Partia Pedofilów w Holandii to oznaka regresu cywilizacji europejskiej

Kategorie: 

Foto: ambrozinio / 123RF Zdjęcie Seryjne

W Holandii, zarejestrowano partię polityczną, która broni praw i wolności pedofilów. Według niektórych ekspertów, fakt ten może być uważany, jako charakterystyczny znak głębokiego kryzysu cywilizacji europejskiej.

 

Partia o nazwie "Miłość, Wolność i Różnorodność" będzie walczyć o obniżenie wieku, w którym można uprawiać seks z 16 do 12 lat, oraz w celu legalizacji seksu ze zwierzętami (zoofilia). Jednym z postulatów jest też legalizacja pornografii dziecięcej.  Ponadto, partia domaga się legalizacji wszystkich narkotyków i powszechnego prawa do darmowych przejazdów koleją.  Jej przedstawiciele wyrazili zamiar uczestniczenia w wyborach parlamentarnych.

 

Należy podkreślić, że partię holenderskich pedofilów spotykają jednak pewne przeciwności losu.  Jakiś czas temu, jej działania zostały objęte zakazem. W 2010 r. kierownictwo partii zapowiedziało jej likwidację.  Potem była próba ponownej rejestracji.  Trybunał Haski uznał ostatecznie, że tworzenie partii pedofilów jest zgodne z prawem, ponieważ "prawo do tworzenia partii politycznych jest jednym z podstawowych praw demokracji."

 

Członkowie partii twierdzą, że konieczne jest pokonanie różnych społecznych tabu, a także walka z nietolerancją.  Przedstawiciele partii chcą, aby pedofilia była omawiana otwarcie tak, aby wzbudzić ciekawość dzieci. Według członków partii, pedofilia stała się tematem tabu w 1996 roku, po kontrowersyjnym procesie Marca Dutroux w Belgii.  Mają oni również na celu zdjęcie z pedofilii negatywnego wizerunku społecznego.

 

Trudno to w ogóle skomentować, ale każdy zwolennik postępu gardłujący za głębokimi zmianami społecznymi w postaci wprowadzenia małżeństw jednopłciowych czy określeń w stylu trzecia płeć stosowanych w stosunku do transseksualistów musi rozumieć, że procesy te nie zostaną zatrzymane a u ich kresu i u nas pojawią się takie wynaturzenia wycelowane w nasze dzieci, które nie tylko będą mogły być zabierane z rodzin i oddawane na wychowanie podejrzanym indywiduom, ale wręcz będą mogły z nimi uprawiać seks i będzie to legalne. Niemożliwe? Wystarczy dłużej poczekać biernie obserwując, gdy świat dookoła nas staje na głowie i nim się spostrzeżemy okaże się, że ten postęp jest już i u nas.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Damian

Ten post został napisany w

Ten post został napisany w 2013 roku, podczas gdy partia, o której mowa, przestała istnieć w 2010. Założona została przez 3 osoby cztery lata wcześniej i nie zyskała ani poparcia, ani żadnych członków. Oczywiście postulaty tej "partii" były bulwersujące, ale opieranie na fakcie istnienia nic nie znaczącej, trzyosobowej, nieistniejącej od 2010 roku partii tezy o tym, że europejska cywilizacja dąży ku upadkowi jest nie na miejscu. Wasz link źródłowy nie prowadzi zaś do żadnego artykułu (przekierowuje od razu do strony głównej). 

Portret użytkownika Waldemar Sobkowiak

A j***ał was pies z tą całą

A j***ał was pies z tą całą waszą tolerancją!!!!

Królestwo Holandii należy profilaktycznie zbombardować napalmem i zaorać - to bydło nie zasługuje na to, by istnieć. Boże, jaką udręką jest dla mnie sam fakt, że muszę oddychać tym samym powietrzem, co te zboki!!!!

