Palestyna przystąpi do Międzynarodowego Trybunału Karnego - Izrael zostanie oskarżony o zbrodnie wojenne

Kategorie: 

jenintv.net
Sekretarz generalny ONZ Ban Ki-moon oświadczył, że Palestyna przystąpi do Międzynarodowego Trybunału Karnego 1 kwietnia bieżącego roku. Oznacza to więc, że Izrael zostanie oskarżony o zbrodnie wojenne, jakich dopuścił się podczas ostatniej wojny w Strefie Gazy.

 

W wyniku wojny jaka miała miejsce kilka miesięcy temu, izraelskie wojska zabiły w palestyńskiej enklawie około 2,5 tysiąca osób. Wiele raportów wskazuje, że znaczna większość z nich to cywile, choć państwo żydowskie utrzymuje, że atakowano głównie bojowników z organizacji Hamas. Dlatego też Palestyna domagała się aby Izrael został ukarany za dokonanie zbrodni wojennych.

 

Sekretarz generalny ONZ Ban Ki-moon zapowiedział, że Palestyna dołączy do Międzynarodowego Trybunału Karnego już 1 kwietnia. Wcześniej prezydent Mahmud Abbas przekazał niezbędne w tym celu dokumenty. Stany Zjednoczone oraz Izrael sprzeciwiają się tej decyzji argumentując iż przeszkodzi to w osiągnięciu rozwiązania pokojowego. Jednak zarówno Izrael jak i USA nie są członkiem Trybunału.

 

 

Źródło: http://www.reuters.com/article/2015/01/07/us-palestinians-israel-un-idUSKBN0KG1JV20150107

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Joker

Talmud: "Własność

Talmud:
"Własność publiczna
Pomimo obaw, że oszukiwanie gojów może zhańbić imię Boga, Talmud ogólnie podtrzymuje prawo Żydów do własności gojów. Bóg “wykluczył” gojów na Górze Synaj i ich prawa posiadania przeszły na Izrael. Rabini na mocy własnego dekretu mogą, przynajmniej teoretycznie, uważać własność gojów za nie mającą właściciela. Jewish Encyclopedia (s. 621): Każdy odwet lub środki odwetowe opierają się na żydowskiej maksymie prawnej przewyższającej innych, ‘władza sądowa może unieważnić prawo do posiadania własności i uznać ją za niczyją’.
 Teraz wiecie i rozumiecie dlaczego Majatek Narodowy znika w kieszeniach światowego żydostwa? Zgodnie z zydowskim prawem jest niczyj... Czyli do zagarnięcia przez zydów. Tak było z Ameryką tubylczych Indian

Miecz nie jest mordercą ale narzędziem w rękach zabójcy...

Portret użytkownika Krystian

Najlepszy Zyd to martwy

Najlepszy Zyd to martwy Zyd!!!!!!!!!!!! kazdy inteligentny i oczytany czlowiek o tym wie!! a jezeli ktos tylko slucha propagandy to ma inne zdanie. jak by nie bylo Zydow to dzisiaj bysmy nie mieli dzihadystow islamistow hitlera stalina i rozne inne gowna ktore kupili za pieniadze ktore zydzi uwazaja za swietosc!! Nie jestem rasista tylko potepia ludzi ktorzy monca wode na calym swiecie by podporzadkowac sb spoleczenstwa!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Joker

A od kiedy?!! Sami Zydzi

A od kiedy?!! Sami Zydzi mówią, że:
"nie-zyd to goj, czyli zwierzę o ludzkiej twarzy, by służąc Zydowi nie wzbudzało w nim obrzydzenia" - cytat z Talmudu
 Spytaj jakiegokolwiek zyda co o ty sądzi... i obserwuj jego ślepia jak wedrują do góry przed odpowiedzią...

Miecz nie jest mordercą ale narzędziem w rękach zabójcy...

Portret użytkownika ...

