Papież Franciszek nakazał aby zaprzestać nawracania żydów

Kategorie: 

Źródło: Facebook

Jeśli komuś wydawało się, że ten dziwny papież Franciszek, którego wybrali sobie Katolicy nie może już zaskoczyć bardziej, okazuje się, że podległa mu watykańska instytucja nakazała właśnie, aby nie nawracać przedstawicieli religii judaistycznej. Najwyraźniej zdaniem papieża nie ma większej różnicy między chrześcijaństwem, a judaizmem.

 

Najnowszy dokument Komisji ds. Stosunków Religijnych ogłoszony w Watykanie 10 grudnia z okazji 50. rocznicy soborowej deklaracji o stosunku Kościoła do religii niechrześcijańskich, może zaskakiwać. Okazuje się, że Kościół Katolicki, mimo uniwersalnej zasady swojego Boga, Jezusa Chrystusa, nie zamierza prowadzić żadnej misji skierowanej ku żydom.

 

W dokumencie wyjaśniono, że dobrzy katolicy, którzy szanują tak zwany ekumeniczny dialog z judaizmem, powinni powstrzymywać się od wszelkich prób ewangelizacji żydów. Stwierdzono wprost, że Kościół Katolicki nie przewiduje obecnie nawracania wyznawców tej religii uważając, że chrześcijaństwo jest jakąś formą pochodną judaizmu. Tak przynajmniej można to zrozumieć.

Wygląda na to, że chrześcijaństwo jest w likwidacji nie tylko na Bliskim Wschodzie, gdzie trwa właśnie przemilczany przez niemal cały świat holokaust mieszkających tam wyznawców Jezusa. Upadek tej starożytnej i niegdyś wiodącej religii w Europie najwyraźniej koordynuje nawet obecny papież Franciszek. Takimi decyzjami jak ta z zaniechaniem nawracania wyznawców judaizmu podkłada on "bombę" pod fundament chrześcijaństwa jakim jest nauczanie Jezusa - "Idźcie i nauczajcie inne narody".

Po serii dziwnych wypowiedzi i decyzji argentyńskiego papieża jezuity, chciałoby się zapytać - dla kogo on właściwie pracuje i na czym polega jego misja w Kościele? Człowiek, który miał odnowić oblicze chrześcijaństwa zachowuje się jak syndyk masy upadłościowej. Może się okazać, że po tym pontyfikacie nie będzie już czego zbierać, a dzięki wciąż trwającej islamskiej inwazji na Europę, którą też popiera aktualny papież, dojdzie do tego, że chrześcijanie będą ginąć na naszym kontynencie w taki sam bestialski sposób w jaki są obecnie eksterminowani w Afryce i na Bliskim Wschodzie.

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Niewazne

Żydzi narodem rasistowskim Na

Żydzi narodem rasistowskim Na dowód tego, że żydzi są narodem rasistowskim, przytaczam wypowiedź byłego premiera Izraela Menachema Begina : "Nasza rasa (mówiąc o żydach) jest Rasą Mistrzów." Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy." - Menachem Begin, były premier Izraela, o zgrozo ...laureat "pokojowej nagrody Nobla".

Portret użytkownika H.R.

Jesteś zdziwiony, Admin???

