Ostateczna bitwa o polskie kamienice to wybory prezydenckie 2020!

Kategorie: 

Źródło: internet

W sobotę jedenastego lipca rozpoczyna się cisza wyborcza. Będzie trwała do godziny 21 w niedzielę, po czym poznamy nowego prezydenta Polski. W sieci trwa burza mózgów, zwłaszcza w środowisku patriotycznym. Wielu Polaków narodowców nie wie czy popierać miękkiego, proamerykańskiego Dudę, czy może skrajnego lewicowca Trzaskowskiego. Do tego w samej Konfederacji głosy są podzielone, czy oddać głos na Dudę, czy może nie popierać nikogo, choć z wypowiedzi konfederatów wynika, że znaleźli się wśród nich nienawistnicy, którzy chcą oddać głos na lewicową ekstremę w osobie prezydenta Warszawy!

Chociaż prezydent Duda przez ostatnie lata milczał w wielu ważnych sprawach to jednak w ostatnich dniach, przed wyborami, wypowiedział się w sprawie żydowskich roszczeń majątkowych, kierowanych pod adresem Polski. Stwierdził, że „u nas nie obowiązuje obce prawodawstwo”, a on sam nigdy nie zgodzi się na realizację roszczeń będących konsekwencją napaści szatańskiej hordy Hitlera na Polskę w 1939 r. Prezydent Duda w kwestii roszczeń środowiska Żydów amerykańskich powiedział następujące zdanie "Są obawy, że będziemy realizowali jakieś roszczenia wynikłe z obcych ustaw, ale u nas nie obowiązuje obce prawodawstwo. (…) Nie zgodzę się na wprowadzenie do polskiego prawa konstrukcji, które premiują jedne grupy w stosunku do innych grup etnicznych i w nieusprawiedliwiony sposób przyznają jakieś dodatkowe uprawnienia czy korzyści. To jest niezgodne z polską konstytucją. Nigdy się na to nie zgodzę."

Publiczna deklaracja ma swoją wagę, to nie jest byle co. Oczywiście zawsze można próbować oszukać wyborców, jednak będzie to bardzo trudne, zresztą druga kadencja będzie dla Dudy, jeśli wygra, o wiele bardziej komfortowa, może pozwolić sobie bardziej na bycie Polakiem! Z drugiej strony mamy pewność, że lewicowa ekstrema w osobie Trzaskowskiego zrealizuje postulaty środowisk żydowskich, to jest więcej niż pewne ! Marionetka NWO musi wykonywać polecenia, a znając ich dorobek na rzecz "utylizacji" warszawskich kamienic, mamy pewność, że proceder się rozrośnie na cały kraj. Dlatego powinniśmy głosować, każdy normalny Polak, który ma jeszcze trochę oleju w głowie, zamiast wody, bo obce media robią większości polskiego społeczeństwa wodę z mózgu, nie na Dudę, ale przeciwko Trzaskowskiemu !

Pamiętajmy, przeciwko lewakowi z Warszawki. Polsce potrzeba więcej wiary w Boga, silnej rodziny, wolności, pokoju i wzrostu zamożności obywateli. Lewica i Trzaskowski na pewno temu nie pomogą, właściwie to doprowadzą państwo do jeszcze większej ruiny, zgodnie z wytycznymi mocodawców Grupy Bilderberg. Po wyborach, jeśli wygra lewak, sytuacja się pogorszy, zwłaszcza gdy przyjdzie się zmierzyć z drugą falą wymyślonej przez elity pandemii i jeszcze większym kryzysem gospodarczym. Już wiadomo, będą kazać państwom zadłużać się w bankach filantropów, czymu przyklaskuje neomarksitowska ekstrema.

Niestety w Polsce nie mamy zbyt wielu osobowości medialnych, które tak jak w USA, mogły by wytyczać kierunki myślenia. Przykładowo w USA, w lipcu 2020 Kanye West, znana osobowość medialna, jeden z najpopularniejszych raperów świata - stwierdził, że Planned Parenthood to eugeniczne narzędzie kontroli czarnoskórej populacji, a aborcyjny proceder określił w kategorii „dzieła diabła”! Widać, że nie wszyscy murzyni w USA mają wyprane mózgi przez media, nadzorowane poprzez organizacje "Grupy B.".

W Polsce, w ostatnich miesiącach, bojówki lewicowej ekstremy bezkarnie biją obrońców życia. Brutalność lewicy rośnie wykładniczo. Jeśli w niedzielę wybierzemy lewicowca i wroga Polski, to z pewnością w poniedziałek obudzimy się z ręką w nocniku! Nie wolno zapominać, że od wieków Polska jest w rękach Chrystusa i Maryi Dziewicy. Jeśli będziemy prosić Ich o pomoc, to mamy szansę na wyrwanie się z, jak to określił Kanye West - "rąk diabła", uciec lewackiej rewolucji, zadbać o Polskę.

Mosbacher znów atakuje! Wybory czasem szaleństwa w Polsce! M. Jakubiak wRealu24

https://www.youtube.com/watch?v=_pPb36ADAQA

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika Obserwator z Wysoki

Nie wiem czy zgłosić ten

Nie wiem czy zgłosić ten artykół  wyżej. Tu jest obrażanie lewicy i agitacja prawej strony której to autor jest zwolennikiem. Powiem tak Wygrać powinien Trzaskowski bo przynajmiej 500+ zlikwiduje i skończy się rozdawnictwo.

Portret użytkownika Vetinari

Ale ty zdajesz sobie sprawę,

Ale ty zdajesz sobie sprawę, że twoje Bożyszcze, Trzaskowski, złożył obietnicę że ani 500+ ani 13 emerytur nie wycofa? Ba, stwierdził nawet publicznie, że programy socjalne stały się częścią polskiej gospodarki i trzeba je zaakceptować. Przy czym, jestem przeciwny wszelkiej ordynarnej agitacji wyborczej, i również uważam artykuł za, delikatnie ujmując, nierzetelny i stronniczy, ale przede wszystkim głupi. Każdy, kto ma już pewne "doświadczenie życiowe" i widzi polską scenę polityczną od przynajmniej 20 lat wie, że jedna i druga strona to ani prawica, ani lewica, tylko zwykłe wypolerowane do połysku gówno, czyli populizm. Najlepiej podsumował ten burdel Ronald Reagan "Słyszałem, że polityka jest drugim najstarszym zawodem świata. Po kontakcie z nią stwierdzam, że jest bardzo podobna do pierwszego".

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

//skrajnego lewicowca

//skrajnego lewicowca Trzaskowskiego//

Taaa, lewicowca. I to jeszcze skrajnego...
Nie słyszałem, żeby ów kandydat miał w programie politycznym nacjonalizację  gospodarki, (a przynajmniej jej strategicznych części),
Nie słyszałem o likwidacji prywatnej edukacji i lecznictwa.
Nie słyszałem o zakazie działana na obszarze III RyPy obcych banków.
Nie słyszałem o przywróceniu suwerenności polskiego pieniądza i jego emisji poprzez polskiego Suwerena (Narodowy Państwowy Bank Polskik)

To tylko takie najważniejsze lewicowe atrybuty.

Trzaskowski nawet obok nich nie stał.
To zwykły, jakby powiedzieli Rosjanie, PODPINDOSNIK.
Swołocz na usługach banksterki promująca wszystko co plugawe.

Podobnie jak jego cymes "konkurent" Anżej.
Tylko ten pierwszy z kibucu brukselskiego, a drugi z kibucu waszyngtońskiego.