,,Stany Zjednoczone oraz

,,Stany Zjednoczone oraz Izrael sprzeciwiają się tej decyzji argumentując iż przeszkodzi to w osiągnięciu rozwiązania pokojowego''    
,,W wyniku wojny jaka miała miejsce kilka miesięcy temu, izraelskie wojska zabiły w palestyńskiej enklawie około 2,5 tysiąca osób''   rozwiązanie pokojowe - chyba się w tym wszystkim gubię nie wiem jak wy

Portret użytkownika Angelus Maximus Joker

Więc idzie czas, by to

Więc idzie czas, by to panstwo "założone przez Boga" rozebrali ludzie na kawałki.. i oddali Palestyńczykom.
 Po za tym kłamiesz, bo Bóg zakazał Żydom powrotu do Izraela w myśl umowy  z nimi zawartej:
cytuję: "
 
Wśród Żydów ortodoksyjnych istnieje niewielka liczebnie, ale widoczna w mediach grupa, przeciwstawiająca się celom syjonizmu i istnieniu państwa Izrael, na podstawie poglądów twierdzących, że wszelkie próby ustanowienia tego państwa sprzeciwiają się wyrokom Boga i że państwowość Izraela może być odrestaurowana wyłącznie podczas i w wyniku przyjścia Mesjasza.
Odwołują się oni do – przede wszystkim - Talmudu (Ketubot 111a), gdzie znajduje się fragment znany jako „Trzy Przysięgi”, a który odnosi się do wersetów z Pieśni nad Pieśniami (Ketubot 111a w oparciu o Szir HaSzirim 2:7,3;5). Te „Trzy Przysięgi” zostały zawarte – według talmudycznego Midrasza - między Bogiem, Żydami a ludami nieżydowskimi, gdy Żydzi zostali wygnani ze swojej ojczyzny po zburzeniu Świątyni przez Rzymian w 70 roku n.e.
Jedna z tych przysiąg dotyczy zakazu zbrojnego występowania Żydów przeciw innym narodom, aby odzyskać ziemię Izraela. Druga - zakazu masowego powrotu do Izraela (trzecia przysięga zobowiązuje inne narody do powstrzymywania się od "nadmiernych" prześladowań Żydów w trakcie ich wygnania).  Ponieważ proces polityczny, podczas którego nastąpiła kreacja państwa Izrael, narusza – zdaniem tych ludzi – te dwie przysięgi, istnienie Izraela nie jest - według ich poglądów - zgodne z zasadami judaizmu.
Rozumowanie religijnych przeciwników istnienia Izraela sprowadza się do stwierdzenia, że jeżeli wygnanie było wynikiem działania Boga, to i powrót musi być również rezultatem Jego woli, a nie działań człowieka. Konsekwencją tego stanowiska jest pogląd, że Holokaust był karą za syjonizm, który stawiał sobie za cel ustanowienie Państwa żydowskiego, ( umowa z Hitlerem na ustanowienie Judeopolonii) a więc obecne istnienie Izraela przeciwstawia się woli Boga.
Poglądy te reprezentuje przede wszystkim Neturei Karta (nazwa w języku aramejskim oznaczająca „Strażników miasta”).
Grupa ta liczy parę tysięcy członków. Większość z nich mieszka w Izraelu, część w USA, w okolicach Nowego Jorku. W dużej liczbie są to potomkowie Żydów węgierskich i litewskich, którzy przybyli do Palestyny w pierwszej połowie XIX wieku.  W drugiej połowie tego stulecia byli przeciwnikami żydowskiej emigracji do Palestyny, twierdząc, że jest to przeciwstawianie się wyrokom Boga, których rezultatem było - jako kara za postawę Żydów -  wygnanie babilońskie, a późnej upadek Świątyni, starożytnego Izraela i rozproszenie Żydów począwszy od  I wieku n.e. " koniec cytatu
 RTo własnie dlatego powstała nowa NeV ADGE zapowiadająca nadejście "Mesjasza" Fałszywego oczywiście, aby "uzasadnić" zbrodniczość tego sztucznego tworu...

Miecz nie jest mordercą ale narzędziem w rękach zabójcy...

Portret użytkownika ben

Bóg  upodpobał sobie

Bóg  upodpobał sobie hebrajczyków a nie dzisiejsze  żydowskie nasienie !!  Za zło tego świata odpowiedzialni są żydzi coraz wiecej ludzi widzi  czym te plemię się kieruje  zło  morderstwa  obłuda to ich motto .

Skomentuj