Państwo Islamskie rozważa zakup broni nuklearnej od Pakistanu i odpalenie jej w USA

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
W mediach zrobiło się głośno o tzw. Państwie Islamskim prawie rok temu. Było to podczas inwazji tej organizacji na Irak a syryjskie miasto Raqqa zostało uznane jako stolica tego "kraju". Od dłuższego czasu mówi się, że ISIL jest wspierane przez państwa zachodnie, w tym przez USA, Turcję oraz Arabię Saudyjską. Teraz terroryści rozważają zakup pierwszej broni nuklearnej od Pakistanu.

 

Ugrupowanie ISIL od ponad dwóch lat wykorzystuje porwanego fotoreportera, Brytyjczyka Johna Cantlie'a do tworzenia i publikowania propagandowych materiałów filmowych i artykułów. W najnowszym z nich opisany został sposób na pozyskanie broni jądrowej - terroryści mogą tego dokonać w ciągu 12 miesięcy. Samozwańcze Państwo Islamskie posiada podobno miliardy dolarów. Za pomocą tych pieniędzy będą mogli zakupić broń masowego rażenia od dilerów, którzy powiązani są ze skorumpowanymi urzędnikami w Pakistanie.

 

Trzeba przyznać że jest to dość dziwny zbieg okoliczności, ponieważ Arabia Saudyjska właśnie ogłosiła dokładnie taki sam plan, czyli zakup broni jądrowej od Pakistanu. Biorąc jeszcze pod uwagę oskarżenia, według których ISIL zostało stworzone właśnie przez państwo Saudów, wygląda to tak jakby realizowany był jakiś tajny plan - może to być nawet "atak terrorystów", niczym ten z 11 września 2001 roku.

 

Jeśli ugrupowanie ISIL zdobędzie broń jądrową, bojownicy będą próbowali odpalić ładunek w Stanach Zjednoczonych. Na łamach magazynu Dabiq opisano, że broń można byłoby przetransportować do Afryki Zachodniej. Następnie przemytnicy narkotyków mogliby przewieźć ładunek do Ameryki Południowej a stąd trafiłaby do Meksyku, gdzie również operuje organizacja ISIL. Z Meksyku do USA, według opublikowanego artykułu, przemyt tej broni byłby stosunkowo łatwy.

 

Wygląda na to, że planowana jest operacja fałszywej flagi, która pozwoli osiągnąć jakieś konkretne cele. Jednym z nich jest z pewnością przedłużenie trwającej od 2001 roku wojny z terroryzmem. Innym celem może być obalenie prezydenta Syrii. "Zamach terrorystyczny" raczej nie nastąpi w najbliższym czasie - nikt nie wie czy w ogóle może do tego dojść ale wydaje się to wysoce prawdopodobne. Tylko czas może zweryfikować te informacje.

 

 

Źródło: https://ia600306.us.archive.org/30/items/Dabiq9/Dabiq9.pdf

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Pineska

jak się nauczyć

jak się nauczyć angielskiego??
Język angielski to dla mnie nie tylko język obcy - to moja pasja i miłość, która zajmuje znaczące miejsce w moim życiu od wielu lat.  Zapraszam na http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737 Jeśli chcesz nauczyć się tego wspaniałego języka angielskiego w sposób inny niż w niejednej szkole językowej... jeśli chcesz płynnie mówić po angielsku i poznać go w sposób atrakcyjny, nowatorski i ciekawy - zapraszam na prywatne lekcje angielskiego szczecin.

Portret użytkownika Zenek ;)

No popatrzcie a odpalenie jej

No popatrzcie a odpalenie jej w jakoś podobno "znienawidziałym" przez Arabów iSSraelu czy równie nielubianej Wielkiej Brytani jakoś dowódcom ISIS nie przychodzi do głowy..... Pewnie dlatego iż z pałacu Buckinghjam nie dostali takowych rozkazów bo..... diamentowy sponsor arabskiej wiosny ....... zakazał bo

ISIS to KONTYNUACJA XIX wiecznego angielskiego projektu krzewienia globalnego nazizmu i podpalenia na niego świata pod nazwą BRACTWO MUZUŁMAŃSKIE jakie wtedy tuż po opublikowaniu planu 3 wojen żyda/ nazisty Pike miały anglosaksońskim dynastiom z londynu dać triumfalny powrót do Jerozolimy.... Miały bo ówczesne władze Egiptu wystrzelały angielskich a udających arabów zamachowców odsuwając cały misterny plan na lata obecne.

PS.
Swoją drogą to kolejny news w jakim światowe szczekaczki talmudyczno-nazistowskie wkręcają Pakistan w wojenną zadymę wyraźnie skonfundowane tym iż za sprawą chińskich mediacji Pakistan i Indie powoli acz sukcesywnie stają się z państw sobie wrogich - przyjazne bo przecież wedle planów nazistów od tory i macy z chrześcijańskich dzieci Pakistan i Indie miały się wzajemnie zdepopulować bronią atomową dysząc wrogością z podsycanych nieustannie granicznych waśni.

