Państwo Islamskie wzywa zwolenników aby masowo zabijali niewiernych

Kategorie: 

Źródło: moheet.com

Za pośrednictwem swojego kanału informacyjnego, Państwo Islamskie wydało instrukcję dla dżihadystów, "samotnych wilków", która opisuje w jaki sposób można przeprowadzić zamachy terrorystyczne. ISIS sugeruje aby islamiści zdobyli broń i skupiali się na masowych mordach na niewiernych.

 

Taktyka została opisana na łamach magazynu internetowego Rumiyah w 10 językach świata, w tym w najpopularniejszym języku angielskim. Państwo Islamskie na ogół poleca swoim zwolennikom, aby wyposażyli się w dowolną broń palną, ewentualnie w noże i stosowali podstęp.

 

W instrukcji zaznaczono, aby "samotne wilki" brały zakładników i skupiały się na mordowaniu jak największej liczby niewiernych, zamiast na negocjacjach i przyjmowaniu okupu. Magazyn Rumiyah pisze, że zwolennicy ISIS powinni szerzyć terror "językiem siły, językiem zabijania, dźgania i podrzynania gardeł, ścinania głów, rozjeżdżania ciężarówkami i palenia żywcem, dopóki nie dadzą dżizji będąc w stanie upokorzenia". Dżizja to nic innego jak podatek, który nakłada się na innowierców, aby mogli praktykować swoje religie.

Państwo Islamskie nawiązało do masakry w klubie gejowskim w Orlando, do której doszło w czerwcu 2016 roku. Zamachowcem był Omar Mateen, który wziął wielu zakładników i rozstrzelał około 50 osób. Magazyn Rumiyah wskazuje, że morderca "wspaniale zademonstrował ten scenariusz" i zachęcono innych do podążania śladami Mateena.

Islamska organizacja zbrojna zasugerowała, aby dżihadyści brali zakładników w centrach handlowych, kinach, w nocnych klubach, restauracjach lub na kampusach uniwersyteckich, wykorzystywali zabudowania do obrony przed służbami oraz posługiwali się niewiernymi jako ludzkimi tarczami. Wezwano ich aby ogłaszali się jako pracodawcy, oferowali na sprzedaż mieszkanie i różne przedmioty za pośrednictwem popularnych serwisów internetowych i zwabiali swoje ofiary. Jedna ze wskazówek głosi przechowywanie ciał niewiernych w specjalnie wyznaczonych pomieszczeniach.

 

Magazyn Rumiyah opisuje również praktyczne sposoby na zdobycie broni palnej. Islamistom w Europie polecono zakup sprzętu na czarnym rynku, wyjazd do stref objętych działaniami wojennymi lub nocną napaść na sklepy z militariami. ISIS dodaje, że w USA zdobycie jakiejkolwiek broni palnej nie powinno stanowić większego problemu.

 

Wezwania Państwa Islamskiego brzmią bardzo niebezpiecznie. Powinniśmy się zatem spodziewać jeszcze brutalniejszych zamachów terrorystycznych na bezbronną ludność amerykańską i europejską, lub jak opisał to wspomniany wyżej magazyn internetowy - na niewiernych. Działalność islamistów jest dodatkowo wspierana przez Unię Europejską, która nie tylko nakazuje przyjmować muzułmańskich "uchodźców", ale także utrudnia obywatelom dostęp do broni palnej. Doskonale wiadomo przecież, że broń zawsze można zdobyć w sposób nielegalny a rozbrojona ludność nie jest w stanie prawidłowo reagować na sytuacje zagrażające jej życiu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Jakie to proste i skuteczne.

Jakie to proste i skuteczne.

CIA nadaje przy pomocy mediów dla fanatyków religijnych. A ci na całym świecie odpowiedzą czynem. Czyli siedzi parch przy klawiaturze z odpowiednim "dostępem", i pociąga za sznureczki. Zobaczcie z jaką łatwością można sterować "odpowiednim materiałem ludzkim" zaprogramowanym religią. Z jednej strony obiecanki 72 czy ilu tam dziewic w raju ( chłopaki pewnie od urodzenia " tarany" trenują na taką okazję mega-defloracji ), a z drugiej realna reakcja czubów religijnych. To się nazywa sterowanie masami ! Im głupsi, tym lepsi !

1491

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Piotr Mijas

oni to zrobią tyle tylko że

oni to zrobią tyle tylko że nie wiemy kiedy i to dla ślepych i ogłupiałych inwigilacją i zmielonym lewakom jest na ręke i miłe że nie istnieje (w swej głupocie wieczne ma nie istnieć) ale właśnie to oni będą pierwszymi milionami ich ofiar , jest to bardzo pozytywne i mnie cieszy bo da do myślenia myślącym chrześcijanom oni wiedzą jak odpowiedzieć i nie nadstawią dupy jak lewacy.

Portret użytkownika BOROWIK SZLACHETNY

13.15.2017 podobno ma cos sie

13.15.2017 podobno ma cos sie zdarzyc. Ali Agca ostrzega ze tego Dnia, dnia w ktorym objawila sie Maryja w Fatimie dojdzie do ataku Muzulmanow na Watykan i rozpocznie sie III Wojna Swiatowa.

Nie wierze w to wszystko.

Wasze zdanie ???

Portret użytkownika on 46

Nie wierzę jakby tak się

Nie wierzę jakby tak się stało to Katolicy zrobili by z pupy islamu jesień średniowiecza, wiedzą o tym zarówno katolicy jak i muzułmanie. Kościół katolicki cały czas jest mocarstwem ekonomicznym i militarnym. Wyjaśniam nie jako kościół ale jako grupa i społeczeństwo katolickie.

Strony

Skomentuj