego - Jacka Parsonsa, pokazuje, że jest bardzo cienka granica pomiędzy nowoczesnymi technologiami a okultyzmem. Parsons wywoływał razem z twórcą scjentologii - L. Ronem Hubbardem, byty opisywane przez Aleistera Crowleya, mimo jego wyraźnego zakazu.

Nie zdziwiłoby mnie to, gdyby współcześni giganci „Doliny Krzemowej” byli otwarci na takie mistyczne eksperymenty. Nie jest wykluczone, że w ślad za żoną Muska pójdą jej fani oraz inni ludzie, chcący być „trendi”.

Szczepionki finansowane przez Billa Gatesa mogą zamieniać ludzi w duchowe zombie, chipy potencjalnie „wmontowane” w te specyfiki, mogą ingerować w wolną wolę, pozwalając na sterowanie naszymi poczynaniami. Skoro „w zdrowym ciele, zdrowy duch”, to takie działania mogą bardzo mocno wpływać na sferę niematerialną naszego życia. Niewolnictwo, na które chcą skazać ludzkość elity może się wiązać z blokadą naszego rozwoju duchowego. Będzie to całkowicie sprzeczne z doktryną chrześcijaństwa.

Wiele ostatnich wydarzeń pokazuje, że ktoś świadomie próbuje realizować jakiś apokaliptyczny scenariusz, który znajduje swoje analogie chociażby w Biblii. Ale znaki pojawiają się też w innych religiach. Buddyjska legenda głosi, że jeśli kwiat udumbara rozkwitnie ponownie, co dzieje się  podobno raz na 3000 lat, to nadejdzie „światły człowiek, który połączy wszystkie religie w jedną i poprowadzi ludzkość do złotej epoki”. Tak się składa, że kwiat ten zakwita na całym świecie od 2017 roku, Chińskie władze znając tę legendę, blokują informacje na jej temat.

Bądźmy więc czujni i nie dajmy się zwieść, bo to nie jest tylko jakaś hipsterska zabawa!

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika 3plabc

Od dawna uważam, że spełnia

Od dawna uważam, że spełnia się Apokalipsa... a politycy z biznesmenami, oraz naukowcami wprowadzają NWO, to i dusze transparentnie mogą sobie sprzedawać. Zresztą pewnie i tak Belzebub, Lucyfer, oraz Szatan dawno są ich właścicielami, a napędzają się w sercu tylko mocą diabła... hehehe.

Portret użytkownika aaaaaaaahhhhahah

wiesz, nie każdy musi

wiesz, nie każdy musi wyglądac tak jak ty sobie tego zamarzysz. niestety twoj komentarz robi z ciebie o wiele głupszego. Marcin Kozera pisze bzdury o żonie Muska a ty na tej podstawie kogos obrazasz:) sam sobie zadaj pytanie, kim trzeba byc aby oceniac kogos na podstawie wyglądu (nienajgorszego w sumie) i artykułu naczelnego gamonia tej strony. 

mysle, że Musk wybrał sobie wystarczająco inteligenta partnerkę Smile a taki gamon nieudacznik jak ty? widziales sie w lustrze?:)))

Portret użytkownika tomasz26

oceniać ludzi na podstawie

oceniać ludzi na podstawie wyglądu to raz na podstawie głoszonych tez dwa   .. wolna wola.. .prawo dane raz  dwa,.. a to że musk ma to na co zasługuje to dwa. ps.. lustra używają puste pindy  do poprawiania swych nieudolności natury  i leczenia kompleksów

Portret użytkownika er3r

W Biblii dusza to człowiek.

W Biblii dusza to człowiek. Zatem jeśli ktoś kupi będzie miał prawo do niej. Ciekawe jak prawnicy w takiej sytuacji interpretowali by niewolnictwo tej pani. Nikt jej nic nie niszczy ale uzywa swojej własności.