Druga ważna rzecz z tego newsa to to iż Angla z wyraźną przyjemnością by już utopiła pod dowolnym powodem USA w wojnie byle tylko nie być na celowniku rozwścieczonej amerykańskiej armii jak FED zakręci im ostatecznie lichwiarską kroplówkę przypieczętowywując bankructwo USA i wojnę domową tamże.

Portret użytkownika Piotr67436673

Nie wiem ludzie czy jesteście

Nie wiem ludzie czy jesteście już całkowicie ślepi na to co się dzieje...to czym szczują was media to jeden wielki fałsz skonstruowany tak aby wplywać skutecznie na waszą swiadomość..siedzi nad tym rzesza ludzi..Ci ludzie to nikt inny tylko masoni, illuminaci..itd..
Jest tych organizacji masa...ale łączy ich jedno..podstęp w który sami zostali wplątani...
Wspólną ich cechą jest niepochamowana pycha..chęć dominacji nad masami...w polsce masoneria przeniknęła już do wszystkich organów władzy ustawodawczej wykonawczej itp..są już wszędzie. Masoni to siatka z wierzchołkiem w stanach zjednoczonych ale skutecznie działa i w naszym kraju...posiadają nawet swoje stopnie oświecenia..śą niczym innym jak stopniami głupoty..są werbowani poprzez stanowiska które dostają wraz z pieniędzmi. Oczywiście w zamian za posługę i zachowanie tajemnicy. Dla mnie jasną sprawą jest to że uważam ich za psów. Jest to chałastra która już dawno wyrzekła się boga. Dziś jest ostateczny okres dla nich bo dostali ograniczony czas na swoją zabawe..mają go tylko tyle na ile bóg zezwolił. Zbliża się dla ludzi zwłaszcza chrześcijan...ciężki okres.. europę przesiąknął od środka islam a zbliżają sie także islamiści i nie miejcie złudzeń bo dojdą i do polski. Gdyby chciano ich zatrzymać dawno by sie to stało. Polska jest dziś całkowicie niszczona etnicznie, kulurowo i mentalnie. To jedyny kraj w europie który jeszcze ceni heteroseksualizm a ludzie posiadaja jeszcze sumienia prawidłowo rozpoznające czym jest dobro a czym zło. Trzecia wojna siatowa dawno juz trwa a kulminacją tego będą nadchodzące wydarzenia. Wiedzcie o tym że tacy ludzie jak nasz Plusk czy tzw Polter czy pan Osrama to właśnie masoni . W tym co widzicie na własne oczy na Ukrainie czy w Syrii to nie wojna ,,królestw". To jest wojna dwóch stron..Dobrej i złej. To są czasy ostateczne.. Jeżeli nie wierzycie w moje słowa spójrzcie na nature, pogodę, wylkany zamieszki wszechobecne.
Najbliższy okres przyniesie katastrofalne wydarzenia. Jestem jak najbardziej za..luidzie w końcu muszą zobaczyć po co żyją i do kogo należy ich życie. Jest w tym momencie masa ludzi uciśnionych...zakredytowanych....nieszczęsliwych..chorych,a to bład bo to oni powinni sie cieszyć. Ta cała banda wykolejeńców, pedałów pedofilów i niezrównowarzonych emocjonalnie i psychicznie oszukanych ludzi (masonów,jechowców,ateistów,satanistów) przejdzie do histri a Bóg niebawem pokaże im te ich stopnie wynaturzenia. Trzeba zacisnać zęby bo bedzie naprawde trudny okres dla chrześcijan i wielu zginie.. Zyjemy w czasie przełomu a to co dziś ludzie nazywają cierpieniem i nieszczęsciem to przedszkole do okresu jaki nas czeka. Panującego systemu niesprawiedliwości niestety człowiek już nie zmieni. Przygotowujcie sie na powrót króla. Chrystusa króla..to co się dzieje już dawno zostało spisane tak samo jak to ze mało kto uwierzy w to co ja pisze. Wielka wojna jest dla nas skrópulatnie przygotowywana od lat. Kaczyński musiał zostać zabity chćby po to żeby dziś  Polska nie miala armii..a to tylko kropla w morzu powodów dla których tylu ludzi musiało niewinnie oddać życie. Wybawienie dla zwykłych ludzi bo w wiekszości to ludzie cierpiący niesprawiedliwość i nierówność jest juz bliskie. Zbliża się prawdziwy król tego świata a to masońskie ugrupowanie tak jak i wszystkie działające na podobnych zasadach dostanie swoja zapłate. Pamietajcie że kiedy gówno leży na chodniku to zazwyczaj znajdzie się ktoś kto je łopatą usunie a jeśli nie to zmyje je deszcz. Tak samo będzie z kwiatem tej siatowej inteligencji. To gówno zabyt wiele wieków już smierdzi i zasłania ludziom Boga. Jezus Chrystus ponownie przyjdzie czy sie to komuś podoba czy nie. Na tym świecie niestety to on musi zrobić pożadek. Ale nie taki jak Nowy pożądek świata globalistycznego zainicjowanego przez wynaturzeńców. Pozdrawiam

Strony

Skomentuj