Jesteś zdziwiony, Admin??? Gdybyś umiał myśleć, albo choćby słuchać, to wiedziałbyś, że żydo-chrześcijaństwo, to nie jest jakaś "cudowna wiara", tylko najzwyklejsza żydowska, w wydaniu jak najbardziej żydowskim i wyłącznie przez Żydów zarządzana. To Żydzi stworzyli najpierw żydo-chrześcijaństwo, a potem żydo-islam. Wszystkie te trzy tzw. "wielkie religie", to jedni i ci sami Semici. Żydzi stworzyli tą trójkę, aby skutecznie przejąć władzę nad światem. Nie ma znaczenia, które z tych trzech "religii" będzie osiągać przewagę, ponieważ ZAWSZE władzę będą mieć jej twórcy-właściciele - Żydzi. W tej chwili Europa Zach. uwolniła się już w zasadzie spod tego żydo-chrześcijańskiego jarzma, więc przeprowadza się na nią inwazję żydo-islamu, który jest skuteczniejszy z powodu bezwzględności swej "ewangelizacji". Franciszek otworzył temu żydo-islamowi drzwi do Europy wzywając wiernych do przyjmowania biednych "uchodźców" pod swoje dachy nie zważając w ogóle na istnienia rządów i prawa w krajach europejskich. To była wyjątkowa, żydowska bezczelność i chamstwo z jego strony. Franciszek zachowuje się jak likwidator? Jak najbardziej! Po Franciszku Kościół Kat. przestanie istnieć. Proroctwo dot. ostatnich papieży mówi, że papieżu "Słońcu" (JP II), będzie Piotr Rzymianin (Benedykt pasuje do tego jak ulał ze swoim prostym ewangelicznym podejściem do wszelkich zagadnień, a jako przybyły z Niemiec, przybył z dawnego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego), a po nim, ostatnim ma być "czarny papież". Czarny jezuita pasuje do tego jak nic innego! Zarówno z koloru jezuickich szat, jak i ze swego charakteru).Tak na marginesie dodam, że zachowanie Franciszka dot. muzułmanów urąga wszystkiemu, czemu prze ponad 1500 lat służyła Europa i czemu była bezgranicznie oddana i wierna. Franciszek, swymi aktami miłości do islamu zdradził idee wiary katolików, zdradził wszystkich swoich poddanych wiernych, zdradził wszystkich poległych za Kościół i świętą wiarę w jej obronie na przestrzeni wieków. Zdradził wszystkich krzyżowców, zdradził walczących i poległych w bitwie pod Poitie, gdzie Frankowie obronili chrześcijańską Europę przed najazdem islamu. Zdradził obrońców chrześcijanskiej Europy spod Wiednia. Franciszek zdradził w ogóle swoją wiarę i Kościół. To jest rzeczywisty koniec (wreszcie!) tej żydo-chrześcijańskiej zarazy. 

Portret użytkownika eva11

taki jakis ten Twoj koment

taki jakis ten Twoj koment dwulicowy !

co z tego,ze upadnie jak i przestanie istiec jesli to taki zly twor !

jesli tyle cierpienia uczynil czy warto  tak za niego walczyc  i oddawac zycie ?

jak kosciol bronil sie przed islamem to dlaczego teraz nas z islammem laczy ?

jesli to ci sami stworzyli wszystkie religie zapewno i oni wtedy naslali islam na  kosciol jaki i oni kosciol wyslali mordowac katarow i ,,czrownice,, 

wiec w czym problem i dlaczego mamy czegokolwiek zalowac ?

lepiej niech wszystkie te twory upadna !!!!!!!!

tylko ,ze ludzie nie rozumieja ,ze tu nie chodzi o upadek kosciola ! to akurat najmniejszy problem, tu zostaje wprowadzane cos gorszego i bardziej nie do przyjecia niz wszystkie religie swiata ...

on nie walczy z kosciolem ,a z czlowiekiem to czlowiek jest ostatecznym celem ,bo jest czescia Boga i chca ta wiez zniszczyc !

nie wrato obawiac sie o kosciol czy jaka kolwiek religie ,bo tam nie modla sie do Boga ,a wrecz falszuja Jego istote !

to nas maja zniszczyc i te resztki Boskiej czastki jaka jeszcze sie w nas manifestuje ,

ludzie od Boga nie moga odejsc ,ale moga zapomniec o wszystkim i utracic wiez ze Swoim Stworca !

religie i walki o wladze sa jedynie przykrywka ,sami pomyslcie co jest czynione teraz na swiecie ,nie widzicie tego zoombi swiata ?

a kto to czynie ,zaprewne ludzie ktorzy maja bardzo wielka chec byc ,,bogiem, i udowodnic ,ze do stworzenia nie jest On potrzebny ,

bo napewno nie sa to zydzi lekjacy sie Boga i czytajacy przykazania ze starych ksiag , jakos nie widze ich w tej roli mordercow swiata ....

jedno mnie tylko zastanawia to sie dzieje juz od tysialeci i czynia to ludzie- ludziom jak to jest mozliwe ,ze ten plan sie tak uklada przez ten czas ?

cos w tym jest bardzo tajemniczego i ciezko to zrozumiec....

Portret użytkownika mirkaMis

dobry komentarz, papiez

dobry komentarz, papiez falszywym prorokiem?
 ....Na to Jezus im odpowiedział: «Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem3. I wielu w błąd wprowadzą. Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści. 

Strony

Skomentuj