 

Pomysł debilny

Portret użytkownika inzynier magister

Partnerka Elona Muska

Partnerka Elona Muska pokazuje że elity wierzą w szatana ! Badania pokazjuż że elity NWO wierzą w Lucyfera więc dlatego należy zwiększyć ilość marszy różańcowych Maryi Dziewicy które spowodują więcej łaski Jezusa Chrystusa na ziemiach polskich i w ten sposób pokonamy satanistów NWO ! Jak trochę przeanalizujecie elity pod względem duchowym to wyjdzie że ich najbardzie drażni jak się modlimy do Jezusa bo oni boją się Chrystusa bo wiedzą że Jezus ich pokona ! Musimy chodzićna msze święte i modlić się po katolicku by pokonać satanistów NWO !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Nexus.7

Bałwochwalstwo

Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył (Wj 20, 2-5). Jest... napisane: "Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz" (Mt 4,10).

A co robią katolicy – modlą się do wszystkich tylko nie do STWÓRCY. Modlą się do papieży, do obrazów i obrazków, do figur i figurek, do tak zwanych „świętych”, do aniołów, Jezusa i królowej niebios. Klękają przed nimi a o Swoim STWÓRCY zapomnieli. Całują te obrazki, szkaplerze i krzyżyki z figurką zwłok Jezusa na krzyżu – przecież to jest kult śmierci a SŁOWIANIE czcili kult ŻYCIA. Przecież komunia to symboliczny kanibalizm.

Kult królowej niebios, PRZEKLEŃSTWO NAD POLSKĄ – pastor Andrzej Cyrikas ---> https://www.youtube.com/watch?v=lyf1BUxt5h4

Jakiego boga czcimy ---> https://www.youtube.com/watch?v=aT0hjcvj7U4

BÓG STWÓRCA mówi „zwrócicie się do mnie a ja was wysłucham”

Pomyślcie ile jeszcze musimy się nacierpieć zanim Polacy zwrócą się bezpośrednio do swojego STWÓRCY – STWÓRCY wszystkiego a jest to ten , który mówi „byłem przed wszystkimi bogami” STWÓRCA nie potrzebuje pośredników.

II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochronił cię od wszelkich ucisków.

Jesteśmy z BOGA a żyjemy w świecie diabła.

Pozdrawiam'

Posłuszeństwo zabija więcej osób niż rewolucja...

Portret użytkownika inzynier magister

Adminie i forumowicze !

Adminie i forumowicze ! satraniści rozpoczynają produkcję szatańskiej szczepionki !

Ruszy masowa produkcja szczepionek na COVID-19. Nie ma dowodów na jej skuteczność. Główny epidemiolog USA, dr Anthony Fauci zapowiedział, że masowa produkcja szczepionek przeciwko obecnemu koronawirusowi ruszy, zanim jeszcze pojawią się wyniki badań dotyczące skuteczności szczepionki. Dr Fauci sugeruje, że twórcy szczepionek są gotowi ponieść ryzyko finansowe z tym związane, a ewentualnym szczepionym pacjentom nic nie grozi.Firmy farmaceutyczne już pozawierały albo zawierają umowy z laboratoriami, które mają swoje formuły szczepionkowe. Oxford-AstraZeneca zawarła umowy na masową produkcję dwóch miliardów dawek nowej szczepionki.Dr Fauci, dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID), jest jednym z wiodących członków grupy zadaniowej Białego Domu do zwalczania koronawirusa i kluczową osobą, jeśli chodzi o przekazywanie i wyjaśnianie działań administracji Trumpa w odpowiedzi na pandemię. Bill Gates podkreślił również, że produkcja szczepionek powinna rozpocząć się przed zakończeniem badań, nawet jeśli oznacza to utratę pieniędzy na zakładanie fabryk i logistykę. Firma Oxford-AstraZeneca podpisała kilka kontraktów na wyprodukowanie dwóch miliardów dawek szczepionki, w tym jednej z dwoma firmami Gatesa i jednej z Serum Institute of India (SII). Dostawa kandydata na szczepionkę AZD1222 będzie gotowa do końca roku. Lek jest również w zaawansowanym stadium testowania, a Serum spodziewa się, że do sierpnia dowie się, czy szczepionka jest skuteczna.Dyrektor wykonawczy Oxford-AstraZeneca stwierdził, że jego firma nie zarobi na szczepionce. Podpisała jednak umowy z rządem USA (300 mln dawek), Wielkiej Brytanii (100 mln), SII (miliard dawek) i organizacjami charytatywnymi Gatesa (300 milionów dawek).

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj