Panika na lotnisku Zaventem w Brukseli po dwóch eksplozjach. Są zabici i ranni

Kategorie: 

youtube.com

Agencje informują, że zginęło 11 osób, a 20 zostało rannych. Eksplozje nastąpiły w hali odlotów. Na lotnisku wybuchła panika.

 


Gubernator flamandzkiej Brabancji Lodewijk De Witte potwierdził w wywiadzie udzielonym VTM, że jest to atak terrorystyczny. Wszystkie odpowiedzialne służby działają na miejscu w porozumieniu z krajowym centrum kryzysowym. Zawieszono wszystkie loty.

 

Dwie eksplozje miały miejsce we wtorek około godziny 8:00 w hali odlotów lotniska Zaventem, Brussels Airport. Według różnych źródeł, eksplozja miała miejsce przy stanowisku American Airlines. Trwa ewakuacja podróżnych. Zatrzymano transport publiczny na lotnisko w Brukseli.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika Waldorfus

Koszerny – zaszczepiony na

Koszerny – zaszczepiony na radioaktywność

W TVP Info - ekspert - Eli Barbur z Izraela – uczy jak radzić sobie z terroryzmem. Jego porada? – Przyzwyczaić się: słynny Eli Bur już na samym początku zdradza nam strategię reżyserów reality show.

W jego komentarzu, zwłaszcza gdy mówił on o tym co należało by zrobić aby „poradzić” sobie z zagrożeniami aktów terroryzmu, zabrakło tylko jednego: możliwego ataku na pobliską europejską  elektrownię jądrową i łatwy, możliwy już dostęp islamistów do materiałów rozszczepianych. Ciekawe z jakiego powodu?...

W każdym razie: Oglądajcie Państwo TVP Info i przyzwyczajajcie się – żydowska wojna puka już do waszych okien. Musicie być przyzwyczajeni; tak jak przyzwyczajeni są do niej Żydzi (zakazane slowo). A w TVP Info – na pewno – „pokażą” wam jak w Europie wprowadza się totalitaryzm.

– „(...)Nasze państwo, w drodze pokojowych podbojów, ma prawo zastąpić terorem okropności  egzekucji wojennych.
Działanie jego będzie mniej widoczne, lecz pewniejsze, powo­dując postrach i utrzymując ślepe posłuszeństwo. Sprawiedliwa i bez­względna surowość jest głównym czynnikiem, podtrzymującym władzę rządu. Musimy się trzymać systemu gwałtu i hipokryzji, nietylko ze względu na wynikającą stąd dla nas przewagę, ale także przez wzgląd na nasz obowiązek i dążenie do zwycięstwa. Zasady nasze są tak samo potężne jak i środki, zapomocą których je wykonujemy. Dzięki temu podporządkujemy władzy naszego nad-państwa wszystkie narody, nietylko zapomocą naszych środków, ale także surowością naszych zasad
(...)”.

– źródło: „Protokoły Mędrców Syonu” wydanie z roku 1936
 

Egzystencja Minerwa: Ziemio! – tyle razy do ciebie wracałam... Kiedyś, na pewno znowu się spotkamy – powiedziała gdy odchodziło Spełnienie Ziemia.

Portret użytkownika achiles

Ciekawe, czxy w obecnej

Ciekawe, czxy w obecnej sytuacji unijni pajace u sterów władzy, nie wpadna ponownie, na powalony plan, płacenia brodatym dzikusom, aby się, nie rozwalali w europie, podobnie, jak zapłacili zbujowi erdoganowi, aby pontonów, więcej, nie wysyłał, a jednak jak się okazuje, pontony, jak płyneły dotą, tak i obecnie do plaż Sycylji i Grecji przypływają. TAKIE TO SĄ CHORE POMYSŁY UNIJNYCH PAJACÓW, TYLKO JAKOŚ PUBLIKA Z NICH, SIĘ NIE ŚMIEJE, A PŁACZE !!!

Portret użytkownika sceptyyk

Wygląda na to, że tzw

Wygląda na to, że tzw uchodżcy, osiągneli już w UE, wyższy poziom integracji...                                                                                                                                                                                                                          A ta fotka, wiele mówi o wrażliwości europejczyków...                                            

Strony

Skomentuj