Papież twierdzi, że tego roku może być ostatnie Boże Narodzenie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Argentyński jezuita Jorge Mario Bergoglio zwany też papieżem Franciszkiem, oświadczył dwa dni temu, że tegoroczne Boże Narodzenie może być ostatnim. Stało się to podczas dziwacznego katastroficznego wystąpienia przed tłumem zgromadzonym na Placu Świętego Piotra.

 

Duchowny pełniący obecnie obowiązki papieża stwierdził, że w obecnej sytuacji świata, można już mówić, że żyjemy w "czasach ostatecznych" i zdaniem Bergoglio, wcale nie jest pewne, że za rok wszystko będzie wyglądało tak jak obecnie. Według Franciszka trwa już III wojna światowa i może to skutkować fundamentalnymi zmianami na Ziemi.

 

W dramatycznym finale papieskiego przemówienia padło stwierdzenie, że świat popada w coraz większy chaos i wcale nie jest pewne czy w przyszłym roku znowu będziemy obchodzić Boże Narodzenie. W sumie pan papież może mieć rację, ale warto przypomnieć, że przyczynił się on do tego bardzo wydatnie.

 

To nie kto inny tylko jezuita Bergoglio, wzywał do stworzenia rządu światowego oraz nawoływał wyznawców chrześcijaństwa do przyjmowaniu bez zbędnych pytań muzułmańskiej armii inwazyjnej. Warto by było zatem zadać pytanie, czy pan papież jezuita był po prostu naiwniakiem czy też wykonywał czyjeś rozkazy, a teraz widząc do czego to wszystko zmierza zaczyna nas łaskawie ostrzegać.

 

Panie jezuito papieżu - tak to prawda, przyszłego Bożego Narodzenia może już nie być, bo chrześcijanie na całym świecie są bestialsko eksterminowani przez islamistów, których kazałeś za to kochać jak braci. Zwykle tak jest, że cywilizacja bardziej agresywna podbija tą, która popadła w samozachwyt i nieuchronnie chyli się ku upadkowi.

 

Problem jednak polega na tym, że ten obserwowany upadek chrześcijaństwa na świecie to skutek dziwacznych modernizacji religii, które zupełnie rozmyły tradycję. Teraz jeszcze wpuszczani bez przeszkód islamiści zaprowadzą swoje porządki, buntującym się utną głowy i  słowa pana Bergoglio wypełnią się. Kto wie może już w przyszłym roku wszyscy będziemy obchodzić Ramadan, albo Chanukę, ale nie Boże Narodzenie.

 

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Alex

Już dawno nie czytałam

Już dawno nie czytałam większych głupot. Tradycje katolickie, religijne wierzenia, obrzędy mają się do wiary w Jezusa Chrystusa dokładnie tak jak te islamskie czy ekstremalnie ortodoksyjne żydowskie... W katolicyźmie więcej jest pogaństwa, okultyzmu niż nauki pochodzącej z kart Biblii. A jeśli chodzi o narodzenie Syna Człowieczego - Jezusa Chrystusa to informuję, że nie miało ono miejsca w grudniu ale 17 kwietnia....." Słowo ciałem się stało.." tego właśnie dnia a nie w grudniu. Ponadto z krk głową kościoła jest papież( cokolwiek to znaczy) dla nas ewangelików, protestantów, głową kościoła był, jest i będzie tylko Jezus Chrystus!

Portret użytkownika ymil

To co nastąpi w tym Roku czy

To co nastąpi w tym Roku czy w następnych latach zależy od Nas Osób uczestniczących w Życiu Publicznym, a z ostatnich wypowiedzi papieża wynika że jest podwładnym tego 1 zyda widać na zdjęciu jak się poniża ........

Portret użytkownika Andres

Ale bzdury piszecie!!!!!!!!!!

Ale bzdury piszecie!!!!!!!!!! Podstawą chrtstianizmu jest Pismo Święte Stary i Nowy Testament a Bóg ma Imię własne JHWH i to jest Bóg który nie miał poczatku ale dał początek wszystkiemu co istnieje i On decyduje o wszystkim. On tez stworzył Kogoś, kogo nazwano Chrystusem, Pomazańcem, czy Mesjaszem. Tenże Chrystus przyszedł na ziemię jako człowiek po to żeby ludzie mogli mieć pewność, że mimo błędów, mogąliczyć na życie w Królestwie Botóre się ponoć chrześcijanie modlą- żeby przyszło na ziemię.

Portret użytkownika Hutnik

Głupoty piszecie bo Papiesz

Głupoty piszecie bo Papiesz coś tam powiedział. Ja już choinkę ubrałem. I jak widać Papiesz dożył Bożego Narodzenia i My tesz. Ani koniec Świata nie przyjdzie ani nic takiego.Pozdrawiam, Wesołych swiąt.

Portret użytkownika SmerfeTeczka

A któż by Ci przesuwał Boże

A któż by Ci przesuwał Boże Narodzenie na inny dzień i z jakiego powodu? To tak jakby Sylwka przesunąć na inny dzień. A to daty utarte na zawsze. Może Papież powiedział to jako żart a wy się doszukujecie nie wiadomo czego. Zaraz Święta i zobaczymy Papieża na Pasterce znowu. I tak ma być.

Portret użytkownika demik

Te slowa wypowiedziane były

Te slowa wypowiedziane były rok temu że tego bożego narodzenia  w tm roku może nie byc czyżby zostalo przesuniete  znowu jakieś strachy nie dośc że zmainy na ziemi  upadaja na pysk coraz mniej ciekawych informacji to tylko straszenie ludziska pamietajcie jakby miało sie coś wydażyć to nikt nie bedzie pisał takich rzeczy wtedy będzie milczenie owiec.

Portret użytkownika Miras

PAPIEZ TO WYSLANNIK SZATANA. 

PAPIEZ TO WYSLANNIK SZATANA. 

 

Kosciol Szatana ubrany w czern nakazuje Wam robic to czego zabrania Bog w Starym Testamencie.

 

1. Bedziecie sadzeni ZA WSZYSTKIE grzechy podczas sadu ostatecznego. Ten kto mowi lub chce Wam odpuscic grzechy, ten jest wyslannikiem szatana.

2. Ten kto kaze wam oddawac poklon komus/czemus innemu niz Bogu, jest wyslannikiem szatana (Bog nakazuje oddawac TYLKO JEMU CZESC, zadnym krzyzom, jezusom, bozym bogurodzicom, obrazkom itp.).

 

Nawroccie sie na droge Boskiego oswiecenia, odrzuccie te szatanskie glupoty jakie Wam wbija Kosciol Szatana od wiekow.

 

PRZECZYTAJCIE STARY TESTAMENT.

Strony

Skomentuj