Papież Franciszek twierdzi, że diabeł chce zniszczyć Kościół Katolicki

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Papież oświadczył, że Lucyfer istnieje i robi wszystko, aby zniszczyć Kościół Katolicki. 29 września, Franciszek poprosił kapłanów i wszystkich wiernych, aby w tym miesiącu każdego wieczora czytali pewną modlitwę, która ma przepędzić złe duchy i moce, a to z kolei ma zakończy kryzys przemocy seksualnej.

 

Zdaniem papieża, Kościół potrzebuje specjalnej ochrony przed atakami złego ducha, ale jednocześnie ważne jest, aby ludzie zdawali sobie sprawę z popełnionych teraz i w przeszłości błędów, nadużywania autorytetu itp. Jorge Mario Bergoglio powiedział, że ludzie powinni być świadomi realiów istnienia szatana i nie można traktować tego w kategoriach baśni, mitów i bajek, ponieważ sceptycyzm doprowadził nas wszystkich do rzeczywistych problemów.

 

Niedawno księża omówili wykorzystywanie seksualne w Niemczech, Chile i Stanach Zjednoczonych. W związku z ostatnimi wydarzeniami, poważny konflikt narasta między katolickimi konserwatystami a liberałami. W Polsce nie gasną spory z powodu premiery i popularności filmu pt: "Kler".

 

Arcybiskup Carlo Maria Vigano opublikował w dniu 26 czerwca br. program, w którym skrytykowano wszystkie działania Franciszka. Dokument otrzymali zacni przedstawiciele Watykanu i amerykańskich świątyń. Carlo jest przekonany, że Papież miał wiedzę na temat stosunków seksualnych byłego kardynała z amerykańskimi seminarzystami, ale przymykał na to oczy. Aby uchronić wszystkich przed sztuczkami diabła, Papież Franciszek wezwał na pomoc Michała Archanioła, który, zgodnie z biblijnymi opowieściami, wypędził Lucyfera z raju.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika moje świadectwo

witam, Poszukując pomocy

witam, Poszukując pomocy duchowej w pewnym trudnym okresie życia natrafiłem w sieci na ten utwór
https://www.youtube.com/watch?v=3t5G6F4LHGc wówczas pojawił się u mnie taki dylemat
czy katolikowi wolno modlić się do Archaniołów. I nagle na pobliskim kościele pojawił się plakat że wkrótce nawiedzi ten kościół figura Michała Archanioła z Gargano. Szybko otrzymałem odpowiedź ze wolno a nawet trzeba. Jestem przekonany ze biorąc udział w tych obrzędach ze św Michałem Archaniołem otrzymałem jakies uwolnienie duchowe. W moim życiu zapanował większy ład i poczucie spokoju. Heh jakby w opozycji do tego w tym samym czasie wokół kościoła pojawiły się plakaty z reklamą ostatniej czesci Obcego z jego wrednym ryjem i napisem Uciekaj. Przypadek?
Módlcie sie do św. Michała a także do Rafała i proście o pomoc i opiekę dla siebie i waszych bliskich.

Portret użytkownika Krzysztof7

Antypapież informuje o planie

Antypapież informuje o planie zniszczenia KK przez szatana. Ale ten szatan to właśnie ON BERGOGLIO , ten to ma tupet. Czemu sie nie pochwalisz ,że uczestniczysz w żydowskich nabożeństwach? Taki z ciebie papież i katolik. Wiadomo szmata jezuita.

Portret użytkownika Lommo

Uwierzyłem w Szatana podczas

Uwierzyłem w Szatana podczas takiego zdarzenia . Gdy papież Franciszek wizytował w Polsce byłem z sklepie i ni stad niz zowąd podchodzi do mnie jakiś kolo i aż się plując i pieniąc z trzęsącymi się rękami wygaduje na papieża Franciszka najgorsze bluzgi. Jestem przekonany że kolo był conajmniej opętany. Bo co innego jak ktoś jest tam jakoś sceptyczny wpbec Kościoła, a co innego jak dostaje piany na ustach i trzęsawki i podjeżdza ze swoimi wykładmi do ludzi na miescie.

Portret użytkownika keri

Szatan jest oskarżycielem

Szatan jest oskarżycielem czyli prokuratorem. Dlatego tak się go szumowiny boją.

Jeśli ktoś jest prawy, to nie ma powodu do strachu.

Papcio powiedział prawdę: Szatan oskarżył KK i wyjawił jego winy. Czas na wyrok czyli zniszczenie fałszywej religii demona, który kazał nazywać siebie bogiem.

Szatan wyroku nie wydaje i nie wykonuje - to nie jest rola oskarżyciela.

Portret użytkownika keri

Największym zwiedzeniem

Największym zwiedzeniem ludzkości jest nazywanie demona Stwórcą Wszechświata.

Demon zniszczył Ziemię potopem i niemal wszystko co na niej żyło. Czy Stwórca niszczyłby swoje dzieła? Nie. Demon, który kazał nazywać siebie bogiem jest przeciwnikiem Stwórcy.

Szatan jest oskarżycielem czyli prokuratorem, a więc stoi po stronie prawych i jest przeciwko złym.

Przywódcy religijni są od demona, dlatego swym parafianom natłukli fałszu. Z demona zrobili boga, a z prokuratora demona.

Pozdrawiam Cię, Medium Smile

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Szatan żywi się ludzkim

Szatan żywi się ludzkim cierpieniem. Dlatego słucha modlitw do niego, aby wiedzieć, jakie cierpienie będzie najdotkliwsze, po treści modlitw. Dlatego wymyślił krzyż z trupem, jako drogę do "zbawienia", czyli ostatecznej konsumpcji ludzkiej duszy po śmierci. "Zbawiony" to oczywiście Szatan, który dzięki duszom naiwnych uzyskuje życie wieczne.

Portret użytkownika wystarczy poszukać

Treść modlitwy Do Św. Michała

Treść modlitwy Do Św. Michała Archanioła

Święty Michale Archaniele! Broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Książę niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen

Strony

Skomentuj