Papież Franciszek napomniał przywódców Unii Europejskiej, że za wolno przyjmują islamistów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wczoraj w Watykanie, papież Franciszek odebrał nagrodę Karola Wielkiego, przyznawaną przez miasto Akwizgran osobom lub instytucjom zasłużonym dla budowy jedności europejskiej. To precedens, aby głowa kościoła katolickiego przyjmowała polityczną nagrodę.

 

Trudno wyobrazić sobie gorszego następcę Świętego Piotra w Watykanie niż Papież Franciszek zwany przez niektórych antypapieżem (wszak żyje jeszcze papież Benedykt XVI). Po wycałowaniu po rękach żydów i po nogach muzułmanek, nadszedł dzień gdy przyjął medal od uniomasonów. W ten sposób Bergoglio złamał niepisaną zasadę, wedle której papież nie przyjmuje świeckich odznaczeń. Można też powiedzieć, że antypapież Franciszek zrównał się w majestacie z Donaldem Tuskiem, również laureatem tej niemieckiej nagrody.

Przy okazji uroczystego wręczenia tego masońskiego wyróżnienia dla zasłużonych we wdrażaniu NWO, papież spotkał się na prywatnych audiencjach najpierw z Angelą Merkel, a potem z przewodnictwem UE w dwóch osobach, czyli w postaci Junckera z KE i Tuska z RE. Rzekomy papież, potępił UE za zbyt słabą walkę z bezrobociem i opory przy wpuszczaniu islamistów.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika gość11

nieodległe są czasy gdy

nieodległe są czasy gdy prawdziwy Kościół Chrystusa będzie prześladowany na całym świecie, zresztą już jest w krajach arabskich. będzie to przy milczącej zgodziew tego papieża który układa się z lewakami i dąży do NWO. jak sądzicie dlaczego antychryst będzie rządził całą ziemią? bo zwiedzie wszystkich pozornym dobrem. religie sie wymiesza i uzna że wszystkie sa dobre. a na twarzy uśmieszek. świat pokocha antychrysta zwodziciela bo zaoferuje im tolerancję dla grzechu i pokój.

Strony

Skomentuj