Pacyfikacja Katalonii zgodna z wartościami UE. Komisja Europejska poparła przemoc wobec Katalończyków

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Milczenie brukselskich elit na temat sytuacji w Katalonii było bardzo wymowne, ale gdy unijni politycy postanowili się wypowiedzieć na ten temat, zamiast oczekiwanych słów potępienia, ogłosili, że wspierają brutalną pacyfikację Katalonii przez siły policyjne z Hiszpanii. 

To niesamowite, że w niektórych krajach Komisji Europejski przeszkadza nawet wyrąb lasu, a w innych może dochodzić nawet do brutalnych pacyfikacji gdzie bije się pałkami nawet staruszki i okazuje się,że brutalne pacyfikacja to wewnętrzna sprawa unijnego kraju. Trudno o lepszy dowód na hipokryzję rządzących Unią Europejską i potwierdzenie statusu równych i równiejszych, czyli w tym wypadku Hiszpanii jako równiejszego członka UE pierwszej kategorii. 

Co ciekawe to właśnie słynny artykuł 7 traktatu o Unii Europejskiej mówi, że państwo gwałcące główne wartości Unii, czyli na przykład stosujące terror względem obywateli z innej mniejszości narodowej, powinno zostać zawieszone w prawach członka UE. Jest na to specjalna procedura i straszy się nią Polskę w kontekście planowanych zmian w sądownictwie. Skoro Jean-Claude Juncker pochwalił Mariano Rajoya za stanowczość w Katalonii, mozna zrozumieć, że katalog wartości Unii ostatnio dziwnie wyewoluował i stło się nią pałowanie ludzi za poglądy i to z mniejszości narodowych.

To co jeszcze musiałby zrobić rząd z Madrytu w brutalnie wziętej pod but Katalonii? Zacząć strzelać ołowianymi, a nie gumowymi kulami? A jeśli zdaniem Komisji Europejskiej to co stało się w Katalonii nie można nazwać terrorem to gdzie jest granica i co nim będzie? Trupy na ulicach?

Art. 2. Główne wartości Unii
Dz.U.2004.90.864/30 - Traktat o Unii Europejskiej - tekst skonsolidowany uwzględniający zmiany wprowadzone Traktatem z Lizbony
Unia opiera się na wartościach poszanowania godności osoby ludzkiej, wolności, demokracji, równości, państwa prawnego, jak również poszanowania praw człowieka, w tym praw osób należących do mniejszości. Wartości te są wspólne Państwom Członkowskim w społeczeństwie opartym na pluralizmie, niedyskryminacji, tolerancji, sprawiedliwości, solidarności oraz na równości kobiet i mężczyzn.

Jednak unijni biurokraci wolą zajmować się Polską i Węgrami snując wyimaginowane opowieści o braku rzekomej praworządności, która objawia się według nich tym, że do władzy zostali wybrani niewłaściwi reprezentanci, niż chcieliby tego nominaci z Brukseli. Pacyfikacja Katalonii pokazuje nam jasno co będziemy mogli w nowej Unii Europejskiej, która jest planowana.

Źródło: Twitter

Dalsza federalizacja UE doprowadzi do tego, że Polska będzie miała tyle samo praw wewnątrz UE ile teraz ma Katalonia w Hiszpanii. Gdy Brukseli nie spodobają się wybory, lub ich wyniki to już nie będą robić groźnych min tak jak teraz, tylko przyjdą i zabiorą nam te urny, tłukąc przy okazji kogo popadnie jak ściągnięci z całej Hiszpanii funkcjonariusze Guardia Civil, którzy spacyfikowali katalońskie referendum. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Takija &Ketman

A ustawa 1066 wisi nad

A ustawa 1066 wisi nad Narodem Polskim jak gilotyna. Panowie z PiS nie kwapią się do zmian, czyżby im chodziło o rozlew krwi? Czy może o demonstrację czegoś co ma upodlić Polaków, jak działania Radziwiłła  dotyczące szczepionek. Jak wynika z historii Radziwiłłowie nigdy nie zrobili nic dobrego dla Reczpospolitej. To zwykli zdrajcy działający na wielu płaszczyznach. Zresztą widać ich przy wspieraniu koncernów farmceutycznych. Poza tym, w Polsce poważnie ogranicza się wolność słowa, co czyni "niezalezna.pl". Czyżby chazarska delegatura? ITD. ITP. 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Redaktor naczelny niezaleznej

Redaktor naczelny niezaleznej dostał na upadlinie order za zasługi na rzecz utrwalania bandytyzmu oligarchicznego, ale zbytnio nie chwali się tym faktem. Oni tam wszyscy jak międzynarodówka ż-b. Prawdopodobnie ta gazeta jest własnością Chabad Lubawicz i ma za cel osłabianie hitlerowskich wpływów w Polsce. To takie gierki Syjon VS Chabad. (Coś jak Trump VS Clintonowie = czyli dosłownie starcie 2 mafii Chabad religijnej kontra Syjon lewackiej.) Krzywdy sobie nie zrobią jedni i drudzy to zapiekli wrogowie goim, jedynie toczą pianę między sobą o kasę i wpływy.

Portret użytkownika &

Czyżby o to chodziło?

Czyżby o to chodziło? Wpisując w Google "Spain" nawet w " " wyświetlają się te pierdoły o Las Vegas.

Myślę, że to jest po to, aby ukryć zbrodnie "policjantów" z Hiszpani i to co się tam dzieje z prawami człowieka.

Strony

Skomentuj