Owacja na stojąco w kanadyjskim parlamencie dla weterana SS Galizien

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W Kanadzie kilka dni temu miało miejsce zdarzenie, które wywołało międzynarodowy skandal. Podczas sesji parlamentarnej, z udziałem prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego i premiera Kanady Justina Trudeau, spiker Izby Gmin, Anthony Rota, uhonorował weterana z Ukrainy, Jarosława Hunkę, który służył w nazistowskiej dywizji SS.

 

Waffen-SS były paramilitarnymi oddziałami SS (Schutzstaffel), których początki sięgają 1939 roku. Z czasem Waffen-SS zyskały status elitarnej jednostki bojowej w ramach niemieckich sił zbrojnych podczas II wojny światowej. Ich skład był międzynarodowy, a oddziały z różnych krajów wchodziły w skład tej formacji.

 

SS Galizien było jednym z takich międzynarodowych oddziałów Waffen-SS. Oficjalnie znane jako Dywizja SS "Galizien", została utworzona w 1943 roku. Składała się głównie z ochotników z regionu Galicja, który obecnie znajduje się na terytorium Ukrainy i Polski. Początkowy cel utworzenia tej dywizji to obrona regionu przed postępami Armii Czerwonej. Jednakże z czasem dywizja brała udział w różnych operacjach bojowych u boku Wehrmachtu i innych jednostek Waffen-SS.

 

Historia SS Galizien jest kontrowersyjna i obarczona zbrodniami wojennymi, co pokazuje się w debatach i dyskusjach na temat uczczenia weteranów tej jednostki, takich jak niedawny skandal w Kanadzie. SS Galizien uczestniczyło w wielu operacjach przeciwko partyzantom oraz ludności cywilnej, co prowadziło do zbrodni wojennych i zbrodni przeciwko ludzkości.

 

Oczywiście laudacja dla ukraińskich zbrodniarzy nie została potępiona przez polską dyplomację, ale przez Żydów, a konkretnie Centrum Wiesenthala. Dopiero to rozpoczęło sekwencję zdarzeń, która spowodowała, że kanadyjscy oficjele z Justinem Trudeau musieli się gęsto tłumaczyć, kajać i przepraszać Żydów. Urażonych Polaków nikt nie przepraszał.

 

Trzeba przyznać, że ten kanadyjski skandal to prezent dla ruskiej propagandy, ktora od miesięcy wmawia swoim obywatelom, że wojna na Ukrainie to wojna z nazistami z Kijowa. Po tak spektakularnych wpadkach rosyjscy propagandyści zyskali potężny argument za ich teorią o potrzebie denazyfikacji Ukrainy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika chazarska logika

Tp.potwierdza moja teze se SS

Tp.potwierdza moja teze se SS to.byli chazarzy a SS to symbol Sion Synionist dzis Z to Zion kontynuuacja tego planu. Tylko w odwroconych rolach  rusek antyfaszysta zcsymbolem Z jak Zion .. a ukr kontynuacja faszyzmu ...obie strony te same Z ...lub SS ... abpoliniak to dzisiejszy bezbronny zyd z getta zamiana rol skutecznie wykastrowala narody.

 

Portret użytkownika spokoluz

Wniosek jaki wyciągam z tej

Wniosek jaki wyciągam z tej zaaranżowanej sytuacji już opisałem kiedyś - mianowicie - Kiedyś przyjdzie czas aby po porażce z kacapami zahut mug sie wycofać bydzie potrzebowoł precedensu i .... właśnie nastąpił ten precedens. To nie było bezcelowe.

Jakoś trzeba wyjść rakiem a powód jest potrzebny - no to jest !!!

Meritum jest dużo głębsze o czym również pisałem - szlaki handlowe.

Konflikty przeniosą sie na szlaki handlowe utworzone po zamkninciu ich na 404 - kto kuma ten wie.

Chodzi o kontrolę nad tymi co produkują przez tych co chcą robić na tym  kasiorę na przepływie towarów.

Wojna nie ma znaczenia - znaczenie ma to , kto kontroluje przepływ towarów i na tym zarabia.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika chazarska logika

Z czego sie cieszysz gdy

Z czego sie cieszysz gdy tylko Polin zzatakuje ZBIRa to zydzi zrobia nagonke jak z polskimi obozami i zaden z was czy to chazarek czy poliniak nie schowa sie przed linczem w innych panstwach majac w papierach obywatelstwo polskie czy nawet podwojne. To plan eliminacji narodu odpowoedzoalnego za 3 wojne swiatowa i zaden Franek Dolas nie bedzie juz smieszny.

Portret użytkownika S

" kanadyjscy oficjele z

" kanadyjscy oficjele z Justinem Trudeau musieli się gęsto tłumaczyć, kajać i przepraszać Żydów " - nieprawda, Justynka od 2 dni nie pojawia się w parlamencie, unika dziennikarzy, nie przyszedł na konferencję prasową w sprawie nazisty i jest nieosiągalny.

Portret użytkownika maracash

...spiker Izby Gmin, Anthony

...spiker Izby Gmin, Anthony Rota, uhonorował weterana z Ukrainy, Jarosława Hunkę, który służył w nazistowskiej dywizji SS.

jaki kraj, tacy bohaterowie Biggrin

...nie ma przyszłości naród, który ze zbrodniarzy i morderców, bohaterów zrobił...

*** W czasie, gdy większość szukała pieniędzy, my szukaliśmy prawdy ***

Strony

Skomentuj