Panika w Turynie podczas publicznego oglądania finału Ligi Mistrzów UEFA, jest ponad 1400 rannych

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Wczoraj w Turynie doszło do wielkiej paniki podczas publicznego oglądania transmisji finału Ligi Mistrzów z walijskiego Cardiff. Ludzie tratowali się uciekając z placu San Carlo po tym gdy zawaliła się część metalowej konstrukcji, co wywołało huk, który wiele osób wzięło za wybuch bomby.

 

Tłum tratował się uciekając w panice. Na placu było ponad 4 tysiące fanów Juventusu Turyn, który walczył o najwyższe trofeum klubowych rozgrywek w Europie. Aż 1400 osób zostało rannych w wyniku chaotycznej ucieczki ze strefy kibica. Burmistrz Turynu, Chiara Appendino, stwierdziła, że jest wstrząśnięta tym do czego doszło. 

Trzeba przyznać, że islamskim terrorystom udało się stworzyć w Europie psychozę strachu. Teraz wystarczy strzelić z papierowej torebki w miejscu publicznym, żeby ludzie zaczęli się wzajemnie tratować uciekając przed prawdopodobnym zagrożeniem, które zafundowali im ich lewicowi politycy i promowana przez nich od dekad zbrodnicza ideologia multikulti.

Część zmanipulowanego propagandą społeczeństwa na kolejne krwawe islamskie zamachy reaguje obrazkami malowanymi kredkami na asfalcie, ewentualnie śpiewają piosenki, lub organizują ciche marsze podczas których wykrzykują, że się nie dadzą zastraszyć ekstremistom. Jednak przykład paniki w Turynie wskazuje, że ludzie się boją i wystarczy petarda i wszyscy uciekają w popłochu krzycząc, że to bomba i tratując się nawzajem.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika inzynier magister

"Trzeba przyznać, że

"Trzeba przyznać, że islamskim terrorystom udało się stworzyć w Europie psychozę strachu." wcale nie islamistom ale nowym hitlerowcom NWO którzy ich tu sprowadzili i sprowadzają  ! potem będą czipowali ludzi bo będzie stan wojenny !

Tak jak hitlerowcy mieli skrót NSDAP tak nowi hitlerowcy mają skrót NWO ! podobny... hitlerowcy mordowali ludzi i ułomnych tak nowi hitlerowcy NWO mordują potajemnie przez globalną komorę gazową, szczepionki i GMO !!! globalna depopulacja NWO jest tak samo straszna jak hitlerowska eksterminacja !

Początek siedmiu czasz ?

https://www.youtube.com/watch?v=Sv7j1jYbwo0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Bee

Chyba sobie kpisz...ten tlum

Chyba sobie kpisz...ten tlum zainteresowany pilka...hihihi...do tych ludzi nie dociera co sie dzieje obecnie na swiecie...w przeciwnym wypadku pozostali by w domach...albo szybko wymienili swoich panow...przeciez to oczywiste...zastraszyc ludzi...aby przestali reagowac...pytanie kiedy u ludzi wlaczy sie żarowka i oswietli ich mysli...skoro obecnie dalej wpr sie nowe z daleka tlumy bez weryfikacji...nie patrzac na to, ze zasoby ludzkie polic. Sa ograniczone?!

Skomentuj