Parlament Europejski chce, aby wszystkie państwa UE akceptowały małżeństwa homoseksualne

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ofensywy wspierającej środowiska LGBT ciąg dalszy. Rezolucja Parlamentu Europejskiego jest kolejnym dowodem na to, że suwerenność państw Unii ma dla władz Wspólnoty znaczenie czysto teoretyczne.

Rezolucja nawołuje do tego, aby wszystkie państwa należące do Unii Europejskiej, uznawały małżeństwa homoseksualne, niezależnie od miejsca ich zawarcia.

 

Jeżeli przykładowo, jacyś Hiszpanie bądź Niemcy zwiążą się ze sobą w swoich krajach, a potem wyjadą do Polski, to nasz kraj powinien uznać ich związek za legalny i obdarzyć taką parę wszystkimi prawami, jakie posiadają małżeństwa kobiet i mężczyzn, w tym możliwością adopcji dzieci.

 

Za przyjęciem rezolucji zagłosowało 387 europosłów, sprzeciw wyraziło 161, zaś 123 wstrzymało się od głosu.

 

Zatem UE znów sugeruje, by jej prawo było ponad prawem krajów członkowskich. Póki co jednak rezolucja nie ma mocy prawnej. Stanowi jednak mocny symbol nacisku na członków Wspólnoty i jest kolejnym przykładem erozji wartości, jakie przyświecały twórcom koncepcji zjednoczonej Europy.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Quark

Nie ma już unii europejskiej

Nie ma już unii europejskiej jest za to jakiś dziwaczny twór , ustanawiający swoje dziwaczne zasady podporządkowane dziwacznej ideologii tolerancyjności wobec wszystkiego co do zdziwaczenia prowadzi . Ale my w Polsce powinniśmy się skupić najpierw na samooczyszczeniu klasy politycznej ze wszystkich osobników działających na szkodę państwa i narodu .Bo nie można tolerować czegoś co nazywa się "opozycją" a zajmuje się jedynie szkodzeniem , jątrzeniem , utrudnianiem i szkalowaniem własnego kraju ! Tu trzeba zrobić porządek , ustanawiając przepis o odbieraniu stanowisk i przywilejów tym , którzy dopuszczają się działań wrogich polsce . Tolerować to można pomyłkę , drobną niekompetencję , gafę ale nie to co robią tacy jak : Jachira , Róża Thun i im podobni (!) w kraju i poza nim , a w sejmie nie może być mowy o jakichś ekscesach typu przeszkadzanie , zakłócanie porządku itp. Albo ktoś pracuje dla kraju i w jego służbie abo WON ! - kajdanki na łapy i pod paragraf . Jak już tu na naszym podwórku będzie porządek , praworządność i patryjotyzm to żadne głupie "ustawy" unijne krzywdy nam nie zrobią . Ja nie rozumiem na co oni czekają ? 

Portret użytkownika ARTUR

Musimy wystąpić z wnioskiem

Musimy wystąpić z wnioskiem do Unii o prawo do nauczania religii w każdej szkole i w każdym kraju unijnym gdyż rasistowkie przepisy o nauczaniu preferują naukę islamu a wykluczają chrześcijaństwo . W przypadku braku reakcji można wszcząć procedury unijne o braku równości i dyskryminacji . Najlepszą obroną jest atak i to najlepiej za pomocą narzędzi jakie wprowadził przeciwnik .

Portret użytkownika Jony V

Te wszystkie państwa, unie

Te wszystkie państwa, unie chcą tylko naszego dobra, chcą nas zakuć w dyby i wejść do głowy ze swoich chorym satanistycznym światem. A wszystko to ładnie kolorowo opakowane. A jak chcemy strajkować to najlepiej kredkami na chodniku. Ale  w niedalekiej przyszłości nawet i to zostanie zakazane. Ludzie od zarania czasów byli sterowani do wojen przeciwko sobie przez rasę wyżej rozwiniętych humanoidów od siebie i końca tego nie widać. A degeneracja tych homosiów jest tak wielka pewnie po przez połączenie ciała z maszyną że im już rozum odbiera i tego samego chcą dla nas. A patrząc na tą głupią populacje to sądzę że 80 % debili chce lub zgodzi się na to lub olewa to i ignoruje i żyje w zakłamaniu dla wygody własnej.

Portret użytkownika Złodziejaszek Mały

Racja tylko dodam, "Te

Racja tylko dodam, "Te wszystkie państwa" jakie państwa , czy ty myslisz że w polsce to rządza polacy a w niemczech niemcy, a w usa amerykanie, to złudzenie, każdym państwem rządzą masoni i to oni kreują cały ten bałagan. Oni stwarzają problemy i je rozwiązują tak aby osiągnąć swoje cele. Ludzie na całym swiecie oddali się pod władze masonów.  A to diabelna organizacja i nie ma absolutnie nic wspólnego z filantropią.

Portret użytkownika syriues

Unia Europejska nie ma

Unia Europejska nie ma takiego prawa by wymusic np na Polsce swoje prawo.Musielibysmy sie pod tym podpisac.Podpisac pod sciekiem to jak w nim plywac i zostac skazonym.Mowie tu o zasadach lub ich braku,Jako chrzescijansko katolicki narod mamy prawo tepic grzech i wystepek,Najistotniejsza rola Polski jest podtrzymywanie prawa.Jezeli zwatpimy zosztaniemy kolejna fala wyrzucona z kanalu.

Honor to my swoj mamy w przeciwienstwie do innych,ktorzy wola uczyc sie oszustw i kretactw

Portret użytkownika Szuirys

"Unia Europejska nie ma

"Unia Europejska nie ma takiego prawa by wymusic np na Polsce swoje prawo" unia nie ale masońscy włodarze unijni  i ich polskojęzyczne sługusy z wiejskiej w warszawie od dawna doją polskie i polaczków czy mają prawo czy nie. Prawo istnieje do tego aby skazać niepokornych. Dla elit prawo nie obowiązuje. Katolicy otwórzcie wreszcie oczy bo wy nie wiecie w jakim swiecie żyjecie.

Portret użytkownika Brudny Areczek

"Polakom należy się prawda"

"Polakom należy się prawda" polakom to przede wszystkim należy się micha zimnego ryżu i łopata do kopania dołów. A dzieciom waszym śliwki z nasypu. Tak powiedział wasz pan premier mateusz. Ale najpierw was ogołocą do gołej skóry za pomocą nowych ustaw i przepisów rzekomo dla waszego dobra ustanawianych. I będziecie się cieszyć przed telewizorami i zajefajne reklamy z waszymi idolami oglądać. To dopiero będzie szał dupy.

Strony

Skomentuj