Owca mutant z dodatkowymi zębami w uchu

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Weterynarze uważają, że „drugie usta” u biednego zwierzęcia to wynik niewłaściwego użycia pestycydów przez rolników na polach, które znalazły się w paszy. W Turcji urodziła się owca z drugą szczęką w uchu. Właściciel jagnięcia Ali Duman, mieszkaniec prowincji Gaziatep, przypadkowo odkrył tę anomalię, pisze gazeta Milliyet.

 

 

Odchylenie odkryto podczas pierwszego strzyżenia. Zwierzę zostało zranione w ucho, a Duman przypadkowo zbadał głębokość cięcia i odkrył zęby. „Bardzo się przestraszyłem i zacząłem się trząść. Po raz pierwszy widziałem coś takiego” – wyjaśnił rolnik dziennikarzom.

 

Weterynarze również byli bardzo zaskoczeni tym, co zobaczyli. Jama ustna w uchu, mimo niestandardowej anatomicznej lokalizacji, wyposażone jest w kilka zębów, gruczoły ślinowe i może żuć oraz połykać. Eksperci próbowali nawet nakarmić zwierzę niestandardową drogą.

 

Tureccy lekarze weterynarii mają dwie wersje niezwykłego zjawiska. Jedna z nich leży w podwyższonym tle promieniowania w okolicy. Inna wersja - nadmierne stosowanie pestycydów w rolnictwie.

 

Internauci interesują się losem biednej owcy. Byli tacy, którzy obwiniają rolników, że ci mają swoje pragnienie zysku i „posunęli się za daleko”, a wkrótce doprowadzą do licznych zdeformowań wśród ludzi.

 

Ocena: 

Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Zaburzenia wrzeciona

Zaburzenia wrzeciona kariokinetycznego z powodu obecności metali ciężkich i peomieni gamma. Ciąża bliźniacza i inwolucją płodu bliźniaczego na korzyść jednego z nich . Prawdopodobnie.

4254

Skomentuj