Papież Franciszek twierdzi, że przyjmowanie imigrantów to nasz moralny obowiązek

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Papież Franciszek nie ustaje w przekonywaniu do otwarcia granic i sprowadzania każdej ilości imigrantów. Jorge Mario Bergoglio twierdzi, że wszyscy ludzie i wszystkie kraje mają moralny obowiązek, aby przyjmować imigrantów, którzy są „potrzebującymi”.

 

W czwartek, papież Franciszek powiedział w Watykanie, że minęło równe 70 lat, odkąd świat przyjął powszechną deklarację praw człowieka, stanowiącą fundamenty pokoju na świecie. Według papieża, promowanie globalnego pokoju oraz integralnego rozwoju ludzi i narodów to dwa nierozłączne cele.

 

Papież znów zaczął nawoływać, aby wszystkie kraje świata otwierały się i przyjmowały imigrantów, co wg niego jest jedynym rozwiązaniem dla problemu światowej migracji. Tak się składa, że wypowiedź papieża Franciszka pojawiła się kilka dni po przyjęciu Światowego Paktu ws. Migracji, który dosłownie legalizuje migrację i likwiduje granice.

Papież Franciszek wielokrotnie wstawiał się za migrantami. Z jednej strony ostrzegał, że świat jest obojętny na mordowanie chrześcijan na Bliskim Wschodzie, zaś z drugiej strony, otwarcie nawoływał do przyjmowania muzułmańskich migrantów do Europy. Swego czasu porównał nawet islamskich terrorystów do uczniów Jezusa i głosił, że imigrantów trzeba przyjmować, nawet jeśli będzie to dla nas niebezpieczne.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll
Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika SLAWAN

Bóg pozwala przyjmować do

Bóg pozwala przyjmować do swego domu imigrantów wyłącznie po weryfikacji. Jak jesteś małym grzesznikiem, to najwyżej Czyściec, jeśli jesteś złem wcielonym, no to sorry - taki mamy klimat - Domu Bożego nie ujrzysz, bo wcześniej musisz spłonąć. Nie rozumiem, dlaczego niejaki Bergoglio jako najwyższy urzędnik Pana B. wywraca to wszystko do góry nogami?

Portret użytkownika ........................

.........................papa

.........................papa janek papa franek i papa szatanek.....................dożo tych papów albo papy albo papistów..........................gdyby tymi papami albo tą papą przykryć cały watykan to być może te złe energie nie rozchodziłyby się po całej ziemi..................właśnie padła następna legenda solidarności okazało się że słynny ksiądz jankowski był pedofilem dopiero teraz ludzie o tym mówią że jako dzieci byli molestowani i gwałceni.........................wcześniej jak żył ze strachu nie byli w stanie nawet jęknąć dopiero ileś lat po jego śmierci odważyli się by powiedzieć o tym-----------------------sqrwiała prawda ale przynajmniej nie zamieciono tego pod dywan.....................

Portret użytkownika Alojzy

Ależ męczące jest to

Ależ męczące jest to wykoślawianie wszystkiego przez te dzbany, co się uważają za władców świata. Każdą sensowną ideę przegną tak, że staje się koślawą karykaturą samej siebie, najbardziej chore pomysły zareklamują w taki sposób, że wyglądają na prawie normalne. Najlepiej jakby się od#ili od ludzi ze swoją misją rządzenia/pouczania i przestali zabierać im pieniądze, zdrowie i siły życiowe - wtedy ludzie sami by się powybijali, ale przynajmniej we własnym zakresie. A tak to nie dość, że i tak robi się b#rdel to jeszcze trzeba wysłuchiwać ze wszystkich stron i mediów skończonych łajdaków mielących ozorami, jak to wszystko odbywa się dla dobra ludzkości. Przecież obłuda większości przekroczyła granice gdzie zaczynają się odruchy wymiotne.
Szkoda, że ludzkość ma tak silnie wbudowaną służalczość i usłużność na widok pewnych typów "władczych" zachowań i słowa każdego łajdaka przyjmie jak swoje, byle tylko miał odpowiedni sposób zachowania. To dość mocny program, ale nie aż tak, że nie do złamania. Przecież widać ssyna polityka czy inne ścierwo - no to olać go. Widać które "spontaniczne" rozruchy są sterowane - to skorzystać z nich na tyle na ile można, a potem olać. Widać kto bierze łapówki - olać go i przez to pozbawić władzy to i łapówek nikt mu nie będzie chciał dawać ...... no to tak sobie pogadałem.

