Papież Franciszek twierdzi, że diabeł chce zniszczyć Kościół Katolicki

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Papież oświadczył, że Lucyfer istnieje i robi wszystko, aby zniszczyć Kościół Katolicki. 29 września, Franciszek poprosił kapłanów i wszystkich wiernych, aby w tym miesiącu każdego wieczora czytali pewną modlitwę, która ma przepędzić złe duchy i moce, a to z kolei ma zakończy kryzys przemocy seksualnej.

 

Zdaniem papieża, Kościół potrzebuje specjalnej ochrony przed atakami złego ducha, ale jednocześnie ważne jest, aby ludzie zdawali sobie sprawę z popełnionych teraz i w przeszłości błędów, nadużywania autorytetu itp. Jorge Mario Bergoglio powiedział, że ludzie powinni być świadomi realiów istnienia szatana i nie można traktować tego w kategoriach baśni, mitów i bajek, ponieważ sceptycyzm doprowadził nas wszystkich do rzeczywistych problemów.

 

Niedawno księża omówili wykorzystywanie seksualne w Niemczech, Chile i Stanach Zjednoczonych. W związku z ostatnimi wydarzeniami, poważny konflikt narasta między katolickimi konserwatystami a liberałami. W Polsce nie gasną spory z powodu premiery i popularności filmu pt: "Kler".

 

Arcybiskup Carlo Maria Vigano opublikował w dniu 26 czerwca br. program, w którym skrytykowano wszystkie działania Franciszka. Dokument otrzymali zacni przedstawiciele Watykanu i amerykańskich świątyń. Carlo jest przekonany, że Papież miał wiedzę na temat stosunków seksualnych byłego kardynała z amerykańskimi seminarzystami, ale przymykał na to oczy. Aby uchronić wszystkich przed sztuczkami diabła, Papież Franciszek wezwał na pomoc Michała Archanioła, który, zgodnie z biblijnymi opowieściami, wypędził Lucyfera z raju.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)Komentarze

Portret użytkownika Lommo

Uwierzyłem w Szatana podczas

Uwierzyłem w Szatana podczas takiego zdarzenia . Gdy papież Franciszek wizytował w Polsce byłem z sklepie i ni stad niz zowąd podchodzi do mnie jakiś kolo i aż się plując i pieniąc z trzęsącymi się rękami wygaduje na papieża Franciszka najgorsze bluzgi. Jestem przekonany że kolo był conajmniej opętany. Bo co innego jak ktoś jest tam jakoś sceptyczny wpbec Kościoła, a co innego jak dostaje piany na ustach i trzęsawki i podjeżdza ze swoimi wykładmi do ludzi na miescie.

Portret użytkownika keri

Szatan jest oskarżycielem

Szatan jest oskarżycielem czyli prokuratorem. Dlatego tak się go szumowiny boją.

Jeśli ktoś jest prawy, to nie ma powodu do strachu.

Papcio powiedział prawdę: Szatan oskarżył KK i wyjawił jego winy. Czas na wyrok czyli zniszczenie fałszywej religii demona, który kazał nazywać siebie bogiem.

Szatan wyroku nie wydaje i nie wykonuje - to nie jest rola oskarżyciela.

Twardzi ludzie powodują dobre czasy, dobre czasy powodują miękkich ludzi, mięccy ludzie powodują trudne czasy, trudne czasy powodują twardych ludzi.

Portret użytkownika wystarczy poszukać

Treść modlitwy Do Św. Michała

Treść modlitwy Do Św. Michała Archanioła

Święty Michale Archaniele! Broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Książę niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

a możesz sobie pierd*lić 100

a możesz sobie pierd*lić 100 innych modlitewek,.. Bądź pewien. im bardziej się modlisz o coś, tym bardziej tego coś nie dostaniesz. dostaniesz za to odwrotność.. Modlisz się o życie - otrzymasz śmierć. Są na to liczne dowody.. Bo wasza zasrana wiara to wiara w Kłamce Doskonałego, który zwódł wielu... Wielu czyli was baranki do strzyżenia...