Portret użytkownika inzynier magister

Moc zagranicznych

Moc zagranicznych filantropowskich mediów jest ogromna ! Jeśli kto taki jak Hołownia wchodzi na scenę i z miejsca zdobywa dwa razy tyle wyborców co Konfederacja, która istnieje na tej scenie od ponad roku to znaczy że Konfederacja nie ma w tym społeczeństwie żadnych szans na zwycięstwo w wyborach, chyba że stanie się jakiś cud i naród zamiast głupieć nagle dozna olśnienia. Duda nie jest idealny. Po wyborach trzeba będzie wziąć jego i PiS do galopu. Ale jak wygra Duda, to jest przynajmniej na to realna szansa. A jak Trzaskowski - wszystko stracone. Polska będzie stracona. Wybór w ten weekend jest stosunkowo prosty. Nie można być konserwatystą i patriotą a przy tym głosować na kandydata wojującej lewicy. Cała ta "racjonalna" kalkulacja nie głosowania na Dudę lub wręcz głosowania Trzaskowskiego oparta jest na teorii ,że dopiero Konfederacja będzie reprezentować polski interes i dlatego trzeba PIS obalic współpracując choćby z obozem jawnie głoszonej zdrady.

Liczenie na to ,że zrujnowana przez Trzaskowskiego Polska poszuka ratunku w Konfederacji- czyli im gorzej tym większą szansą dla naszych - jest na tyle możliwe ,że nie będzie co zbierać -bo " faszystow" lewacka władza zreedukuje na wieki wieków . Bosak co najwyżej męczennikiem zostanie. Wszędzie widzę opinię sprowadzającą się do tego, że nie ważne kto wygra, bo PIS-PO jedno zło. A kiedy prezydentem był Bronisław K. też nie miało to znaczenia, przecież tyle wstydu co się dzięki niemu najadliśmy to przecież głowa mała. Ludzie pomyślcie rozsądnie, nie jakąś pokręconą logiką. Teraz macie wpływ na to kto będzie na czele naszego państwa. Naprawdę dezaprobata różni się od wstydu. Żebyście potem nie żałowali i nie pluli sobie w twarz jak się okaże, że będziemy mieli drugiego Bronisława K.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika jankarolandrzejzenonhodakiewicz

mnie zastanawia czy ci co

mnie zastanawia czy ci co zagłosują na trzaska i jego pedrylskie poglądy, czy ci ludzie będą dalej chodzić do kościoła i przyjmować komunie?biblia a nawet kościół jasno przedstawia sprawę.Osobiście sam, rzuciłem kościół lata temu bo nie chciałem się czuć hipokrytą w innych sprawach ale mam teraz w głowie taką myśl czy ci ludzie wogółe zdają sobie sprawę że są nie szczerzy w swej wierze, że zagłuszają swe sumienie dla niskich wartości takich jak niewytłumaczlna nienawiść, brak argumentacji?

Kpł 18:22.24-25.29

22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!

24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami.

25. Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców.

29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.

Kpł 20:13

13. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.

Rz 1:25-28.32

25. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.

26. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.

27. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.

28. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi.

32. Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią.

1 Kor 6:9

9. Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą,

Mdr 14:26

26. ucisk dobrych, niepamięć dobrodziejstw, znieprawienie dusz, grzechy przeciwne naturze, rozprzężenie w małżeństwach, cudzołóstwo i bezwstyd.

1 Tm 1:8-11

8. Wiemy zaś, że Prawo jest dobre, jeśli je ktoś prawnie stosuje,

9. rozumiejąc, że Prawo nie dla sprawiedliwego jest przeznaczone, ale dla postępujących bezprawnie i dla niesfornych, bezbożnych i grzeszników, dla niegodziwych i światowców, dla ojcobójców i matkobójców, dla zabójców,

10. dla rozpustników, dla mężczyzn współżyjących z sobą, dla handlarzy niewolnikami, kłamców, krzywoprzysięzców i [dla popełniających] cokolwiek innego, co jest sprzeczne ze zdrową nauką,

11. w duchu Ewangelii chwały błogosławionego Boga, którą mi zwierzono.

Rdz 19:4-13

4. Zanim jeszcze udali się na spoczynek, mieszkający w Sodomie mężczyźni, młodzi i starzy, ze wszystkich stron miasta, otoczyli dom,

5. wywołali Lota i rzekli do niego: Gdzie tu są ci ludzie, którzy przyszli do ciebie tego wieczoru? Wyprowadź ich do nas, abyśmy mogli z nimi poswawolić!

