Państwo Islamskie chce doprowadzić do największego w historii religijnego holokaustu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Samozwańcze Państwo Islamskie dzięki swojej wyjątkowej brutalności stało się bardzo popularne na całym świecie. Uważa się że Zachód źle ocenia zagrożenie ze strony terrorystów, którzy w rzeczywistości mogą być o wiele silniejsi i zdolni do wywołania trzeciej wojny światowej.

 

Państwo Islamskie ze "stolicą" w syryjskim mieście Raqqa staje się pełnoprawnym państwem z silną armią. Powstają tam szkoły, szpitale i funkcjonuje nawet waluta złoty dinar. Kalifat ten nieco przypomina dzisiejszą Arabię Saudyjską, lecz stosuje bardziej radykalne metody. Tamtejsze "wojsko" korzysta z broni chemicznej ale chce również wejść w posiadanie broni biologicznej i nuklearnej.

Jürgen Todenhöfer, niemiecki polityk, pisarz, publicysta i reporter jest pierwszym zachodnim dziennikarzem który przeniknął w struktury ISIS i zdołał uciec do Europy. Wraz z terrorystami był na froncie a egzekucjonista znany jako "Jihadi John" był jego kierowcą. Wszystkie jego przeżycia i spostrzeżenia zapisał w swojej książce pt.: "Inside IS - Ten Days In The Islamic State" (Wewnątrz IS - 10 dni w Państwie Islamskim).
"Oni obecnie kontrolują tereny o rozmiarze większym niż cała Wielka Brytania i są wspierani przez niemal ekstatyczny entuzjazm, jakiego jeszcze nigdy nie spotkałem w strefie działań wojennych"

Według Todenhöfera, siła ISIS została drastycznie niedoszacowana a Zachód nie jest w stanie pokonać terrorystów militarnie. Stosowana przez nich brutalność wywołuje wielki strach u przeciwników, ale codziennie przybywa do nich nawet kilkuset potencjalnych bojowników z całego świata.

Państwo Islamskie zostało przez niego porównane do nuklearnego tsunami. Ich celem jest rozpoczęcie największej w historii czystki religijnej i wymordowanie setki milionów ludzi. Ochronić nas przed wielką katastrofą, zdaniem Todenhöfera, mogą tylko państwa arabskie. Powstały na Bliskim Wschodzie kalifat można z powodzeniem porównać do nazistowskich Niemiec - bojownicy zalewają już między innymi Europę i najwyraźniej przygotowują się do wywołania wojny światowej.

 

 

Źródło: http://www.express.co.uk/news/world/607737/ISIS-plan-Islamic-nuclear-holocaust-wipe-hundreds-millions-from-face-earth

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Zapraszam na moj blog:

http://systemwkryzysie.blox.pl

Portret użytkownika 777

Jak się nie będziemy modlić

Jak się nie będziemy modlić na różańcu to nie wygramy z komuchami, ze złodziejami i z całym oszustwem mafii PO ! Musimy się modlić na różańcu ! To nasz ratunek ! Pamiętajmy aby się modlić bo inaczej nas załatwią te diabelskie politycy z PO/PSL i SLD ! Tylko Miłosierdzie Jezusa nas uratuje !

Portret użytkownika And

Chłopie, ludzie się modlili

Chłopie, ludzie się modlili na różańcu w Polsce nawet przed II wojną światową, wszak to katolicki kraj. Czy to coś dało? Ten kraj jest jak rzecz, która przechodzi z jednego właściciela do drugiego.
To, co teraz się dzieje, to znak, że Bóg działa. Zachodnia cywilizacja się osłabi przez muzułmanów, bo tylko tam będą chcieli siedzieć. Niemiecki rząd jest zagrożeniem Polaków i Niemców i wkrótce upadnie.
 

Portret użytkownika Nostradamuss

Parsage XX7 i pół   Debil co

Parsage XX7 i pół
 
Debil co na me wersy odpowiada
Zwykłym plagiatorem jest co sam nic wymysleć nie może
Zrzyna styl i pomysły
Chwaląc się kiedy wody rzeki na różowo się zabarwią
A pelikan stuka w klapę Wenus w sekstylu
bujaj się frajerze

Portret użytkownika Prawda boli

Niemcy postanowili

Niemcy postanowili bezpośrednio dawać uchodźcom broń lekką (zatrudniają w policjI) oraz możliwość łatwego zdobycia broni ciężkiej (umieszczają ich w koszarach wojskowych w wyniku czego jest tam więcej uchodźców niż żołnierzy).

Strony

Skomentuj