Państwo Islamskie ścięło kolejnego amerykańskiego dziennikarza

Kategorie: 

Kadr z Youtube
W sieci pojawiło się kolejne nagranie, przedstawiające egzekucję drugiego amerykańskiego dziennikarza, Stevena Sotloffa. Jednak zanim zamaskowany islamista ściął jego głowę, Sotloff wykonał przemówienie przed kamerą, adresują swoją wypowiedź do prezydenta Baracka Obamy.

 

Egzekucja ma być wezwaniem, aby Stany Zjednoczone przestały atakować Islamskie Państwo. W przeciwnym wypadku, dojdzie do kolejnego zabójstwa a następną ofiarą ma być Brytyjczyk, David Cawthorne Haines. Ostrzeżenia te padły ze strony zamaskowanego islamisty, który dokonał obecnej egzekucji.

 

Steven Sotloff został porwany wraz z innymi dziennikarzami w Syrii niedaleko Aleppo w sierpniu zeszłego roku. Islamiści ostrzegali wcześniej, że Amerykanin zostanie zabity jeśli Barack Obama nie zakończy ataków na Islamskie Państwo. Rodzina dziennikarza prosiła samozwańczego kalifa, Abu Bakr al-Baghdadiego, aby uwolnił go.

 

Tuż przed śmiercią, Steven Sotloff powiedział do kamery: "Obama, Twoja polityka zagraniczna w Iraku miała za cel ochronić życie Amerykanów i interesów, więc dlaczego ja płacę za Twoją ingerencję własnym życiem?". Jeśli USA nie zmienią swojej polityki, w najbliższym czasie dojdzie do kolejnej egzekucji.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Pierd Olnick

państwo islamskie... chyba

państwo islamskie... chyba tylko w ich wykolejonych, fanatycznych, popier****nych, religijnych łbach. Ktoś powinien wypalić to ścierwo razem z całą czosnkową bracią. I oby po III WW populacja ludzkiej stonki zmniejszyła się do tych planowanych 500 mln i nigdy więcej nie przekroczyła 1mld.

Portret użytkownika Adam88

Najśmieszniejsze jest to, że

Najśmieszniejsze jest to, że gadają o video, którego nie ma. Gdzie to ścięcie?
Oni są finansowanie przez Arabię Saudyjską z Katarem. Najwięksi sojusznicy USA na bliskim wschodzie. Bo Izrael nim oczywiście nie jest, ponieważ USA są przez  syjonistów zawłaszczone;]. No i oczywiście im ten burdel cały  jest na ręke. Im większe spustoszenie w regionie-Iraku czy Syrii, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś się upomni o ziemię zabrane Palestyńczykom, a i lobby izraelskie wciągnie sobie jankesów czy jakąś legie cudzoziemską w kolejną awanturę w Afryce czy na bliskim wchodzie. Gdzie dwóch się bije...

