Parlament Izraela wprowadził zakaz klonowania ludzi

Kategorie: 

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=gV_j4Dh9koA

Kneset (parlament izraelski) rozszerzył prawo do zakazu klonowania ludzi przez kolejne cztery lata, podaje The Jerusalem Post. 

 

 

 

„Klonowanie ludzi będzie nielegalne aż do roku 2020, zgodnie z zatwierdzonym w poniedziałek prawem, nawet jeśli technologia staje się dostępna" - pisze gazeta.

 

Według publikacji, ustawa, która została zatwierdzona przez parlament, „zakazuje jakichkolwiek czynności związanych z klonowaniem człowieka bez określenia metod klonowania”. Jerusalem Post zauważa, że „ustawa ma na celu zapobieganie wszelkim próbom obejścia zakazu poprzez nowe technologie, których jednak nie wskazano w dokumencie bezpośrednio".

 

Jednocześnie izraelscy prawodawcy widzą różnicę między klonowaniem i rozwojem technik medycznych, które „teoretycznie mają potencjał, aby doprowadzić do powstania kopii człowieka ", pisze gazeta. „Naszym pragnieniem jest, aby promować badania medyczne, jak dalece jest to możliwe, ale widzimy różnice między badaniami i eksperymentami na ludziach oraz klonowaniem (człowieka)" – Jerusalem Post cytuje wypowiedź Uri Makleva, szefa komisji Knesetu do spraw Nauki i Technologii.
 

Ocena: 

Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Witold BÓG

Izrael niech zajmie się

Izrael niech zajmie się synagogami a nie wpierdala do nauki i ateizmu. Skoro wieszają i palą naukowców i ateistwów to my rówbmy to samo z cipatymi i żydami jak i wierzącymi psami świniami od kultu natury.

Portret użytkownika Ogo Pogo

No cóż, nie spełni się

No cóż, nie spełni się obietnica dana przez Jahwe ponoć żydowskiemu narodowi mówiąca o nieprzeliczonej ilości żydostwa jak ziarna piasku na brzegu morza.Nie wspomina się w Bibli o Żydach w w żadnym słowie.Nie pisze się o patriarchach,prorokach ,Mojżeszu,Dawidzie jako o Żydach.Pisze się o nich jako o Izraelitach.Czy Izraelici i ŻYDZI TO POJĘCIA TOŻSAME?CZY KTOŚ ZAWŁASZCZYŁ SOBIE PRAWO "WYBRAŃSTWA "MIESZAJĄC TE POJĘCIA? Prawdopodobnie tak.Jest na to wiele dowodówZa tym "rabunkiem" stoją Chazarzy i ich potomkowie nieczystej już krwi tzw.Niemcy posługujący się dialektem jidisch.Dowody:talmudyzm,komunizm,bolszewizm .Każde z wymienionych pojęć tożsame.W przypadku barbarzyńskim typu niemieckiego to nazizm ze swoim iber aleSS kultywowany do dzisiaj w kryptoformie.Należałoby więc postawić pytanie kto jest właściwie tym Israelem.?

"Miliony członków białej rasy" odnotowane w historii 500 lat przed Chrystusem zamieszkiwało obszar "Północnego Królestwa" nazywany "Domem Izraela"Czy to biała rasa tak usilnie niszczona przez chazarstwo od stuleci a obecnie w sposób bezprecedensowy jest Izraelem?Wiele na to wskazuje.Odsyłam do artykułu w Wolnej Polsce.

Ze swej strony przypomnę eksterminację Polaków w czasie II Wojny żydowskiej Światowej.Obozy dla polskich dzieci w Łodzi ,los dzieci Zamojszczyzny,likwidacje elity polskiej chazarsko bolszewicką ręka w rękę z chazarsko niemiecką.Przecież i u bolszewików i niemieckich hitlerowców elity to byli chazarzy.Bo kiMże był Beria,Eichman itd.To była począwszy od żydowskiej bolszewickiej rewolucji 1917 roku eksterminacja białej rasy w szczególności Słowian.Czy coś te barbarzyńskie zachowania Chazarów  nie sugerują?

Tak na zakończenie przytoczę bezczelną grożbę Hartmana zwanego profesorem wzorem Bartmana-Bartoszewskiego członka słynnej loży masońskiej:

"Miliony was chamy,miliony(jak ziaren piasku na brzegu morza-od komentującego).I co my mamy z wami zrobić?I przyjdzie na was czas.A jak nie na was ,to na wasze dzieci"

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj