Papież Franciszek stwierdził, że to imigranci zbudowali Europę. Czy Watykan wspiera Sorosa?

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Chrześcijanine powoli się przyzwyczajają, że papież Franciszek mówi takie rzeczy, jakby był pracownikiem fundacji George'a Sorosa. Najnowsza jego teoria jest taka, że to imigranci zbudowali Europę. 

 

Dziwne teorie obecnego ojca świętego są szeroko kolportowane w mediach. Środowiska lewicowe są zachwycone, że papież poparł fundowaną przez pewnego "filantropa" podmianę ludności w państwach rozwiniętych, która objawia się w postaci długich karawan młodych mężczyzn w wieku poborowym, zmierzających marszem w kierunku granic krajów, na których koszt mają zamiar żyć.

 

Katolicy dostrzegający islamizację Europy są przeważnie zaskoczeni fałszywą wersją historii, prezentowaną przez urzędującego w Watykanie jezuitę z Argentyny. Przypomnijmy sobie czym była Konkwista i Rekonkwista, zadajmy retoryczne pytanie, o co walczył pod Wiedniem król Jan III Sobieski? Chrześcijanie z Europy, całkiem słusznie zadają sobie pytanie, czy papież rzeczywiście jest jeszcze ich pasterzem, czy raczej reprezentuje interesy wyznawców islamu. 

"To migranci budują kraj, tak samo jak zbudowali Europę. Europa powstała z wielu fal migracyjnych na przestrzeni wieków – powiedział papież Franciszek odnosząc się do obecnego kryzysu migracyjnego trwającego na świecie. 

Trudno nadążyć za tokiem myślenia człowieka, uważanego za papieża Franciszka. Być może ma na myśli to, że chrześcijaństwo zostało przyniesione do Europy przez imigrantów i potem faktycznie ukształtowało nasz kontynent. 

Jezuita uważany za papieża musi jednak wiedzieć, że obecni imigranci również niosą tu swoją religię i wszędzie gdzie ich przybywa, próbują narzucać swoje zwyczaje, ignorując miejscowe. Oni również chcą kształtować Europę na wzór Bliskiego Wschodu, gdzie życie chrześcijan nie należy do łatwych. O co zatem chodzi papieżowi? O prześladowania chrześcijan jak w krajach islamskich? 

 

Papież zdaje się nie zauważać, że trwa zaplanowane politycznie przeobrażenie Europy, polegające na wspieraniu islamskiej imigracji, która ma na celu konfrontację z chrześcijaństwem, a ta wydaje się być obecnie nieuchronna. 

Islam ma rozpuścić chrześcijaństwo i skoro papież nie widzi problemu to niektórzy złośliwcy nazywający go Che Papa, mają dużo racji. Papież po prostu podąża w kierunku wyznaczonym przez George'a Sorosa i jego wypowiedzi brzmią tak samo, jak wypowiedzi liderów organizacji Open Society Foundations. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące.


Komentarze

Portret użytkownika 3plabc

Nauczanie Ewangeli jest jasne

Nauczanie Ewangeli jest jasne. Miłość bliźniego ponad wszystko. To, że my żyjemy na bakier z Ewangelią to nie znaczy, że wszyscy tak mają. Pomoc uchodźcą jest wyrazem miłości bliźniego, a że mało kto to rozumie... no cóż. Są ludzie którzy niosą własny krzyż na przekór całemu światu, starając się pozostać wiernym temu w co wierzą... przykład Frańciszka. Z politycznego i społecznego punktu widzenia naturalnie mam inne podejście i też wolę żeby zachodnia Europa sama piła piwo, które sobie naważyła prze ostatnie 500 lat, co więcej zalatuje mi to trochę karą Bożą, i smutno mi nie jest, ale to mój pogląd. Samemu optuję za tzw. "pomocą na miejscu" i wygaszaniem konfliktów, oraz tworzeniem miejsc pracy... ale wielkie korporacje, i amatorzy cygar ze skórzanych foteli interesu w tym nie mają.

Portret użytkownika Sammy Jo

" Nie wprowadzaj do domu

" Nie wprowadzaj do domu swego każdego człowieka, 
różnorodne są bowiem podstępy oszusta. 
ak złowiona kuropatwa w klatce, 
tak serce pysznego: 
jak szpieg wypatruje on słabe strony, 
podając dobre rzeczy za złe, przygotowuje zasadzkę 
i najlepszym twym zaletom przygania..." (Syr. 11, 29-31)

Portret użytkownika Elka

Nie dokońca się zgodzę. Po

Nie dokońca się zgodzę. Po pierwsze, fakt, ewangelia mówi, że należy miłować bliźniego, ale nie uczy naiwnego godzenia się na wszystko. Jezus nie pozwalał sobie chodzić po głowie. Trzeba pomagać, jasne, ale tak jak mówisz: na miejscu. To jest miłość bliźniego. Miłością bliźniego jest też chronienie swoich braci, swojego narodu przed najeźdźcami. Najpierw dba się o najbliższą rodzinę, potem o dalszą, przyjaciół, ewentualnie sąsiadów, o naród... a dopiero na końcu bierze się pod uwagę dobro obcego. Jeśli to byłby faktycznie uchodźca, to jeszcze byłoby tu pole do dyskusji. Ale to są imigranci. O uchodźcach mówi się wtedy, gdy uciekają z kraju owładniętego WOJNĄ do kraju SĄSIEDNIEGO. Gdziekolwiek dalej zawędruje, już nie można go nazywać uchodźcą. A w starym testamencie jest ostrzeżenie przed wpuszczaniem imigrantów do swojego kraju. Tu gdzie miesza się krew, kultura i zwyczaje, tam większe niebezpieczeństwo dla wiary. Franciszek powinien sobie o tym przypomnieć.

Portret użytkownika Leszek

Problem elity polega natym,

Problem elity polega natym, ze wrota gwiezdne zostaly zatrzasniete i jedyne co im pozostaje to wydoic to co maja, bo i tak wiedza, ze swiat czeka zaglada za x lat. Ci ktorzy sie obudza, wiedza jak sie katapultuje poza ten matriks. 'Wbrew ideologii New Age nie jest to takie latwe i nie wystarczy palic kadzidla i medytowac, a przypomniec sobie nauke Keylontoniczna bo tylko w taki sposob mozna dokonac transmisji duszy poprzez portale czasu do wyzszych swiatow. Nie musze chyba przypominac, ze nalezy miec wysoki potencjal potrzebny do rozpedzenia pojazdu jakim jest nasze cialo....

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

A ja jestem za islamizacją

A ja jestem za islamizacją Polski, polscy katole powinni jak najprędzej przejść na islam by dobić tą zdychającą watykańską nierządnicę, przy okazji negocjując sobie lepsze warunki konwersji nim zostanie im ta kozoj...cza religia narzucona siłą. Patrząc dalej w przyszłość pozwoli to na ocalenie białej krwi a przy okazji rozbicie islamu od środka oraz choć minimalne zesłowiańszczenie  "infekujące" prawdziwym Dobrem. AllahAkbar. Co do pierdów franka berbolio to nie ma się co powtarzać - żaden brudas nic nie zbuduje, tym darmozjadom brakuje nawet chęci by sobie chatę z koziej kupy ulepić.

 

Gdyby Hitler żył w naszych czasach dostał by pokojowego nobla od eskimosów za niszczenie Polaków, tak pokrętna jest ich wdzięczność...

Portret użytkownika Eter

Mówi prawdę, tyle że nie

Mówi prawdę, tyle że nie dodał, że działo się to kilkadziesiąt tysięcy lat temu, kiedy nie było jeszcze religii, które dziś niszczą świat... Wpisał się w nowo-mowę i polityczną poprawność i po raz kolejny pokazał, że jest tylko pajacykiem na dłuższych sznurkach...

Portret użytkownika charis

" Zostawcie ich! To są ślepi

" Zostawcie ich! To są ślepi przewodnicy ślepych, a jeśli ślepy prowadzi ślepego, obaj w dół wpadną." - Ewangelia Mateusza 15:14 ... w Nowym Przymierzu nie ma miejsca na hierarchię i władzę więc urząd papieża i kapłaństwo rzymskokatolickie to oszustwa, mistyfikacje

Strony

Skomentuj