Portret użytkownika Dlojzy

"Jorge Mario Bergoglio

"Jorge Mario Bergoglio powiedział, że ludzie powinni być świadomi realiów istnienia szatana i nie można traktować tego w kategoriach baśni, mitów i bajek, ponieważ sceptycyzm doprowadził nas wszystkich do rzeczywistych problemów."

Biggrin Cudowny papa: gwałciliśmy, chlaliśmy, oszukiwaliśmy, kradliśmy pieniądze i wiedzę, zabijaliśmy - i to wszystko przykrywaliśmy miliardami kłamstw, słowami o miłości i szantażami. Dlatego, kochane barany, sami widzicie jak diabeł jest przebiegły - klepcie namiętnie paciorki i różańczyki, bo jak się wam mózg na chwilę odkorkuje,to jeszcze pomyślicie o wywaleniu nas na zbity pysk.
Tak więc do różańczyków i paciorków i napierdzielamy całymi dniami zbiorowo ogłupiające pierdoły - Już!

Portret użytkownika piotrek

Cieszę się, że Franciszek tak

Cieszę się, że Franciszek tak powiedział, ponieważ utwierdza mnie w tym co się stało poza mediami personalnie wobec wielu osób około miesiąca temu. Ze śwaita duchowego przyszła duchowa prośba o odmawianiu modlitwy przeciwko siłom zła, przekaz prosto z tamtego świata proszono i sugerowano odmawiania / czytania godzinek do Najświętszej Maryi Panny, zaraz po podjęciu tego za wskazaniem duchy prowadziły aby zrozumieć wszystko co tam napisano. A jest tam wspaniała wiedza z Bilbli odn. wspaniałych wydarzń z przeszłości, które przyrównywane są do potęgi matki Marii (jest co czytać żeby z rozmysłem przeczytać każdą linijkę godzinek) Tyle mogę zasugerować w związku z tym artykułem i przekazać dalej. Powtarzam wszystko przyszło ze świata ducha, widać są jakieś przesłanki że biedny świat wszedł w jakąś następną decydującą fazę ataku zła. Podejmujcie, każe moje słowo jest prawdą bo nie pierwszy raz mam taki kontakt z aniołami. Matka Boża jest szefową zniszczenia szatana na Ziemi a wykonawcą jest Michał Archanioł i jego zastępy takie dostali moce od najwyższego Pana. Odn poprzednich wydarzeń piszę dla tych co przeżyli to samo żeby Wam udowodnić że piszę prawdę ; anioły przychodziły do mnie aby mnie strzec z powodu tego kim jestem i co tutaj robie w pewnych okresach czasu jak zresztą na pewno też wielu z Was. Nispodziewanie w czasie spokojnego odpoczynku pewnego rodzaju ciszy w domu spadały jak miecz/rakieta z wysoka z ogromną prędkością i wbijały się tuż obok mnie 1-2 m widziałem te smugi przez chwilę tej ogromnej szybkości ruchu czegoś. Po chwili wszystko znikało, a ja wiedziałem już później po kilku pierwszych razach że będę miał ogromne "kłopoty" od pewnych ludzi w bardzo krótkim czasie. Były znaki widzialne i akustyczne. W ten spsób uniknałem również spalenia samochodu w czasie jazdy. Nie ważne kim jestem i co robię i nie wiem dlaczego mnie to spotyka a w zasadzie już wiem ale pisze to do tych co mieli podobne zdarzenia abyście odmawiali "godzinki" do Najświętszej Maryii Panny i byli ze św Michałem Archaniołem nawet wirtualnie odwiedźcie grotę Michała w Gargano. TO co mówi papa Franciszek to prawda to prawdziwy głos kościoła na dzisiejsze czasy. Jest jakiś kolejny etap który prowadzi do wielkiej konfrontacji dobra i zła. Od Boga i Waszej modlitwy zależy jaka będzie forma tego zdarzenia w niedalekiej przyszłości czy będziemy strzelać z pistoletów na wodę czy poruszone zostaną prymitywne i barbarzyńskie formy walki będące zawsze najgorszym rozwiązaniem w życiu ludzi !             

Twardzi ludzie powodują dobre czasy, dobre czasy powodują miękkich ludzi, mięccy ludzie powodują trudne czasy, trudne czasy powodują twardych ludzi.

Strony

Skomentuj