Palestyńczycy będą skazywani na 20 lat więzienia za rzucanie kamieniami

Kategorie: 

Źródło: Freedigitalphotos.net
W ostatnich miesiącach, starcia między Palestyńczykami a izraelską policją stały się normą. Siły bezpieczeństwa są najczęściej atakowane kamieniami. Z tego powodu, władze Izraela chcą zaostrzyć prawo, które pozwoli zamknąć w więzieniu na wiele lat każdego kto będzie rzucał kamieniami.

 

W ciągu ostatnich 10 dni policja zatrzymała 110 Palestyńczyków. Walki toczą się głównie w pobliżu meczetu Al-Aksa, do którego dostęp został znacznie ograniczony. Każdy kto zaatakuje izraelską policję, jest określany jako terrorysta i grozi mu kara więzienia do dwóch lat. Kara ta może jednak zostać znacznie zaostrzona.

 

Jak informują właśnie media, w kwietniu tego roku w jednej z brytyjskich szkół uczeń zamordował swojego nauczyciela od języka hiszpańskiego. 16-latek ma spędzić w więzieniu 20 lat. Władze Izraela chcą podobnie karać Palestyńczyków za rzucanie kamieniami.

 

W najbliższej przyszłości, jeśli nowe prawo zostanie zatwierdzone, każdy kto będzie rzucał kamieniami w izraelską policję, może zostać zatrzymany i wsadzony za kratki nawet na 20 lat. Co więcej, "terrorysta" będzie mógł zostać aresztowany i nie będzie przeprowadzane w tej sprawie żadne śledztwo - policja nie będzie musiała udowadniać jego winy.

 

Nowe prawo najprawdopodobniej wejdzie w życie, gdyż sam premier Izraela, Benjamin Netanjahu, wyraził poparcie dla tych przepisów. Stwierdził, że: "Izrael podejmuje energiczne działania przeciwko terrorystom i tym, którzy rzucają kamieniami, koktajlami mołotowa i fajerwerkami".

 

 

Na podstawie: The Guardian

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika pajeczapejsina

Wenson dobrałeś dobry nick

Wenson dobrałeś dobry nick chyba tego esesmana z powieści też masona Orwella. Wytłumacz mi tylko z jakiego powodu i z jakiego prawa każdy Naród rodowity na swoich ziemiach musi ustępować tchórzliwym kretom najeźdźcom co nie przyznają się do swojej narodowści tylko udają rodzimy naród który doprowadzają do ruiny. Dlatego że są rasą wybraną, narodem wybranym i są panami świata, już była taka rasa panów i marnie skończyła. Dlaczego mam z własnym kraju ustępować im bo mają jakieś nad prawa, co oni mi dali takiego że muszę ich szanować. Przecież ja ich nie zapraszałem w każdym kraju sami się wprosili, to raczej naród chytrego diabła, przebiegły i zawzięty. Oni na pewno nic nie maja wspólnego z Bogiem, raczej są jego wrogami jak i innych spokojnych ludzi. To przez tych twoich rodaków Wenson są wszelkie wojny i konflikty, bo tym u władzy zawsze jest wszystkiego mało, mało i mało, chytra żądza pieniądza, odsetków i lichwy, mało dajcie im wszystko niech ziemie i złoto przetrawią ich żołądki tyle ile zdołają zechlać, i niech te skarby ziemi co zjedzą pochowają ich z nimi, aby się kiedyś nachlali tego majątku świata.

Portret użytkownika Isabella

Kosciol katolicki zafalszowal

Kosciol katolicki zafalszowal historie kraju.
 
Polacy to Semici
https://www.youtube.com/watch?v=YAWuaDD4nq0
55.Mieszko I, Król Wandalów cz.3/3-NWO. Spiskowa Historia Polski.cz.8
Pochodzenie Polaków od biblijnego Jawana, wnuka Noego, od którego wywodzą się Grecy. Sarmata był wnukiem Jawana, a król Lech wnukiem Sarmaty. O Kronice Prokosza Niemcy w czasie Rozbiorów Polski, z wiadomych powodów, rozpuścili fałszywe pogłoski, że ta kronika to fałszerstwo z XVIII.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Scyci i ich krolowie z domu Dawida.
https://www.youtube.com/watch?v=TG_Ga6CxUJo

The Ten Tribes were exiled by the Assyrians. They became part of the Cimmerians and Scythians. They temporarily took control of the Assyrian Empire and attempted a reunification with Judah under King Josiah the son of Amon from the House of David. These events are referred to in the Bible. See:
The Lions of Judah and Ephraim. Micah chapters 5 & 6.
http://hebrewnations.com/articles/bib...
Piastowie w Wielkopolsce poslugiwali sie znakiem LWA !
Wiec skad go mogli miec ?
Od kiedy lwy zyja w Polsce ?

