Papież twierdzi, że tego roku może być ostatnie Boże Narodzenie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Argentyński jezuita Jorge Mario Bergoglio zwany też papieżem Franciszkiem, oświadczył dwa dni temu, że tegoroczne Boże Narodzenie może być ostatnim. Stało się to podczas dziwacznego katastroficznego wystąpienia przed tłumem zgromadzonym na Placu Świętego Piotra.

 

Duchowny pełniący obecnie obowiązki papieża stwierdził, że w obecnej sytuacji świata, można już mówić, że żyjemy w "czasach ostatecznych" i zdaniem Bergoglio, wcale nie jest pewne, że za rok wszystko będzie wyglądało tak jak obecnie. Według Franciszka trwa już III wojna światowa i może to skutkować fundamentalnymi zmianami na Ziemi.

 

W dramatycznym finale papieskiego przemówienia padło stwierdzenie, że świat popada w coraz większy chaos i wcale nie jest pewne czy w przyszłym roku znowu będziemy obchodzić Boże Narodzenie. W sumie pan papież może mieć rację, ale warto przypomnieć, że przyczynił się on do tego bardzo wydatnie.

 

To nie kto inny tylko jezuita Bergoglio, wzywał do stworzenia rządu światowego oraz nawoływał wyznawców chrześcijaństwa do przyjmowaniu bez zbędnych pytań muzułmańskiej armii inwazyjnej. Warto by było zatem zadać pytanie, czy pan papież jezuita był po prostu naiwniakiem czy też wykonywał czyjeś rozkazy, a teraz widząc do czego to wszystko zmierza zaczyna nas łaskawie ostrzegać.

 

Panie jezuito papieżu - tak to prawda, przyszłego Bożego Narodzenia może już nie być, bo chrześcijanie na całym świecie są bestialsko eksterminowani przez islamistów, których kazałeś za to kochać jak braci. Zwykle tak jest, że cywilizacja bardziej agresywna podbija tą, która popadła w samozachwyt i nieuchronnie chyli się ku upadkowi.

 

Problem jednak polega na tym, że ten obserwowany upadek chrześcijaństwa na świecie to skutek dziwacznych modernizacji religii, które zupełnie rozmyły tradycję. Teraz jeszcze wpuszczani bez przeszkód islamiści zaprowadzą swoje porządki, buntującym się utną głowy i  słowa pana Bergoglio wypełnią się. Kto wie może już w przyszłym roku wszyscy będziemy obchodzić Ramadan, albo Chanukę, ale nie Boże Narodzenie.

 

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Wladca

Jhwh to pseudonim artystyczny

Jhwh to pseudonim artystyczny goscia przybylego na dronie (Zobacz ksiege Ezechiela)a potem uznany za bozka plemiennego Zydow,w ktorego imieniu popelnili Oni ludobojstwo na innych narodach i do dzis jatrza na calym swiecie.Jezus Chrystus ,syn Miriam okreslil zydow synami Diabla.Prawdopodobnie tym diablem jest Jhwh,nie mylic z Bogiem Ojcem ,Nic nie wiemy o genealogii Istot zwanych Elochim.

Portret użytkownika ymil

To co nastąpi w tym Roku czy

To co nastąpi w tym Roku czy w następnych latach zależy od Nas Osób uczestniczących w Życiu Publicznym, a z ostatnich wypowiedzi papieża wynika że jest podwładnym tego 1 zyda widać na zdjęciu jak się poniża ........

Portret użytkownika Andres

Ale bzdury piszecie!!!!!!!!!!

Ale bzdury piszecie!!!!!!!!!! Podstawą chrtstianizmu jest Pismo Święte Stary i Nowy Testament a Bóg ma Imię własne JHWH i to jest Bóg który nie miał poczatku ale dał początek wszystkiemu co istnieje i On decyduje o wszystkim. On tez stworzył Kogoś, kogo nazwano Chrystusem, Pomazańcem, czy Mesjaszem. Tenże Chrystus przyszedł na ziemię jako człowiek po to żeby ludzie mogli mieć pewność, że mimo błędów, mogąliczyć na życie w Królestwie Botóre się ponoć chrześcijanie modlą- żeby przyszło na ziemię.

Portret użytkownika Hutnik

Głupoty piszecie bo Papiesz

Głupoty piszecie bo Papiesz coś tam powiedział. Ja już choinkę ubrałem. I jak widać Papiesz dożył Bożego Narodzenia i My tesz. Ani koniec Świata nie przyjdzie ani nic takiego.Pozdrawiam, Wesołych swiąt.

Portret użytkownika SmerfeTeczka

A któż by Ci przesuwał Boże

A któż by Ci przesuwał Boże Narodzenie na inny dzień i z jakiego powodu? To tak jakby Sylwka przesunąć na inny dzień. A to daty utarte na zawsze. Może Papież powiedział to jako żart a wy się doszukujecie nie wiadomo czego. Zaraz Święta i zobaczymy Papieża na Pasterce znowu. I tak ma być.

Strony

Skomentuj