Papież Franciszek twierdzi, że przyjmowanie imigrantów to nasz moralny obowiązek

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Papież Franciszek nie ustaje w przekonywaniu do otwarcia granic i sprowadzania każdej ilości imigrantów. Jorge Mario Bergoglio twierdzi, że wszyscy ludzie i wszystkie kraje mają moralny obowiązek, aby przyjmować imigrantów, którzy są „potrzebującymi”.

 

W czwartek, papież Franciszek powiedział w Watykanie, że minęło równe 70 lat, odkąd świat przyjął powszechną deklarację praw człowieka, stanowiącą fundamenty pokoju na świecie. Według papieża, promowanie globalnego pokoju oraz integralnego rozwoju ludzi i narodów to dwa nierozłączne cele.

 

Papież znów zaczął nawoływać, aby wszystkie kraje świata otwierały się i przyjmowały imigrantów, co wg niego jest jedynym rozwiązaniem dla problemu światowej migracji. Tak się składa, że wypowiedź papieża Franciszka pojawiła się kilka dni po przyjęciu Światowego Paktu ws. Migracji, który dosłownie legalizuje migrację i likwiduje granice.

Papież Franciszek wielokrotnie wstawiał się za migrantami. Z jednej strony ostrzegał, że świat jest obojętny na mordowanie chrześcijan na Bliskim Wschodzie, zaś z drugiej strony, otwarcie nawoływał do przyjmowania muzułmańskich migrantów do Europy. Swego czasu porównał nawet islamskich terrorystów do uczniów Jezusa i głosił, że imigrantów trzeba przyjmować, nawet jeśli będzie to dla nas niebezpieczne.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika SLAWAN

Bóg pozwala przyjmować do

Bóg pozwala przyjmować do swego domu imigrantów wyłącznie po weryfikacji. Jak jesteś małym grzesznikiem, to najwyżej Czyściec, jeśli jesteś złem wcielonym, no to sorry - taki mamy klimat - Domu Bożego nie ujrzysz, bo wcześniej musisz spłonąć. Nie rozumiem, dlaczego niejaki Bergoglio jako najwyższy urzędnik Pana B. wywraca to wszystko do góry nogami?

Portret użytkownika ........................

.........................papa

.........................papa janek papa franek i papa szatanek.....................dożo tych papów albo papy albo papistów..........................gdyby tymi papami albo tą papą przykryć cały watykan to być może te złe energie nie rozchodziłyby się po całej ziemi..................właśnie padła następna legenda solidarności okazało się że słynny ksiądz jankowski był pedofilem dopiero teraz ludzie o tym mówią że jako dzieci byli molestowani i gwałceni.........................wcześniej jak żył ze strachu nie byli w stanie nawet jęknąć dopiero ileś lat po jego śmierci odważyli się by powiedzieć o tym-----------------------sqrwiała prawda ale przynajmniej nie zamieciono tego pod dywan.....................

Portret użytkownika Alojzy

Ależ męczące jest to

Ależ męczące jest to wykoślawianie wszystkiego przez te dzbany, co się uważają za władców świata. Każdą sensowną ideę przegną tak, że staje się koślawą karykaturą samej siebie, najbardziej chore pomysły zareklamują w taki sposób, że wyglądają na prawie normalne. Najlepiej jakby się od#ili od ludzi ze swoją misją rządzenia/pouczania i przestali zabierać im pieniądze, zdrowie i siły życiowe - wtedy ludzie sami by się powybijali, ale przynajmniej we własnym zakresie. A tak to nie dość, że i tak robi się b#rdel to jeszcze trzeba wysłuchiwać ze wszystkich stron i mediów skończonych łajdaków mielących ozorami, jak to wszystko odbywa się dla dobra ludzkości. Przecież obłuda większości przekroczyła granice gdzie zaczynają się odruchy wymiotne.
Szkoda, że ludzkość ma tak silnie wbudowaną służalczość i usłużność na widok pewnych typów "władczych" zachowań i słowa każdego łajdaka przyjmie jak swoje, byle tylko miał odpowiedni sposób zachowania. To dość mocny program, ale nie aż tak, że nie do złamania. Przecież widać ssyna polityka czy inne ścierwo - no to olać go. Widać które "spontaniczne" rozruchy są sterowane - to skorzystać z nich na tyle na ile można, a potem olać. Widać kto bierze łapówki - olać go i przez to pozbawić władzy to i łapówek nikt mu nie będzie chciał dawać ...... no to tak sobie pogadałem.

 

Portret użytkownika Alojzy

nie o takie olewanie chodzi.

nie o takie olewanie chodzi. Chodzi o to, żeby np. w tłumie wysłuchać ćwoka, przyjąć do świadomości to co mówi, a potem psychicznie, czyli w umyśle "wypluć" wszytsko co jest kłamstwem i obłudą. Nic nie trzeba mówić, nic krzyczeć - wystarczy to zrobić, a potem bez strachu, spokojnie pójść w swoją stronę. Przy odchodzeniu zobaczysz wtedy ze dwa, trzy zdziwione spojrzenia - i to wystarczy. Te dwie, trzy osoby "zarażą" kolejne, a za kilka godzin na placu zostanie łajdak/polityk i jego wynajęci,  zdezorientowani klakierzy.

Strony

Skomentuj