Palestyńczycy opublikowali film pokazujący atak na izraelski czołg Merkava

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Bojowa grupa Saraya Al-Quds z siedzibą w Gazie opublikowała materiał filmowy przedstawiający bombardowanie lotnicze izraelskiego czołgu Merkava IV.

 

Grupa bojowników wykorzystuje zdalnie sterowane drony do ataku na pojazdy opancerzone Izraelskich Sił Obronnych stacjonujących w Strefie Gazy. Film rozpoczynające się od słów „o czym milczy wróg”, pokazują dwa różne ataki. Bomby są zrzucane z bezzałogowego urządzenia na dwa czołgi Merkava IV. W drugim ataku dron zawiesza się nad czołgiem. Pozostaje statyczny, podczas gdy tekst w prawym rogu filmu brzmi: „Czekając na żołnierzy, aby odlecieć”, po czym upuszcza bombę domowej roboty na czołg.

 

Ponadto Aurora Intel pokazuje, że podczas ponownego oglądania wideo można zobaczyć początkowy atak na czołg Merkava IV z jednym izraelskim żołnierzem, dochodzącym do pojazdu podczas spuszczenia zawartości z drona. Atak został dokonany podczas ostatniej rundy działań wojennych między Palestyńczykami i siłami izraelskimi w tygodniu przed Eurowizją.

 

Wielu ekspertów wojskowych i analityków ostrzegało przed uzbrojeniem tych coraz powszechniejszych i tanich bezzałogowych statków powietrznych. Nowoczesne pojazdy bojowe potrzebują nowego systemu do wykrywania i pomocy w pokonaniu małych dronów zagrażających czołgom.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Skomentuj