Pan młody w Chinach umiera po uderzeniu pioruna podczas pozowania do zdjęć ślubnych

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Mężczyzna został zabity przez piorun podczas pozowania do zdjęć przedślubnych ze swoją narzeczoną podczas burzy z piorunami w popularnym malowniczym miejscu w południowo-zachodnich Chinach.

 

Zgodnie z oświadczeniem Komitetu Zarządzającego Jade Dragon Snow Mountain w Lijiang w prowincji Yunnan, w Spruce Meadow, popularnym miejscu turystycznym znanym z łąk i ośnieżonych gór, w środę uderzył piorun.

 

Lokalne służby ratownicze wkrótce przybyły na miejsce zdarzenia i zabrały mężczyznę o nazwisku Ruan do szpitala, gdzie uznano go za zmarłego. Ludzie stojący obok ofiary nie odnieśli obrażeń.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Medium

Ja wierzę bez wideo. Jakieś

Ja wierzę bez wideo. Jakieś 30-40 lat temu pewien pan młody wziął na ręce swoją wybrankę, by ją przenieść przez próg, potknął się i nieszczęśliwie skręcił sobie kark. Skończyło się tetraplegią. Tak więc różnie te losy się plotą...

Skomentuj