Państwo Islamskie grozi atakami biologicznymi na Zachodzie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Samozwańcze Państwo Islamskie teoretycznie zostało pokonane w Syrii i Iraku, lecz rzeczywistość jest taka, że zwolennicy ISIS rozproszyli się po całym świecie. Teraz zapowiadają ataki w państwach zachodnich z użyciem broni biologicznej.

 

W najnowszych materiałach propagandowych Państwa Islamskiego wzywa się wszystkich „samotnych wilków” do rozpoczęcia wojny biologicznej. Wyprodukowanie tejże broni wymagałoby posiadania laboratoriów i zaawansowanego sprzętu. Jednak ISIS proponuje pozyskanie niebezpiecznych bakterii i wirusów np. z odchodów, a następnie zainfekowanie żywności i wody pitnej.

 

Dżihadyści wzywają do ataków w ramach zemsty za zniszczenie samozwańczego kalifatu na Bliskim Wschodzie. Islamiści wciąż są aktywni w Syrii i Iraku, gdzie ukrywają się wśród ludności cywilnej i dokonują ataków z zaskoczenia, lecz wielu z nich uciekło do Europy, Rosji, Australii i Ameryki Północnej jako tzw. uchodźcy.

Niektórzy zwracają uwagę, że plakaty udostępniane przez ISIS przedstawiają miasto San Francisco. Niewykluczone, że to właśnie tam dojdzie do pierwszych ataków biologicznych. Według statystyk, w 2017 roku Stany Zjednoczone były zamieszkiwane przez niemal 3,5 miliona muzułmanów. Od 2007 roku, ich liczba stale rosła o 100 tysięcy rocznie dzięki migracji i wysokiemu wskaźnikowi urodzeń.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika ggr

No akurat zachod moglby

No akurat zachod moglby odpowiedziec pieknym za nadobne. Juz dzis mozna zrobic wirusa atakujacego tylko arabow. kod dna pewnie bylby bardzo mile widziany bo wytrzebilby tez i podobne narody.

Jestem przeciwny wojnie biologicznej, ale nie łudzmy sie. CRISP cas kosztuje grosze i zrobienie patogenu to kwestia kilku tygodni.

Portret użytkownika Lex3

Na tej nieszczęsnej planecie,

Na tej nieszczęsnej planecie, bardzo wysoko rozwinięte cywilizacje galaktyczne zebrały najbardziej zajadliwe i zdegenerowane jaźnie z całego wszechświata i wcielają je w ziemskie, ułome i wadliwe ciała,  żeby wzajemnie na siebie syszały jak węże i kąsały się jak szczury. Gdy ktoś w Galaktyce, na którejś z cywilizowanych planet zaczyna odbiegać od rzeczywistości, to zaraz jego jaźń deportują na dziką planetę Ziemia, by tam z innymi dzikusami doświadczał, czym jest życie w prawdziwym brudzie egzystencjalnej świadomości. Większość tych nieszczęśników myśli, że są pępkiem świata, i że to, w co wierzą lub co myślą ma jakiekolwiek znaczenie.

Portret użytkownika igm

Dobrze że to "państwo

Dobrze że to "państwo islamskie" pisane z dużych liter bo można by pomyśleć, że chodzi o zwykłych barbarzyńców lub nawet morderców a tak od razu wiadomo, że to ludzie walczący w słusznej sprawie i o własne godne życie w cywilizowanym świecie, którzy założyli własne państwo i walczą o wolność z okupantem. Biedni ludzie z "państwa islamskiego" wnoszą tyle dobrego dla świata a nikt ich nie rozumie, głupi biały człowiek, który staje się dyktatorem jak Husajn czy Kadafi. Tylko po co było się wciskać między władzę a bandytów, prawowita władza trzymała wściekłe psy na uwięzi a biały człowiek uwolnił te psy i teraz sam musi wyłapywać hordy dziczy niszcząc to co ktoś zbudował.  

 

Portret użytkownika zdzichu

Prosta sprawa, czas czlowieka

Prosta sprawa, czas czlowieka-zaprogramowanej malpy dobiegl konca. Pozostana tylko dzieci Atlantydy, bo one sa odporne na jakies syfy itd.
Dzieci Atlantydy realizuja bozy plan: Kochaja sie miloscia czysta, tworza jako dzieci boze i doswiadczaja skutkow swoich wyborow.
Nie sraja pod siebie i nei wierza w Jezusika i innych psycholi od ezo bajania.....

Masoneria zagra Va bank i przegra wszysko, odpadnie z gry, Satanisci schowaja sie w czarnej du.... norze zeby ich swiatlo nie razilo.

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

przecież to tylko i wyłącznie

Shok przecież to tylko i wyłącznie Atlantyda zniszczyła poprzednią cywilizację. Widać że egoiści z Atlantydy nie wyzdychały wszystkie i nadal wyłażą jak smarki z trupa. A kysz.

PS

BTW masoneria to właśnie jest przecież Atlantyda, widać wyraźnie że tam u was w tej twojej Atlantydzie jest zupełnie jak u żydów, 4 sekty zaciekle się nienawidzące i zwalczające. A do tego każda PO swojemu przeciw ludziom knuje.

Portret użytkownika allach ssie

ty i twoj bozek alaszek i

ty i twoj bozek alaszek ssiecie kozie parówy stad ta cala frustracja i nienawisc do normalnych ludzi.. powinno sie grzyby atomowe posadzić w całym islamskim swiecie i raz na zawsze tego wirusa wyplenic!

Strony

Skomentuj