Papież Franciszek znowu szokuje - porównał ISIS do apostołów i wezwał Europejki do rozmnażania się z islamistami

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ostatni wywiad prasowy, którego udzielił tak zwany papież Franciszek, pełen jest kolejnych szokujących twierdzeń tego jezuity zasiadającego na tronie św Piotra. Tym razem wyznał on francuskiej gazecie La Croix, że Europejki muszą się wiązać z islamskimi imigrantami aby wspomagać spadający przyrost naturalny.

Dodatkowo jezuita Bergoglio stwierdził, że co prawda rzeczywiście w definicji islam zakłada podbój za pomocą wojny, ale w podobnym stylu można interpretować Ewangelię św Mateusza,  gdzie jest napisane jak Jezus wysyła swoich uczniów aby nauczali inne narody i nauczali ich oraz konwertowali religijnie na drodze podboju. Tym samym porównał barbarzyńców z ISIS do apostołów, Jezusa.

 

Papież Franciszek jako modernista bratający się z masonami z UE dodał, że obawia się ruchów politycznych odwołujących się do chrześcijańskiej tożsamości. Uznał, że nie są one chętne do integracji z islamistami. Według argentyńskiego papieża rozwodnienie chrześcijańskiej Europy w islamie jest czymś koniecznym ze względu na hedonistyczne postawy prezentowane przez mieszkańców starego kontynentu. Papież uważa, że spadek liczby urodzin może zostać zatrzymany poprzez stosunki seksualne Europejek z napływającymi islamistami, co eufemistycznie nazywa "konieczną integracją".

Jorge Mario Bergoglio, jako papież, pokonuje kolejne granice wypowiadając się w taki sposób, że katolicy są coraz bardziej zszokowani. Jeśli wkrótce nie dojdzie do zmiany na tronie w Stolicy Piotrowej, w Watykanie, można się spodziewać nawet schizmy. Ewidentne herezje wypowiadane przez obecnego papieża, powodują zagubienie wiernych.

 

Wcześniej papież Franciszek oświadczył, że popiera plany wprowadzenia rządu światowego, a całkiem niedawno przyjmował polityczne odznaczenie z rąk masonów z loży Grand Orient, reprezentujących quasi-państwową organizację znaną jako Unia Europejska. Jednocześnie żarliwie potępiał kandydata na prezydenta USA odmawiając mu miana chrześcijanina.

 

Katolicki przywódca znany jest jako wielki zwolennik judaizmu i islamu oraz całego zgniłego ekumenicznego pseudo-dialogu. Bardzo wspiera on dążenia obcych religii do ekspansji na świecie. Żydów zabronił nawet nawracać jako braci w wierze, a z islamistami każe się integrować nie zważając na nic, najlepiej tak, aby było potomstwo.

 

Można tylko mieć nadzieję, że ten fatalny papież nie będzie rządził wiecznie. Pojawiają się nawet pogłoski, że jeszcze w tym roku, na jesieni, może onogłosić swoją abdykację. Papież Franciszek wzbudza wielki entuzjazm u wszelkiej maści ateistów, lewicowców i wielką konsternację wśród tradycjonalistów postrzegających kościół jako wielowiekową ostoję. Lepiej, żeby to nie były tylko plotki, bo jeśli pontyfikat ten potrwa jeszcze kilka lat to z katolicyzmu nie będzie co zbierać.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika vtalis

GDIE oszuscie z Redakcji

GDIE oszuscie z Redakcji Franciszek mowil o ISIS __ Caly cza s mowi TZLO o imigrantach w Europie.A to co mowi,juz sie dzieje od dawna,juz s a tysiace mieszanych malzenstw i NIKT tego nie odwroci,bo stara Europa wymiera a Polska najszybciej.Imigranci to normalni ludzie,tacy sami jak ci ,ktorzy kiedys uciekali do Ameryk ,budujac USA,najpotezniejszy i najbogatszy kraj na swiecie.I jeszcze jedno: gdy kobiety maja do wyboru penis dlugosci 20 i wiecej lub taki srednio 13-16 to ktory wybiora ,jak sadzicie??

Portret użytkownika John Moll

Tu masz wywiad z papieżem i

Tu masz wywiad z papieżem i fragment, w którym mówi o ISIS:

Today, I don’t think that there is a fear of Islam as such but of ISIS and its war of conquest, which is partly drawn from Islam. It is true that the idea of conquest is inherent in the soul of Islam. However, it is also possible to interpret the objective in Matthew’s Gospel, where Jesus sends his disciples to all nations, in terms of the same idea of conquest.

Następnym razem zastanów się, zanim nazwiesz kogoś oszustem.

Portret użytkownika Rodak

Bergolio , jako papież,

Bergolio , jako papież, zosytał wybrany nie po to aby chrseścijaństwo podtrzymywac, a po to aby zorganizowac jedna wiare na Ziemi i on to spełnia, jako Jezuita, który ma dwie twarze jak każdy jezuita.

Strony

Skomentuj