Papież Franciszek uznał istnienie gejowskiego lobby w Watykanie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Aż dziw bierze, że nie było jeszcze prób odsunięcia od władzy papieża Franciszka. Ojciec Święty głosząc swoje nauki idzie pod prąd dekadenckich trendów światowych i wypowiada walkę wpływowej Kurii Rzymskiej, której funkcjonariusze mieli zawsze realną władzę. Okazuje się, że pogłoski o przyczynach rezygnacji Benedykta XVI zaczynają się potwierdzać. Podczas spotkania z wiernymi z krajów Ameryki Łacińskiej i Karaibów, Franciszek przyznał, że w Kurii działa wpływowe lobby gejowskie.

 

Przypomnijmy, że według wielu mediów to właśnie gejowski skandal był przyczyną rezygnacji z papiestwa poprzednika Franciszka. Oficjalnie podawano, że abdykacja nastąpiła na skutek złego stanu zdrowia, ale nieoficjalnie mówiło się o tajnym raporcie, który wskazywał na to, że cześć duchownych to homoseksualiści a ich skłonności są przyczyną licznych szantaży, co w oczywisty sposób zagraża Kościołowi.

"W Kurii są ludzie święci, ale jest też grupa uszkodzonych i mówią o nich lobby gejowskie i to prawda, że ​ono istnieje.  Będziemy patrzeć na to, co możemy z tym zrobić ... "- powiedział papież

Według zwykle dobrze zorientowanej włoskiej prasy papież przyjął sprawozdanie, w którym dowiedział się o konkretnych przypadkach szantaży w stosunku do wyższych duchownych w Watykanie, którzy zostali oskarżeni o homoseksualizm. Ponadto wciąż pojawiają się informacje o malwersacjach finansowych Stolicy Apostolskiej. Papież Franciszek liczy na to, że uda mu się posprzątac tę "stajnię Augiasza"

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika shin.shimoyet

To są tylko słowa omylnego

To są tylko słowa omylnego człowieka - NIC się tam nie zmieni - do czasu i połowy czasu.
Taki pokaz pod publikę. Blablabla.
Wkrótce temat ucichnie bo tu idzie o zdobycie popularności... wśród nieprzyjaciół homoseks[erektus ;d]
aby ich uczynić tolerancyjnymi na tą opisany w rozdziale 1 listu do RZYMIAN..Bożą odpłatę ...
 

Portret użytkownika excar

No to w takim razie Abraham

No to w takim razie Abraham jest półkłamcą i półkazirodcą dodatkowo,a Sara  to była takie 2w1 dla Abrahama .Zaś jego sprzymierzony Jahwe może byc dodatkowo patronem kazirodztwa. Biblię czytam od niedawna bo zaczęli mnie nawiedzać Świadkowie Jehowy  i potrzebowałem jakichś argumentów do dyskusji. I o ile do niedawna byłem takim miejskim katolikiem co to jest w kościele tylko z okazji ślubów,pogrzebów czy chrzcin, to teraz po lekturze tej księgi wracam do korzeni .Nie dla mnie bóg psychopata co to lubi krew na ołtarzu i "miły zapach " spalonego mięsa (ofiara Noego). Jak akurat nikt nie palił jakiegoś zwierzaka to sam spalił dwóch młodzieńców za to tylko że pomylili kadzidło palone jemu w ofierze. Co mi po bogu co jak wyrodna matka czy ojciec wybiera tylko jedno dziecko i pozwala aby mordowało i okradało inne jego dzieci. Jezeli natomiast sprawdzimy listę papieży od początku tak do 17wieku to mamy plejadę morderców ,rabusiów ,gwałcicieli ,trucicieli. Walka o tron papieski powodowała że całe pęczki "świętych meżów" panowały po kilka ,kilkanaście miesięcy.Oni dobrze wiedzieli że "tego kota niema i myszy mogą harcować" Trochę szkoda straconych lat życia w tym kościelnym matrixie. Człowiek tał się przyznawał do kościoła z przyzwyczajenia.Kiedyś ,przed zmianą okupanta tylko dlatego że kościół był w opozycji do naszej władzy .Teraz to i tak się okazało że okupant ten sam tylko przedtem miał młot i sierp a teraz ma flagę z 51gwiazdkami

Portret użytkownika witamina c

Skoro dla ciebie Bóg Biblii

Skoro dla ciebie Bóg Biblii to psychopata to po co chodzisz do kościoła i udajesz wierzącego? Twoje pojęcie o Biblii to ciemnogród, poczytaj jeszcze trochę choćby o tym o czym usiłujesz pisać, przykładowo "spalił dwóch młodzieńców za to tylko że pomylili kadzidło". Jak już czytasz kapłańską 10:1,2 to doczytaj jeszcze werset 9 «Kiedy będziecie wchodzić do Namiotu Spotkania, ty i synowie twoi, nie będziecie pić wina ani sycery, abyście nie pomarli! To jest ustawa wieczysta dla wszystkich waszych pokoleń». Przyszli przed ołtarz pijani i za to poginęli. Co do "świętych" katolickich to czym większy zbrodniarz to tym większy "święty" w kościele. Tu by trzeba podać całą listę papieży wraz z ich zbrodniami, po śmierci oczywiście każdy z nich ogłoszony "świętym". A co do okupanta to symbol jego władzy wisi w sejmie nad drzwiami i nie jest to flaga unijna tylko krzyż. Jest on symbolem kto w tym kraju zwanym Polską rządzi od 1989 roku. Politycy w Polsce to kościelne marionetki.