Portret użytkownika kos

http://www.rodaknet.com/rp

http://www.rodaknet.com/rp_adamski_18.htm

Wywiad z dr Paulem Cameronem

 

Nawet Kościół katolicki ma problem z homoseksualistami w swoich szeregach. George Weigel pisał, że większość księży pedofilii w USA było homoseksualistami.

Raport "John Jay", który można łatwo odnaleźć w sieci, mówił, że 4 % księży w USA było przyłapanych na aktach pedofilskich. Ostatnie poważne badania pokazują, że około 30% księży w amerykańskim Kościele katolickim to homoseksualiści. Wiemy, że 81% wszystkich molestowanych przez księży dzieci stanowili chłopcy. To nam daje pogląd ilu homoseksualistów a ilu heteroseksualistów jest winnych molestowania dzieci w USA. A pamiętajmy, że większość ofiar molestowania nigdy nie zgłasza się na policję. Moim zdaniem około 2% heteroseksualistów i około 25 % homoseksualistów odpowiada za molestowanie dzieci w amerykańskim kościele. Kościół w USA jest zdewastowany przez pozwy sądowe ofiar. Teraz okazuje się, że podobne afery miały miejsce w Irlandii czy Niemczech. Hierarchowie kościelni niestety uwierzyli psychiatrom, którzy wmówili im, że homoseksualizm jest normalną preferencją seksualną.

To wyjaśnia zagadkę nadreprezentacji pedofili wśród księży. Przyczyną jest homoseksualizm.

Portret użytkownika antynazista

Moim zdaniem naziści

Moim zdaniem naziści uważający że jedyne przywileje powinni mieć biali hetero pełnosprawni mężczyźni doprowadzili do rozprzestrzeniania się pedofilii. Większość kryminalistów to właśnie kasta uprzywilejowana biali hetero pełnosprawni mężczyźni. Czas coś z tym zrobić. Wprowadzając małżeństwa homosekusalne zabierzemy dzieci zboczonym heteroseksualnym mężczyznom, których skłonność do małych dziewczynek jest powszechnie znana, jednakże nieopisywana.

Portret użytkownika antynazista

Prawie wszyscy pedofile to

Prawie wszyscy pedofile to heteroseksualiści męskiego pochodzenia. Heteroseksualizm jest największym zagrożeniem dla dzieci, szczególnie jesli chodzi o heteroseksualne konkubinaty, gdzie ojciec z matką niejednokrotnie mordują dziecko, wykorzystują, palą przy nim papierosy i robią inne ohydne morlanie rzeczy. Natomiast  bzdury jak tutaj niestety coraz częściej się POjawiają! Komuniści i naziści też byli radykalnymi przeciwnikami praw osób homo, co stawia autora w pozycji zdrajcy Polski na rzecz obcych ideologii! Niestety pisanie głupot jest w tym kraju wskazane szczególnie na tym POrtalu!

Portret użytkownika Ravior

Pedofile i zoofile ingerują w

Pedofile i zoofile ingerują w życie istot nie mogących wyrazić sprzeciwu zabierając im w ten sposób wolność i obrzydliwie je wykorzystując wbrew ich woli. Powstanie takiej partii jest tragedią ale nie odniesie ona nigdy sukcesu ze względu na to co głosi bo stoi to w sprzeczności z nauką. Tolerancja jest ważna ale nie wszystko można tolerować.

Zakończenie artykułu jednak wprowadza w błąd. Homoseksualizm nie jest powiązany z pedofilią i takie luki w wiedzy ukazują niekompetencję autora tekstu.

Portret użytkownika Medium

To wszystko powinno być nie

To wszystko powinno być nie tylko marginesem, ale w dodatku karalne. Same preferencje może nie, ale już czyny tak. Takie osobniki zagrażające innym powinny być pod ścisłą obserwacją. W moich podręcznikach psychiatrii wszystko to są zboczenia seksualne.

Strony

Skomentuj