6. Lot, który wyszedł do nich do wejścia, zaryglowawszy za sobą drzwi,

7. rzekł im: Bracia moi, proszę was, nie dopuszczajcie się tego występku!

8. Mam dwie córki, które jeszcze nie żyły z mężczyzną, pozwólcie, że je wyprowadzę do was; postąpicie z nimi, jak się wam podoba, bylebyście tym ludziom niczego nie czynili, bo przecież są oni pod moim dachem!

9. Ale oni krzyknęli: Odejdź precz! I mówili: Sam jest tu przybyszem i śmie nami rządzić! Jeszcze gorzej z tobą możemy postąpić niż z nimi! I rzucili się gwałtownie na tego męża, na Lota, inni zaś przybliżyli się, aby wyważyć drzwi.

10. Wtedy ci dwaj mężowie, wsunąwszy ręce, przyciągnęli Lota ku sobie do wnętrza domu i zaryglowali drzwi.

11. Tych zaś mężczyzn u drzwi domu, młodych i starych porazili ślepotą. Toteż na próżno usiłowali oni odnaleźć wejście.

12. A potem ci dwaj mężowie rzekli do Lota: Kogokolwiek jeszcze masz w tym mieście, zięcia, synów i córki oraz wszystkich bliskich, wyprowadź stąd.

13. Mamy bowiem zamiar zniszczyć to miasto, ponieważ oskarżenie przeciw niemu do Pana tak się wzmogło, że Pan posłał nas, aby je zniszczyć.

Sdz 19:22-25

22. Tymczasem, gdy oni rozweselali swoje serca, przewrotni mężowie tego miasta otoczyli dom, a kołacząc we drzwi rzekli do starca, gospodarza owego domu: Wyprowadź męża, który przekroczył próg twego domu, chcemy z nim obcować.

23. Człowiek ów, gospodarz domu, wyszedłszy do nich rzekł im: Nie, bracia moi, proszę was, nie czyńcie tego zła, albowiem człowiek ten wszedł od mego domu, nie popełniajcie tego bezeceństwa.

24. Oto jest tu córka moja, dziewica, oraz jego żona, wyprowadzę je zaraz, obcujcie z nimi i róbcie, co wam się wyda słuszne, tylko mężowi temu nie czyńcie tego bezeceństwa.

25. Mężowie ci nie chcieli go usłuchać…

1 Kor 13:4-5

4. Miłość…

5. nie dopuszcza się bezwstydu…

Kpł 18:22.24-25.29

22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!

24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami.

25. Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców.

29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.

Kpł 20:13

13. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.

Rz 1:25-28.32

25. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.

26. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.

27. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.

28. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi.

32. Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią.

1 Kor 6:9

9. Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą,

Mdr 14:26

26. ucisk dobrych, niepamięć dobrodziejstw, znieprawienie dusz, grzechy przeciwne naturze, rozprzężenie w małżeństwach, cudzołóstwo i bezwstyd.

1 Tm 1:8-11

8. Wiemy zaś, że Prawo jest dobre, jeśli je ktoś prawnie stosuje,

9. rozumiejąc, że Prawo nie dla sprawiedliwego jest przeznaczone, ale dla postępujących bezprawnie i dla niesfornych, bezbożnych i grzeszników, dla niegodziwych i światowców, dla ojcobójców i matkobójców, dla zabójców,

10. dla rozpustników, dla mężczyzn współżyjących z sobą, dla handlarzy niewolnikami, kłamców, krzywoprzysięzców i [dla popełniających] cokolwiek innego, co jest sprzeczne ze zdrową nauką,

11. w duchu Ewangelii chwały błogosławionego Boga, którą mi zwierzono.

Rdz 19:4-13

4. Zanim jeszcze udali się na spoczynek, mieszkający w Sodomie mężczyźni, młodzi i starzy, ze wszystkich stron miasta, otoczyli dom,

5. wywołali Lota i rzekli do niego: Gdzie tu są ci ludzie, którzy przyszli do ciebie tego wieczoru? Wyprowadź ich do nas, abyśmy mogli z nimi poswawolić!