Portret użytkownika Laura

Kościół katolicki to kolos na

Kościół katolicki to kolos na glinianych nogach i nic go już nie uchroni przed upadkiem. Mogą się wyświęcać bez końca, nic to nie pomoże. "Kto sieje, ten zbiera". Coraz więcej ludzi zaczyna widzieć, że katolicyzm niewiele ma wspólnego z chrześcijaństwem. Prawdziwych chrześcian inkwizycja wymordowala, paląc na stosach Katarów i Manichejczyków. Nic tak nie dzieli ludzi, jak religia i polityka, a podzielonym narodem latwiej sie manipuluje.

Portret użytkownika excar

Abram(tak sie wcześniej

Abram(tak sie wcześniej nazywał Abraham) w Egipcie. Zabranie Saraj na dwór faraona

9 Zwinąwszy namioty, Abram wędrował z miejsca na miejsce w stronę Negebu. 10 Kiedy zaś nastał głód w owym kraju, Abram powędrował do Egiptu, aby tam przez pewien czas pozostać; był bowiem ciężki głód w Kanaanie.
11 A gdy się już zbliżał do Egiptu, rzekł do swojej żony, Saraj: "Wiem, że jesteś urodziwą kobietą; 12 skoro cię ujrzą Egipcjanie, powiedzą: to jego żona; i zabiją mnie, a ciebie zostawią przy życiu. 13 Mów więc, że jesteś moją siostrą, aby mi się dobrze wiodło ze względu na ciebie i abym dzięki tobie utrzymał się przy życiu".
14 Gdy Abram przybył do Egiptu, zauważyli Egipcjanie, że Saraj jest bardzo piękną kobietą. 15 Ujrzawszy ją dostojnicy faraona, chwalili ją także przed faraonem. Toteż zabrano Saraj na dwór faraona, 16 Abramowi zaś wynagrodzono za nią sowicie. Otrzymał bowiem owce i woły, niewolników i niewolnice oraz oślice i wielbłądy.
17 Pan jednak dotknął faraona i jego otoczenie wielkimi karami za zabranie Saraj, żony Abrama. 18 Wezwał więc faraon Abrama i rzekł: "Cóżeś mi uczynił? Czemu mi nie powiedziałeś, że ona jest twoją żoną? 19 Dlaczego mówiłeś: że to moja siostra, tak że wziąłem ją sobie za żonę? A teraz - oto twoja żona; zabierz ją i idź!" 20 Dał też faraon rozkaz dworzanom, żeby Abrama i jego żonę, i cały jego dobytek odprowadzili [do granicy].

Pan czyli Jahwe lub Jehowa czyli niestety nasz (co czasem trudno chrześcjanom przyznać) Pan Bóg,w celach komercyjnych podzielony przez żydłactwo zanim go nam podarowali na trzy części występuje tu jako obrońca kłamcy ,oszusta Abrahama i razem z nim jako ciekawostkę możemy go zaadoptować w naszej słowiańskiej tradycji ale tylko jako patrona oszustów ,kurew ,stręczycieli i sutenerów. A cały Watykan z jego smrodem ciągnącym się przez dwa tysiąclecia
i nawet naszym JP2 co tylko z amerykańskim szabas prezydentem wepchnęli Polskę w łapska zydłactwa można olać.I nie ma tu znaczenia jak zacnym człekiem jest nowy herszt tej bandy ,czyli Franciszek

Portret użytkownika witamina c

Terach był ojcem Abrama

Terach był ojcem Abrama (Abrahama) Nachora i Harana. Haran został ojcem Lota. Kiedy Abram opuścił Ur jego brat już nie żył. Ktoś zabił jego brata żeby wziąś sobie jego żonę. Abram też miał ładną żonę i z obawy o swoje życie przedstawiał ją wszystkim obcym jako siostrę. Rdz.12:11-13 A gdy się już zbliżał do Egiptu, rzekł do swojej żony, Saraj: «Wiem, że jesteś urodziwą kobietą; 12 skoro cię ujrzą Egipcjanie, powiedzą: to jego żona; i zabiją mnie, a ciebie zostawią przy życiu. 13 Mów więc, że jesteś moją siostrą, aby mi się dobrze wiodło ze względu na ciebie i abym dzięki tobie utrzymał się przy życiu».  Skąd takie obawy Abrahama? Tak zginął wcześniej jego brat w Mezopotamii

Strony

Skomentuj