Państwo Islamskie przygotowuje się do inwazji na Europę z terytorium Libii

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Według europejskich służb specjalnych bojownicy Państwa Islamskiego z Libii planują inwazję na Europę. W planach jest przedostanie się dżihadystów łodziami na należącą do Włoch Lampeduzę. Potem przebywający pod przykryciem imigrantów islamiści ujawnią się na rozkaz i zaatakują.

 

Jeśli traktować poważnie zapewnienia ideologów ISIS, celem jest zdobycie Rzymu, jako symbolicznej stolicy chrześcijaństwa. Jeszcze 10 lat temu byłoby to nie do pomyślenia, ale obecnie nie wygląda to już fantastycznie. Zwolennicy Państwa Islamskiego są już na kontynencie europejskim i rozmnażają się w przeciwieństwie do Europejczyków korzystając chętnie z pomocy społecznej oferowanej im przez zachodnie państwa opiekuńcze.

 

Fundamentaliści islamscy od dłuższego czasu usiłują sprowadzić wojnę do Europy. Były już zamachy w Madrycie, Londynie, a ostatnio również w Paryżu i w Kopenhadze, ale to wszystko uznano za incydenty. Celem jest otwarcie frontu na naszym kontynencie i dlatego Państwo Islamskie szykuje inwazję na dużą skalę. Najbardziej prawdopodobnym celem wydaje się być Rzym, a pierwszy krajem, który się z tym zmierzy ze względu na usytuowanie geograficzne, będą Włochy.

Bez zniszczenia Libii na skutek zachodniej interwencji nie doszłoby do "irakizacji" tego kraju, a w konsekwencji anarchii, zniszczenia i masowej śmierci. Tak jak wcześniej widzieliśmy serię ewidentnie inspirowanych przez siły zewnętrzne "Arabskich Wiosen" tak teraz w miejsca zdewastowane poprzez obalenie silnej władzy w naturalny sposób wchodzą fundamentaliści kojarzeni z Państwem Islamskim.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Słowianka

Mnie zastanawia jedno. Kim są

Mnie zastanawia jedno. Kim są ci ludzie w IS ? Nie podoba mi się to, że nagle wyskoczyli niczym niespodzianki z ciemnej nory. Wcześniej CHAMerykanie zaatakowali Irak, potem "wycofali się", ale o tym już było w ogóle cicho. I właśnie ta sytuacja tj. "wyskakiwanie z nory". A najbardziej mi się nie podoba, że ci niby "Arabowie" są mieszańcami, mówią czysto po angielsku, wręcz z amerykańskim akcentem. Nie są Arabami. Są widać gołym okiem świetnie wyszkolonymi, wręcz może byłymi żołnierzami USA. Tacy, niby najemnicy. Teraz "przeszli na Islam", który nic wspólnego nie ma z takim zbiorowym i rytualnym zachowaniem u Arabów. I ten bełkot o spęłnieniu przepowiedni swojego proroka. To jest SEKTA !!! Nie zastanowiło was, skąd oni mają świetne mundury, wysokich mężczyzn (Arabowie na pewno nie są takiego wzrostu), sporo wpływów, tego że CHAMeryka łaknąca ropy przestała się nagle wtrącać w sprawy irackie. Skąd oni mają kasę.... Stale zadaję to pytanie. Ale jedno mnie smuci, że w tym durnym zmanipulowanym i zmierzającym do WIELKIEJ WOJNY świecie giną niewinni ludzie i za dużo ich energii wraca w Kosmos. Wcale bym się nie zdziwiła, gdybyśmy nagle w większości zostali zmieceni, tyle że nie z pomocą niby Arabów, a ze strony Kosmosu, gdzie powiedzą nam "STOP !!!". Ludzie obudźcie się, ci IS są finansowani przez rządy światowe, które mają już nieźle umoczone ręce, wręcz po łokcie we krwi niewinnych ludzi. I czerpią z tego radość. A wszystko to zmierza do WIELKIEJ WOJNY. Poza tym, tak bardzo chcieliśmy mieć "amerykańskie" życie w Polsce, że pozwoliliśmy i pozwalamy wciąż Żydom nami rządzić i sprzedawać wszystko, aż dojdzie do sprzedaży naszych dobytków, a potem... DUSZ. Chcecie to ?!

Portret użytkownika John Moll

Słowianka napisał: Mnie

Słowianka wrote:

Mnie zastanawia jedno. Kim są ci ludzie w IS ? Nie podoba mi się to, że nagle wyskoczyli niczym niespodzianki z ciemnej nory. Wcześniej CHAMerykanie zaatakowali Irak, potem "wycofali się", ale o tym już było w ogóle cicho. I właśnie ta sytuacja tj. "wyskakiwanie z nory".
 
Nie są Arabami. Są widać gołym okiem świetnie wyszkolonymi, wręcz może byłymi żołnierzami USA. Tacy, niby najemnicy. Teraz "przeszli na Islam", który nic wspólnego nie ma z takim zbiorowym i rytualnym zachowaniem u Arabów. I ten bełkot o spęłnieniu przepowiedni swojego proroka. To jest SEKTA !!!
 
Nie zastanowiło was, skąd oni mają świetne mundury, wysokich mężczyzn (Arabowie na pewno nie są takiego wzrostu), sporo wpływów, tego że CHAMeryka łaknąca ropy przestała się nagle wtrącać w sprawy irackie. Skąd oni mają kasę....
 
Ludzie obudźcie się, ci IS są finansowani przez rządy światowe, które mają już nieźle umoczone ręce, wręcz po łokcie we krwi niewinnych ludzi. I czerpią z tego radość. A wszystko to zmierza do WIELKIEJ WOJNY.

Odpowiedź: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/jeden-dzihadystow-przyznal-ze-usa-placilo-za-rekrutacje-walki-w-syrii

Portret użytkownika maciek8888

Tych biednym ludziom z ISIL

Tych biednym ludziom z ISIL trzeba uświadomić czym jest karma bo jesli reinkarnacje przyjąć za fakt to czeka ich co innego niż dziewice w haremie allaha. Niestety na zachodzie jest jeszcze gorzej. Pokoj ludziom dobrej woli. Pozdrawiam.

Portret użytkownika kaysersoze

Ojciec Klimuszko: "Widziałem

Ojciec Klimuszko: "Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i włoskie dzieci, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy"

Strony

Skomentuj