6. Lot, który wyszedł do nich do wejścia, zaryglowawszy za sobą drzwi,

7. rzekł im: Bracia moi, proszę was, nie dopuszczajcie się tego występku!

8. Mam dwie córki, które jeszcze nie żyły z mężczyzną, pozwólcie, że je wyprowadzę do was; postąpicie z nimi, jak się wam podoba, bylebyście tym ludziom niczego nie czynili, bo przecież są oni pod moim dachem!

9. Ale oni krzyknęli: Odejdź precz! I mówili: Sam jest tu przybyszem i śmie nami rządzić! Jeszcze gorzej z tobą możemy postąpić niż z nimi! I rzucili się gwałtownie na tego męża, na Lota, inni zaś przybliżyli się, aby wyważyć drzwi.

10. Wtedy ci dwaj mężowie, wsunąwszy ręce, przyciągnęli Lota ku sobie do wnętrza domu i zaryglowali drzwi.

11. Tych zaś mężczyzn u drzwi domu, młodych i starych porazili ślepotą. Toteż na próżno usiłowali oni odnaleźć wejście.

12. A potem ci dwaj mężowie rzekli do Lota: Kogokolwiek jeszcze masz w tym mieście, zięcia, synów i córki oraz wszystkich bliskich, wyprowadź stąd.

13. Mamy bowiem zamiar zniszczyć to miasto, ponieważ oskarżenie przeciw niemu do Pana tak się wzmogło, że Pan posłał nas, aby je zniszczyć.

Sdz 19:22-25

22. Tymczasem, gdy oni rozweselali swoje serca, przewrotni mężowie tego miasta otoczyli dom, a kołacząc we drzwi rzekli do starca, gospodarza owego domu: Wyprowadź męża, który przekroczył próg twego domu, chcemy z nim obcować.

23. Człowiek ów, gospodarz domu, wyszedłszy do nich rzekł im: Nie, bracia moi, proszę was, nie czyńcie tego zła, albowiem człowiek ten wszedł od mego domu, nie popełniajcie tego bezeceństwa.

24. Oto jest tu córka moja, dziewica, oraz jego żona, wyprowadzę je zaraz, obcujcie z nimi i róbcie, co wam się wyda słuszne, tylko mężowi temu nie czyńcie tego bezeceństwa.

25. Mężowie ci nie chcieli go usłuchać…

1 Kor 13:4-5

4. Miłość…

5. nie dopuszcza się bezwstydu…

Portret użytkownika baca

nie łudźcie się żaden z tych

nie łudźcie się żaden z tych zjebanych kandydatów nie zrobi kompletnie nic w sprawie żydowskich mafii mieszkaniowych, bo możliwości do tego obaj już dawno mieli...

a że Długopis na roszczenia się nie zgodzi?

no nie zgodzi bo go nie bedzie a nie będzie go bo żydomasoneria już dawno zaplanowała tego drugiego na prezydenta - tamten więc rozwinie przemysł kradzieży mieszkań tak że Polacy nie miejcie złudzeń...

jeden to kiła a drugi to hiv - i to w zasadzie wszystko z pseudowolnego wyboru....

 

Portret użytkownika nil

Pupilek Tuska pan Rafał

Pupilek Tuska pan Rafał Trzaskowski to człowiek plastyczny, obdarzony lekko drwiącym uśmiechem, zwłaszcza w chwili zakłopotania. Mówi w miarę płynnie, lecz zdania nie zawsze układają się w logiczną całość. Pewne zastrzeżenia budzi jego wybiórcza pamięć, odrzucająca w niebyt niechlubne wydarzenia. Rozsądek i wyważanie nadchodzących problemów, każą mu ograniczać nowe wyzwania i sprowadzać je do prowizorek (zrobiłem jak umiałem i macie) upiększanych uśmiechem. Jego obraz jest wytworem inżynierii społecznej (takiej niby nauki zajmującej się sposobem oszukiwania ludzi). Przy uważnym i odpowiednim sterowaniu może pełnić funkcję Prezydenta jakiegoś niesuwerennego kraju.

Strony

Skomentuj