Ostatnie doniesienia pokazują, że spekulacje o tym, że Jan Kulczyk żyje, wcale nie są aż tak absurdalne

Kategorie: 

Źródło: Internet

Niegdyś wieloletni lider rankingu dla najbogatszych Polaków, zmarł w czasie rutynowego zabiegu w szpitalu w Austrii, w 2015 roku. Śmierć Kulczyka budzi wiele emocji, bo wydaje się mało prawdopodobna, biorąc pod uwagę jej okoliczności.

Jan Kulczyk tuż przed śmiercią zakończył w nagły sposób swój wieloletni związek z Joanną Przetakiewicz. Z nagrań, jakie miały miejsce w ramach tzw. „afery podsłuchowej”, wynika, że otrzymywał pogróżki, a przedstawiciele służb mieli mu oznajmić, iż nie będą go mogli dłużej chronić.

Doliwy do ognia dolały doniesienia o tym, że w wiedeńskim szpitalu, w którym rzekomo miał umrzeć Kulczyk, nie ma aktu jego zgonu.

Dodatkowo spekulacje wokół tajemniczej śmierci najbardziej wpływowego polskiego biznesmena, podsycali sami politycy i doradcy najważniejszych ludzi w państwie. I tak w 2016 roku wicepremier Jarosław Gowin mówił:

Nie żyje, przynajmniej taka jest wersja oficjalna, Jan Kulczyk. Przyszłość pokaże, czy w tej sprawie nie ma jeszcze jakiegoś drugiego dna.

A tak na antenie Radia Plus, w rozmowie z dziennikarzem Rafałem Ziemkiewiczem, wypowiedział się doradca prezydenta Andrzeja Dudy - prof. Andrzej Zybertowicz:

Oligarcha Number One niedawno zmarł, albo raczej, być może, żyje sobie gdzieś na Bali pod innym nazwiskiem.

 

Czy zatem jest możliwe, aby faktycznie doszło do sfałszowania zgonu Kulczyka?

Przykłady ze świata pokazują, że jest to jak najbardziej wykonalne.

Niedawno odnaleziono we Francji ukraińskiego biznesmena, który również oficjalnie miał być martwy. Jak się jednak okazało pławił się w luksusach na jednym z zamków. Jedna z teorii na temat Kulczyka głosi, że ukrywa się on właśnie we Francji - a dokładnie, w Nicei.

Kolejny przykład pochodzi z Włoch, gdzie na dworcu zamarzł bezdomny mężczyzna. Tymczasem był on poszukiwanym od wielu lat majętnym człowiekiem. 75-letni Włoch zmarł z wychłodzenia na dworcu w Mediolanie. Bezdomny miał w banku 100 tysięcy euro, akcje wartości 20 tysięcy euro, emeryturę i dom w Kalabrii! Mężczyzna porzucił rodzinę w wieku 17 lat.

Rodzina zmarłego powiedziała gazecie „Corriere della Sera”, że szukała go. Jednak jak stwierdziła jego siostra „on nie chciał zostać znaleziony. Postanowił na zawsze pozostać duchem.”

Nie jest jasne, w jaki sposób mężczyzna dorobił się takiego majątku, ale faktem jest, że w ogóle z niego nie korzystał.

Nie jest więc także wykluczone, że sprawa Kulczyka faktycznie jest bardziej skomplikowana niż to, w co kazano nam wierzyć.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

w następnych wyborach do

w następnych wyborach do sejmu, już za 3 lata Pisowcy będą przegrani a wyglają lewaccy terroryści ! wiadomo media są w rekach filnatropów !

Zagrożenie płynące ze strony amerykańskich mediów społecznościowych w Polsce jest więc bardzo realne. Niewątpliwie, w miarę jak będą zbliżały się kolejne wybory do sejmu, zobaczymy, że big tech również w Polsce ma swoich faworytów i tym bardziej w Polsce, gdzie nie grożą im żadne reperkusje ze strony władzy, będzie tych faworytów promował, jednocześnie blokując ich adwersarzy. Jednocześnie jednak peryferyjność Polski oznacza również, że łatwiej jest tutaj budować alternatywne platformy, mając dostęp do usługodawców, którzy, nie będąc tak bezpośrednio wpięci w politykę metropolii, nie muszą obawiać się reperkusji ze strony big techu. Trzeba o tym myśleć i trzeba działać – w przeciwnym bowiem razie te same media społecznościowe, które dziś jeszcze mimo wszystko starają się zachować pewne pozory neutralności politycznej, w całkiem niedalekiej przyszłości porzucą wszelkie pozory i hamulce, jawnie już służąc wymuszeniu na Polakach „prawomyślności” w duchu… no właśnie – jakim? Amerykańskim czy chińskim? Ale czy to waznie zaczyna być jednym i tym samym?

Chrystusa o pomoc w walce duchowej, modlitwa katolicka też ma siłę i może pokonać enwuowców ! musimy prosić Ducha Świętego o pomoc ! Maryję Dziewicę również !

trzeba się modlić do 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kwazar

autor: inzynier magister

autor: inzynier magister napisał : "Polsce jest więc bardzo realne"  Ja jestem przekonany że w Polsce "REALIZMU" jest jak na lekarstwo.(Od zawsze i na zawsze)  Ale to nic.Spoko i pójdźmy w ten deseń aż do końca. JA się potem z niego wypiszę, uskoczę. A WY ? 

Portret użytkownika euklidеs

Mam to w dupie jak i

Mam to w dupie jak i niedorobione dzieci patusów, które zamiast uczyć się w prywatnych szkołach wiszą od 2 lat na internecie będąc na usługach państwowego systemu ogłupiania, tak, że poliniakowy drugoklasista nie potrafi dziś czytać i pisać, dodawać i odejmować... Główne zadanie to odcięcie się od poliniakowego stadka i stworzenie własnego kraju.

Portret użytkownika ??

Nie pojmuję że Polska

Nie pojmuję że Polska bałwochwalczo hoduje takie żmijowe plemię zza wsch granicy które pluje jadem nienawiści Czas wracać  i nawracać się u siebie. Państwa benderowskiego w Polsce nie chcemy. Ciekawe ile wam płacą (I kto) za podsycanie na forach i szerzenie plugawych prawd własnych?

Portret użytkownika Quark

Nie ma absolutnie żadnego

Nie ma absolutnie żadnego powodu aby człowiek tak zamożny miał sfingować własną śmierć i resztę życia się ukrywać. Nawet gdyby coś poważnego przeskrobał to stać by go było na wykupienie się od więzienia . Skoro zwykli politykierzy i komuniści , którzy tyle zła wyrządzili żyli sobie spokojnie do samego końca tu w kraju i włos im z głowy nie spadł , to czego miałby się Kulczyk obawiać nawet gdyby mu ktoś udowodnił jakiś przekręt ?

Strony

Skomentuj