Portret użytkownika SurvivorMan

Historię zawsze można

Historię zawsze można zafałszować... Najlepszym przykładem byli średniowieczni jahwistyczni papieże, biskupi i kronikarze...
Ale danych w łańcuchu DNA, zafałszować się nie da! POLACY SĄ SŁOWIANAMI! Wśród wszystkich słowiańskich ludów, obok Serbów Łużyckich, to właśnie u Polaków najczęściej występuje w chromosomie Y haplogrupa R1A1. Przy DNA, pieprzenie o jakichś semickich pradziadkach czy lwach, dla mnie jest tylko zwykłym pieprzeniem! 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika jj

za rzucanie kamieniem w

za rzucanie kamieniem w "swietego icka"-20 lat pudla, za rzucanie bomb fosforowych przez "swietych ickow" na palestynskie szkoly i szpitale-pokojowa nagroda Jobla dla muppeta pejsatych-Mr. Obierak Banana-O-Bomba.
 
zyjemy w bardzo zabawnych czasach, mordercow sie nagradza, aktywistow morduje, w szkole produkuja pol debili, i wszyscy udaja ze jest git! 
Banki nic ludziom nie pozyczaja a ludzie urabiaja sie cale zycie zeby splacic wyimaginowane pozyczki, politycy sa by sluzyc ludziom-a ich glownym zajeciem jest tych ludzi okrasc i zniewolic, wybieramy prezydentow, ktorym ktos inny-zza kurtyny rozkazuje, lekarze wciskaja trucizne zeby "zrobic punkty" i dostac wycieczke do Grecji z rodzina, i tak bez konca...
ludzie sa przezabawni...
i zapomnialem jeszcze o wierzeniach w siwego starca z broda na bialej chmurce, albo w pesjach, albo w mycce...i milionach ludzi pogrzebanych w imie tych frazesow i bajek. 
po co chodzic do kina-wystarczy usiasc i poczytac newsy-komedia po pachy.
 
out
 
 

Portret użytkownika rgb

Za rzucanie kamieniami 20-lat

Za rzucanie kamieniami 20-lat więzienia a dla żydowskich zbrodniarzy pokojowa nagroda Nobla ( hańba).
Masakra w Deir Jassin - 9-10.04.1948 - najlepszy przykład żydowskiego bestialstwa i neohitlerowskiego zdziczenia. Muktar wioski zgodził się dostarczyć syjonistom pewnych informacji. W operacji nazwanej "Jedność" Hagana współpracowała z Irgunem i Gangiem Sterna. O godz. 4:30 w nocy 9.04. syjoniści otoczyli wioskę, która była położona między żydowskimi osadami Givat Shaul i Montefiore. Przez dwa dni żydowscy kaci mordowali mężczyzn, kobiety i dzieci, bez względu na wiek. Gwałcili kobiety i rabowali domy. Mężczyznom odcinano genitalia. Relacja z eksterminacji pochodzi od doktora z Czerwonego Krzyża, który przybył na miejsce następnego dnia. Masakra została dokonana różnymi sposobami. Rozstrzeliwano, rzucano w ludzi granatami, zażynano nożami. Rozcinano brzuchy ciężarnych kobiet. Szczególną przyjemność sprawiało oprawcom zabijanie dzieci na rękach matek. Ok. 25 kobiet w ciąży zostało zakłutych bagnetami w brzuch. 52 dzieci okrutnie okaleczono i obcięto głowy na oczach rodziców. Agencja Żydowska i władze brytyjskie wiedziały o trwającej masakrze.  Odpowiedzialnym za akcję był Menachem Begin, późniejszy laureat pokojowej nagrody Nobla. Hagana organizowała w 1946 zamach na hotel jerozolimski King David, w którym z rąk żydowskich kolonistów padło 500 osób.
Tylko inny zbrodniarz może "uhonorować" zbrodniarza taką "nagrodą".

