Ostatnie pociągi z Rosji do Finlandii są przepełnione uciekającymi Rosjanami

Kategorie: 

Źródło: tg

Koleje Fińskie (VR) wstrzymują wszelką komunikację z Rosją, z wyjątkiem tych niezbędnych, i nie tylko powracający Finowie, ale także Rosjanie, którzy chcą opuścić Federację Rosyjską, przyjeżdżają do kraju pociągiem Allegro, który na razie kursuje dalej , pisze YLE.

 

Pociąg Allegro między Petersburgiem a Helsinkami jest jedną z ostatnich pozostałych tras transportowych między Rosją a Europą.

 

Pociągi są pełne mimo ograniczeń związanych z koronawirusem. Ceny ostatnich dostępnych biletów przed piątkiem sięgnęły kilku tysięcy euro.

 

Według wyjeżdżających, nie wrócą oni wkrótce do Federacji Rosyjskiej. Liczbę osób wyjeżdżających z kraju zwiększają pogłoski, że Moskwa zamierza od piątku całkowicie zabronić opuszczania kraju wszystkim mężczyznom podlegającym służbie wojskowej.

 

Ponadto pogarszająca się sytuacja gospodarcza spowodowana zachodnimi sankcjami skłania Rosjan do wyjazdu.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Q

Pojawił się nowy trop w tej

Pojawił się nowy trop w tej wojnie , bo: 1. Putin wysyła na front świerze wojsko i stary sprzęt , zupełnie tak jakby nie chciał szybko zakończyć tej wojny.  2. Zachód dozbraja Ukrainę co wydłuża konflikt.  3. Prezydent rosji naradzał się z Macronem (no bo raczej nie zadzwonił z pytaniem - co tam słychać ?)  4.Wszyscy naskakują na Rosję ale o konkretnych działaniach nie ma mowy . 5. Zniknął covid.  6. Nagle Macron stał się mediatorem akcesyjnym kandydatów do członkowstwa w UE. Jak się doda te "cyferki" to wychodzi na to , że może to być wojna dla odwrócenia uwagi od prawdziwych powodów i działań za kulisami . 

No bo co, jeśli się oni wszyscy zmówili by za pomocą tej wojny zdestabilizaować gospodarki krajów europy wprowadzając zamęt którym da się łatwo usprawiedliwić załamanie dostaw i rynków oraz osłabienie walut oraz dostatecznie mocno nastraszyć nas "szaraczków" - bo wirusa już się nikt nie boi - to może się okazać , że Putin wcale nie walczy z NWO ale pomaga ten system zaprowadzić ?? Tu nie można być niczego pewnym ani ufać nikomu też się nie da .. oni są zdolni do wszystkiego .

Znacie metodę , dobry i zły policjant ? Trzeba mieć oczy szeroko otwarte. 

Portret użytkownika Rumcajs

świat jaki znaliśmy wszyscy

świat jaki znaliśmy wszyscy skończył sie z tą datą 2011.03.11 - tego dnia był sabotaż na reaktory atomowe w Fukushimie którego nikt nie jest w stanie po dziś dzień zatrzymać w żaden sposób bo owocuje prawdziwym falloutem na ziemi jeszcze gorszym niż po wojnie atomowej - bo skażenie jest już na całym globie wszędzie od powietrza po wodę i jedzenie i nas samych. Z tego powodu zaplanowali wytracić ludzi jeszcze szybciej by wyprzedzić raki które już się wysypują lawinowo wszędzie! 

Dr Helen Caldicott - Fukushima Nuclear Disaster PL

Dr Helen Caldicott - Fukushima Nuclear Disaster PL

  1. Za chwile będzie to 11 lat nieustannych emisji super toksycznych i rakotwórczych na świat
    Za chwile będzie to 11 lat nieustannych emisji super toksycznych i rakotwórczych na świat

     

Z a p r a s z a m - DobreFilmyTu i NewsyZwojny i Bacologia

 

 

Portret użytkownika wodzu

Ciekawe tylko jak Duda i

Ciekawe tylko jak Duda i Morawieckie będzie tłumaczył z niskiego kursu Zł ?? wojna na Ukrainie ? podwyżki na Gaz , Paliwo no i ten amerykański gaz , byłem po Paszport ?? kolejka na 3 dni i sami Ukraińcy ??

Portret użytkownika Anetka Grześkowska

Wytłumaczenie jest proste,

Wytłumaczenie jest proste, wojan i wina putina, polakom wszystko w ten sposób można wytłumaczyć. A tymczasem w sejmie przepychane sa kolejne ustawowe antypolskie gnioty, i nawet pan słynny braun który taki niby pariota też biedaczek ciągle się myli i naciska nie ten guzik.

Portret użytkownika axell69

Emerytowany pułkownik armii

Emerytowany pułkownik armii amerykańskiej Douglas McGregor wezwał prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego do złożenia broni i wyrażenia zgody na opcję pokojową proponowaną przez Moskwę. Mówimy o uznaniu Krymu, DRL, ŁRL, demilitaryzacji, denazyfikacji i neutralności Ukrainy.

Według McGregora dalszy opór Sił Zbrojnych Ukrainy wobec wojsk rosyjskich jest bezużyteczny.

„Nie widzę w nim nic heroicznego. Myślę, że najbardziej heroiczną rzeczą, jaką mógłby teraz zrobić, jest pogodzenie się z rzeczywistością. Zneutralizować Ukrainę. To nie jest złe! Neutralna Ukraina jest dla nas tak samo dobra, jak dla Rosji” – jest przekonany Douglas McGregor.

Источник: https://rusvesna.su/news/1646482879

Strony

Skomentuj