 

Portret użytkownika Alojzy

nie o takie olewanie chodzi.

nie o takie olewanie chodzi. Chodzi o to, żeby np. w tłumie wysłuchać ćwoka, przyjąć do świadomości to co mówi, a potem psychicznie, czyli w umyśle "wypluć" wszytsko co jest kłamstwem i obłudą. Nic nie trzeba mówić, nic krzyczeć - wystarczy to zrobić, a potem bez strachu, spokojnie pójść w swoją stronę. Przy odchodzeniu zobaczysz wtedy ze dwa, trzy zdziwione spojrzenia - i to wystarczy. Te dwie, trzy osoby "zarażą" kolejne, a za kilka godzin na placu zostanie łajdak/polityk i jego wynajęci,  zdezorientowani klakierzy.

Portret użytkownika Jony14

Umnie ksiądz chodził z koledą

Umnie ksiądz chodził z koledą czy jak to się nazywa dwa tygodnie przed świetami bożego narodzenia a zwykle robili to sukienkowce po świętach. Czyżby sukienkowca z mojej parafi malo obchodziły obrzędy religijne i zależało tylko na kasie i co na to biały sukienkowiec czyżby dał zezwolenie na takie postępowanie i też miał to w 4 literach?

Portret użytkownika syriues

Tylko nie beadzcie zazdrosni

Tylko nie beadzcie zazdrosni o to ze dostaja wszystko za darmo.To nie jest tak.Oni za cos to dostaja.A potem jak wy sie na nich wkurzycie,to taka bedzie ich nagroda.Wlasnie to wy zazdrosni,myslacy o sobie zyja w klamstwie.Tacy kupieni najemnicy tylko czekaja na takich.Nie beadzcie glupi,badzcie czujni

Portret użytkownika syriues

Co za tym stoi?

Co za tym stoi?

Moze pkt 1;Ludzie w wieku mlodym wyjada z danych kraji i nie beda bronic swoich domow.pkt2.Zabierzemy im juz i tak zrabowane zasoby naturalne-nikt nie bedzie ich bronil.pkt3 zniszczymy innne kraje tzw.nizem demograficznym poniewaz ludzie mlodzi z nich wyjada i trafia jako deser na stole moznowladcow z okraglego stolu zlozonego z parenastu gwiazd.pkt4zalejemy kraje kredytami by braly ile sie da a potem gdy juz nie beda mogly placic zajmiemy je.pkt5na koncu wkurzymy ich i zdegraduja swi=oich zywicielia takze ludnosc w okol.

  Moim zdaniem migracja nie jestem dobra.Powoduje chaos a brak wlasnego domu i wlasnej przynalzeznosci powodujefrustracje a to agresje.Z punktu psychologicznego Europa bedzie rozlozona na kolana tak samo jak i USA.Plan jest taki,by miec jak najtanszych roboli ktorym zabierzemy godnosc i ojczyzne.Zerwiemy z nich szaty itp

Jednym slowem-biada Babilon.Biada biada ,wielki babilon upada.Strach i klamstwa,potem  ucisk,ktory ma juz swoje zalazki i podwaliny,wystarczy ze sie umocniai mozemy rownie dobrze oddacim wszystko bo i tak powiedza ze to jest wszystko ich.Czy to nie parada klamstw?

Co przed nami ukrywaja?Planczy moze plan zniszczenia????

Strony

Skomentuj