"Państwo polskie istnieje jedynie teoretycznie" - twierdzi minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz

Kategorie: 

Szef MSW, Bartłomiej Sienkiewicz - źródło: premier.gov.pl

Mimo, że kampania wyborcza do Parlamentu Europejskiego się zakończyła, nie przestają wypływać kompromitujące materiały. W najbliższych dniach cała Polska będzie się fascynowała kolejnymi "taśmami prawdy". Znowu jakieś służby nagrały naszych polityków, którzy wygłaszają wiele kontrowersyjnych kwestii.

 

W najnowszej aferze podsłuchowej główną rolę odgrywa warszawska restauracja "Sowa i Przyjaciele" gdzie miało dochodzić do interesujących spotkań ludzi z tak zwanego świecznika. Wśród osób, które mają się czego obawiać po ujawnionych przez tygodnik Wprost rewelacjach są między innymi minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz, czy były minister od transportu, główny zegarmistrz III RP, Sławomir Nowak.

 

Sienkiewicz zdobył się na szczerość stwierdzając, że „państwo polskie istnieje teoretycznie, praktycznie nie istnieje”. Trudno się nie zgodzić, jak za czasów saskich rozgrabiają nas rozmaite koterie, tylko tym razem i z Berlina i z Moskwy, z Brukseli, z Waszyngtonu i z Tel Awiwu.

 

Minister robił "polityczny deal" z Markiem Belką z NBP. Chodziło o wspomożenie budżetu w latach wyborczych. Belka zażądał w zamian za przysługę usunięcie szkodnika ze Świętokrzyskiej, Jacka Jana Vincenta Rostowskiego (vel Rothfelda), co rzeczywiście stało się w 4 miesiące po spotkaniu.

 

Interesująco brzmi też rozmowa ministra od zegarków, Sławomira Nowaka z wiceministrem finansów, Andrzejem Parafianowiczem. Wynika z niej, że kontrola skarbowa zlecona względem żony Nowaka, ma zostać zatrzymana odgórnie. Pięknie wygląda nasza częściowa wolność po 25 latach od rzekomego upadku PRL.

 

Zapewne w najbliższych dniach dowiemy się jeszcze wielu interesujących rzeczy na temat naszych umiłowanych przywódców, bo wojna buldogów pod dywanem trwa w najlepsze i w grę wchodzi nawet upadek rządu...

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika były " polak  "  IDIOTA !

PRECZ ZE ZBRODNICZĄ ,

PRECZ ZE ZBRODNICZĄ , NIELEGALNĄ , LUDOBÓJCZĄ , ZŁODZIEJSKĄ , POMROCZNĄ " 3 er pe " , vel MAFIĄ SOLIDARNOŚCIOWĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

Portret użytkownika heheh

Proponuję rozważenie

Proponuję rozważenie POlskiego słuchowiska, jako części przygotowania pod większą operację w tej części Europy. Jest to tylko moja hipoteza, każdy ma prawo mieć swoją.
Na Ukrainie dużymi krokami zbliża się ostateczne rozwiązanie kwestii kijowskiej junty. Najlepiej dla jednej ze stron byłoby, by w najbliższym kraju NATO rozlało się szambo POlityczne i zmiotło całą niewygodną/wyeksploatowaną/niepotrzebną już scenę polityczną. Wypłyną pewnie kolejne taśmy, o rozkradaniu pozostałości polskiej gospodarki, fałszowaniu wyborów, kupczeniu stanowiskami, kulisach polityki zagranicznej, a nawet jeśli trzeba, umoczeniu POlszewii w wydarzenia 10 kwietnia. Ludzie wyjdą na ulice. W takim momencie wkroczy WSIowa ekipa Bula Kołoruskiego, przyjaciół Władimira. Może to ocalić nasz kraj przed wysłaniem pomocy wojskowej neobanderowcom i atakami rakietowymi na infrastkturę komunikacyjną i militarną, którą usrael użyłby do wsparcia swoich marionetek w Kijowie. Rosja w stosunku do Kijowa wykonała już pierwszy krok: GAZ STOP
http://rt.com/business/166104-gazprom-ukraine-gas-prepay/
Jednocześnie trwa już dyslokacja sił, na kolejne manewry. Są już filmiki z kamer rosyjskich aut w obwodzie rostowskim z 14-16 czerwca. Kolumny ciężkiego sprzętu po sam horyzont. 
Na Ukrainie wojna, u nas niepokoje społeczne, a nawet zamieszki uliczne. Główny szachista po mistrzowsku rozgrywa pionki w regionie.

Portret użytkownika euklides

Politycy to marionetki, a

Politycy to marionetki, a przy tym straszne przygłupy. Dają się wciągać jak dzieci w różne układy, a prawdziwa władza wyciąga afery kiedy pojawia się taka potrzeba. Na koniec zamykają jakiegoś kozła ofiarnego. To co ważne leci równolegle i całkiem jawnie w tle, ale o tym media milczą. Czyżby odszkodowania dla obywateli Izraela? Ten sam schemat od wielu lat.

Strony

Skomentuj