 

Portret użytkownika blbbleble

@Wenson przecież to tak

@Wenson przecież to tak naprawdę ten sam naród czy to żydzi czy arabowie z Palestyny wszyscy są semitami pochodzą z rodu Sema. Dlatego obie strony są tak zawzięte i mściwe, trafiła kosa na kamień tego samego gospodarza. Czy tacy zawzięci ludzie mają się żałować Polaków, oczywiście że nie wielu nas powsadzali niesłusznie do więzień, semici ze wschodu mordowali inteligencje różnych narodów poprzez ręce najemników. Nawet Adi to pisał i wiedział że mordowali inteligencję przed wojną różnych narodów, dlatego Nie ma pokoju między Dziećmi Bożymi a synami diabła. Jak myślisz kto w Niemczech przed wojną doprowadzał naród do korupcji, dewiacji, demoralizował ich i żyli rodowici mieszkańcy w biedzie, a pracownik, robotnik był nikim, tylko urzędnik państwowy nie niemiec. Teraz u nas to się dzieje, promocja dewiacji, tworzenie urzędasów, obywatel Polski jest mniej warty niż obcokrajowiec który tu przyjedzie, a robotnik nie ma pracy i jest nikim.

Portret użytkownika ben

 Szkoda że nie ma takiej

 Szkoda że nie ma takiej gumki rachu ciachu i Izrael znika z mapy świata   a razem z nim wiekszość problemów tego świata.Obłuda i klamstawa szerzenie nienawiści podżeganie do wojen i co najbardziej jest przerażające  granie takich  biednych prześladowanych .Myslę że to nagorsze plemię na tej ziemi to jak zaraza a reszta świata ma im składać hołd ,może za rzucenie kamieniem kara śmierci a co a jak przecież im wolno . Dziwi  postawa  innych krajów ich zaślepienie. Ale przyjdzie czas rozliczeń jak zakłamany jest ten naród w swojej  wierze . Szkoda  tylko tych zwykłych prostych ludzi  .
Uznaje państwo  Palestyńskie
Izrael to  Państwo  terrorystyczne
To szatańskie  plemię
link:http://www.rp.pl/artykul/552823.html
 Coraz wiecęj krajów używa magicznego słowa terrorysta pod szyldem walki  z terroryzmem  można  tłumić różne akcje  przeciw  rządowi  można zabronić strajków  podpinajac to  jako walka   przeciw rządowi a to juz krótka droga  do usprawiedliwionej eliminacji  jednostki  zagrażajacej  państwu.Itd
 A tu taka zlota myśl :. Antysemici mówią dziś "Ameryka kontroluje świat, natomiast Żydzi rządzą Ameryką".
(...)

Syjoniści poświęcili żydowskie życia w swych ciągle trwających konfliktach. By osiągnąć swój cel bycia niezależnym narodem syjoniści zawsze świadomie wywoływali antysemityzm. Podczas II wojny światowej syjoniści byli przeciwko dawaniu pieniędzy na ratowanie Żydów. Lider syjonistów Yitzhak Greenbaum powiedział podczas przemówienia w Tel Avivie 18 lutego 1943 roku, że ktoś powinien stawić opór tej fali do naciskania syjonistycznych prac do drugorzędnego znaczenia. Powiedział także: Jedna krowa w Palestynie jest ważniejsza niż wszyscy europejscy Żydzi. Ich interesem nie było ratowanie Żydów, przeciwnie, bardziej rozlewająca się krew Żydów wzmacniała ich wymaganie od narodów dla utworzenia swego państwa. Ich mottem było Rak B’Dam (tylko przez krew dostaniemy ziemię). 

Podpisano:
American Neturei Karta (Ortodoksyjni Żydzi przeciwni Syjonizmowi) Przyjaciele Jeruzalem

Całość: http://www.innyswiat.most.org.pl/13/dlaczego.htm
 
 
 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Wenson

Tekst nie oparty na faktach,

Tekst nie oparty na faktach, oczywiscie urozmaicony fantazja piszacego!!! Tendencyjny i kłamiwy!!! Wzgorze swiatyne jest takie swiete dla muzulmanow ze jak sie modla to sie obracaja do niego tylkami. Jak zawsze kluczowe jest szerzenie nienawisci wobec Izraela bo to jest nosne i sie podoba - bzura. Jak tak bardzo chca wolnosci i pokoju to niech ida miszkac tam gdzie ich nikt nie bedzie atakowal i da im spokuj. Problem w tym ze taka palestyna musi byc aby byl pretekst do ataku na Izrael.
Pozdrawiam

Strony

Skomentuj