Państwo Islamskie chce wywołać ogromną falę imigrantów z Afryki do Europy!

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

Choć kalifat zwany Państwem Islamskim teoretycznie już nie istnieje, gdyż został unicestwiony w Syrii i Iraku, wielu terrorystów przeżyło i ewakuowało się do Afryki. Teraz islamiści planują wywołać kolejny kryzys, lecz na jeszcze większą skalę. Na celowniku ISIS ponownie znalazła się Europa.

 

Dyrektor Światowego Programu Żywnościowego ONZ, David Beasley ogłosił, że Państwo Islamskie zamierza wywołać nową falę migrantów z Afryki wykorzystując głód i biedę w regionie Sahel. Jest to obszar obejmujący południową część Sahary, a konkretniej Senegal, Somalię, Mauretanię, Mali, Niger, Czad, Erytreę i Sudan. Islamscy terroryści zaleją Europę pod przykrywką masowej migracji.

 

Jak wskazuje Beasley, kolejna fala migrantów może przybrać olbrzymie, niespotykane dotąd rozmiary. Afrykański region Sahel jest bowiem zamieszkiwany przez około 500 milionów ludzi. Biedni i wygłodzeni ludzie z pewnością zechcą wykorzystać okazję, aby poprawić swój byt w Europie, która tak chętnie rozdaje darmowe pieniądze. Państwo Islamskie zamierza więc pogłębić kryzys w Afryce i skierować tych ludzi prosto na nasz kontynent, a przy okazji wysłać kolejnych bojowników na wojnę z niewiernymi.

Wkrótce może się okazać, że destabilizacja Syrii i Iraku będzie niczym w porównaniu do tego, co może wydarzyć się w Afryce. Dyrektor Światowego Programu Żywnościowego ONZ sugeruje, aby Europa zaczęła działać natychmiast i nie dopuściła do pogłębienia się kryzysu. Jednak z drugiej strony wiemy przecież, że Unia Europejska oficjalnie wspiera imigrację i z pomocą napływających muzułmanów chce załatać dziurę demograficzną, przy okazji przekształcając Europę w islamski kontynent.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika NoMail

Pobudka - Odkryli poraz enty

Pobudka - Odkryli poraz enty Amerykę?
i co z tej pomocy humanitarnej litości wobec czego ?
na wielu czatach gier i społecznosciowych żucają oszczerstwa na PL.
tu nie ma co przymykać oka, kpią sobie faryzeusze wilki w lasach, wojna za ścianą,
trzeba bedzie widły w ręce brać i gdy głód przyjdzie szukać kebapa.

Portret użytkownika ogrek

Czy pamiętacie jak w 2009

Czy pamiętacie jak w 2009 roku Parlament Europejski wezwał państwa EU do przyjęcia więźniów z Guantanamo? Terrorystów z AllKaidy po kilku napaństwo? Ciekawiło mnie dlaczego, teraz wiem.

I jeszcze nie na temat Co to jest Europejska Polonia?

 

Portret użytkownika barr

najgorsze w tym cyrku jest to

najgorsze w tym cyrku jest to że to  wina krajów zachodnich że wprowadzili technologie do afryki obecnie zamiast dawać social i brać emiegrantów  zainwestowac w afryce tak jak to robia chiny albo nawet ich wyprzedzić ale po co najlepiej  dawać pomoc humanitarną  i ich zapraszać , a jak to mówia jak dasz komus palec to chce całej ręki wysyłać im kondomy a nie pomoc bo to jest ich wina nikt im nie każe tak sie mnozyć mają pełno surowców i maja dużą szanse na rozwój ale po co w afryce jest ogromna korupcja i bezmyślaność żądu a ludzie to lenie

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dd

Nie do końca przemawia do

Nie do końca przemawia do mnie takie działanie. Moim zdaniem to jest sztuczne sianie zamętu. Wysyłając swoich współbratyńców do europy osłabiają swoje kraje. W końcu w takim kraju zostanie kilku kolesi z kałachami i nie będa mieli się nad kim pastwić albo kogo wykorzystywać. Moim zdaniem z innego powodu jest oczyszczana Afryka i nie decydują o tym Afrykańczycy.

Portret użytkownika 3plabc

W Afryce do 2050 roku

W Afryce do 2050 roku populacja z około 1,4 mld ma wzrosnąć do około 2,5 mld, czyli o MILIARD ludzi więcej niż obecnie. Niech co 10 z tego miliarda stwierdzi, że ma dość biedy, głodu, bezrobocia i jedzie szukać szczęścia do Europy... to jest tylko 100 milionów ludzi!!! Prawda jest taka, że należy inwestować w region Afryki subsaharyjskiej tworząc tam nowoczesne rolnictwo, przemysł przetwórczy i przemysł ciężki poczynając od górnictwa. Jeśli ludzie będą mieli prace i uczciwe zarobki to nie będą emigrować, a gospodarki lokalne będą się rozwijać... świetny rynek inwestycyjny, chłonny jak gąbka. Kraje rozwinięte są już przesycone dobrami konsumpcyjnymi, a i tak żyją i kupują na kredyt. Ustabilizować region, i rozpocząć inwestycje, a za 10-15 lat miliardowy rynek do wymiany handlowej. Wysłać wojaków z Afganu do Sahelu, rozgonić tych parę band dzihadystów, i inwestować w region. Nie dość że pieniądze dla gospodarki, nowe chłonne dopiero tworzone rynki zbytu, to i walka z kryzysem migracyjnym w jego zarodku. Zamiast pieniędzy na socjal w Europie, pieniądze na miejsca pracy i gospodarkę w Afryce... co długoterminowo przyniesie lepsze efekty? Pytanie retoryczna naturalnie. Acute
p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Portret użytkownika Pędnik-NieŁągiewki

Zero socjalu - to po pierwsze

Zero socjalu - to po pierwsze, po drugie - cuchnącą nie tylko od głowy Makrelę mit "herzlich wilkomen ferajn" do utylizacji, po trzecie - na granicach Unii Jewrejsko'pejs'kiej - żeby nie było zaskoczenia przy jednoczesnej szerokiej akcji informacyjnej u maghreb'usów - należy przywrócić WOP z rozkazem strzelania bez pytania do każdego, kto przekroczy linię graniczną...I skończy się wywalanie płotów itp. akcje pokazujące jak głęboko w poważaniu nachodźcy mają prawa innych państw do zbrojnej obrony granic przed elementem mającym wszystko i wszystkich za nic...

Nigdy jeszcze tak niewielu nie zniszczyło tak wiele u tak licznych. 1051 lat wiary w cud - dziki kraj, ciemny lud...

Strony

Skomentuj