Portret użytkownika achiles38

W USA istnieją obecnie DWA

W USA istnieją obecnie DWA centra decyzyjne
Obama reprezentuje opcję "realistów", która zdaje sobie sprawę, że utrzymanie hegemonii USA nie jest możliwe i zawarł porozumienie z Putinem - w zamian za "miękkie lądowanie" (brak gwałtowne pozbywania się petrodolarów przez Chiny, Rosję i innych) zgadza się na budowę świata wielobiegunowego.
Niestety istnieje druga opcja, "betonu", który nie chce, lub też nie może z uwagi na ogrom zbrodni przeciw ludzkości obciążających ich sumienia, a które coraz bardziej wychodzą na wierzch, dopuścić do upadku hegemona. Związani są oni z Bushami, Clintonami, Cheneyem, PNAC/FDD, McCainem, Sorosem, Bandarem bin Sultanem - praktycznie zablokowali Obamie jakąkolwiek możliwość skutecznego działania poprzez szereg aktów prawnych przed jego nadejściem, przez obsadzenie w zasadzie nieusuwalnymi ludźmi administracji rządowej, przez stworzenie równoległych struktur dowodzenia operacjami wojskowymi a zwłaszcza specjalnymi (JSOC) - Petreaus. To właśnie on wraz z Hilary Clinton storpedowali latem 2012 porozumienie Obama-Putin poprzez akcję "wulkan" kiedy to tysiące terrorystów uderzyło na Damaszek przy jednoczesnym zamachu na dowództwo syryjskiego aparatu bezpieczeństwa - zamiast wygaszać całą tą sztuczną rewoltę.
Na spotkaniu Bilderbergów w 2012 postanowiono, że Obama (którego namaścili 4 lata wcześniej jako "pozoranta", który miał zmarnotrawić "Hope and Change" wyborców z USA udając, że to koniec polityki Busha/NWO) musi zostać zastąpiony przez Romneya. Wszystko było już tak ustawione, głosy wyborców dzęki komputerom do głosowania (p. HBO "Hacking Democracy", Mysterious Death of Micheal Connell) odpowiednio sfałszowane, zwłaszcza - znowu - w Ohio, a tutaj niespodzianka - Obama wygrał! Okazało się, że głosy zostały w ostatnim momencie przywrócone, a Obama jeszcze tego samego dnia rozpoczął "Wielką Czystkę" zgodnie z paktem z Putinem. Na mordę wyleciał Petreaus, potem Clinton, potem setki wojskowych, często religijnych oszołomów z sekt typu Pentacostal, doiminionistów murem stojących za Izraelem, którzy pozostawali lojalni wobec kliki Bush/Cheney/McCain/neokonserwatyści, m.in. gen. Stavridis (szef NATO), Carter-Ham, wielu wysokiej rangi oficerów z dowództwa sił strategicznych (nuklearnych, co jest tym ważniejsze, że sitwa Bush Cheney ukradła kilka głowic i od dłuższego czasu próbują zorganizować kolejną fałszywą flagę jak 9/11). Ta czystka trwa nadal, a Obama jest wrogiem numer bandyckiego reżimu Izraela, jego lobbyści publicznie nawoływali (gazeta w Atlancie) by Mossad zamordował Obamę.
Assad złapał oddech, Maliki w Iraku zacieśnił współpracę - dlatego przyszło uderzenie na Ukrainie w lutym a potem inwazja ISIS w Iraku. ale jak z widać i z tymi posunięciami Putin-Obama sobie poradzili, oba zagrożenia zostały ogarnięte i są powoli wygaszane.
W tej chwili opcji nr 2 - czyli "atlantystom" - pozostały operacje fałszywej flagi przy użyciu BMR, biologicznej albo atomowej.
Tak czy owak traktowanie USA jako jednej całości w prowadzeniu polityki nie ma żadnego sensu, jest strona, która współpracuje (z dużymi potknięciami i opóźnieniami) z Putinem (co najważniejsze są tu odpowiedni ludzie na stanowiskach jak szef MON Chuck Hegel oraz przewodniczący szefów połączonych sztabów gen. Dempsey, na którego Izrael zorganizował zamach w afgańskiej bazie Baghram kilka lat temu).

Za tymi informacjami stoją najlepsze źródła: Thierry Meyssan (VoltaireNet.org) oraz Gordon Duff (VeteransToday), których perspektywa sprawdziła się w największym stopniu, nikt nie może się z nimi równać w doniesieniach co się naprawdę dzieje za kulisami i jak czytać zalew propagandy i przedzierać się przez sieć kłamstw.
 
 

Portret użytkownika michail

NATO stale zwiększa swoje

NATO stale zwiększa swoje wpływy na arenie międzynarodowej. Czemu nie mówimy o NATO jako o agresorze? W ciągu ostatnich kilu lat NATO przeprowadziło inwazję w Afganistanie, Iraku, Mali, Libii, oraz szkoli bojowników z Syrii. Poprzez chore zapędy USA, mające na celu objąc bazamiNATO cały świat, może dojść do wojen, w których zginą niewinni ludzie, tak jak na Ukrainie. Polecam fajny artykuł pozwalający spojrzeć na ten temat z innej strony niż we wszystkich popularnych portalach: http://independenttrader.pl/198,ukraina_-_kto_jest_agresorem_rosja_czy_nato.html

Portret użytkownika danielov

Żadna z tego fałszywka, dla

Żadna z tego fałszywka, dla tych nieucywilizowanych dzikusów ściąć komus głowę - to jak splunąć. Niech zgina w piekle te półmałpy z ISIS. 
...a czemu to służy? Cała destabilizacja bliskiego wschodu służyła właśnie temu aby islam, zagroził całej Europie. Pomordują i ktoś wyjdzie z propozycją aby wszystkich muzułmanów wybić raz na zawsze - i kto się nie zgodzi?  Wszyscy bedą za! i o to chodzi! 

Strony

Skomentuj