Osoby, które się nie zaszczepią, będą miały blokowane karty SIM w telefonach!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Szczepionkowego bioterroru ciąg dalszy. Wszystko wskazuje na to, że władza ma w nosie konstytucję, prawa człowieka i inne rzekomo nadrzędne dokumenty, traktujące o poszanowaniu dla ludzkiej godności oraz indywidualnych wyborów obywateli.

Mamy już na świecie wiele przykładów na to, że projekt wymuszania na ludziach decyzji o „dobrowolnym” zaszczepieniu, wkroczył w decydującą fazę realizacji.

Jak się okazuje, władze indyjskiego stanu Pendżab, ogłosiły, że osoby, które nie poddadzą się szczepieniu przeciwko COVID-19, będą miały blokowane karty SIM w swoich telefonach!

Indie to kraj obecnie najbardziej dotknięty pandemią COVID-19. Notuje się tam rekordowe liczby zakażeń i zgonów. Proces szczepień populacji, której liczebność szacuje się na prawie 1,37 miliarda, nie przebiega zbyt skutecznie, więc władze poszczególnych stanów szukają dodatkowych „zachęt”.

Polska póki co nie zdecydowała się na takie kroki, ale naprawdę trudno przewidzieć, jakie scenariusze kreślą w swoich głowach ludzie z polskiego rządu. Miejmy nadzieję, że ich wizja nowego apartheidu nie jest aż tak radykalna.

Jeśli jednak planują coś podobnego, mogą liczyć się z wielkim buntem.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika selgro

Nie po to uchwalali

Nie po to uchwalali podłączenie 5G po nocach i maskowali maszty po dachach i latarniach aby teraz odchipować ludzi wyłączeniem tych zabawek – tak na logikę. Inwigilacja mas byłaby uszczuplona, wszystkie podsłuchy, śledzenie wszystkiego i big data by padły z braku danych dla sztucznej inteligencji, która dzięki temu kontroluje populację plastikowców na całym zniewolonym świecie. Jak się wyszczypawkowani masowo dowiedzą, że ich nie będą wpuszczać na pokłady samolotów i jak sobie zrobią analizę krwi pod mikroskopem oraz porównają to z krwią normalnych ludzi to wpadną w szał i obedrą szmalcowników żywcem ze skóry za te wszystkie kłamstwa powtarzane w TV. Będzie naprawdę grubo zobaczycie http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/05/szokujaca-analiza-krwi-na-zywo-po-szczepieniu Jak policjantom i wojskowym zaczną wymierać zaszczepione kobiety i dzieci wtedy się zacznie armagedon tego marionetkowego kaczolandu.

 

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 115%; background: transparent }a:link { color: #000080; so-language: zxx; text-decoration: underline }

Portret użytkownika Rumcajs

śledzenie i inwigilacja ich

śledzenie i inwigilacja ich nie interesuje! Ich interesuje tylko uśmiercanie! Włączają te fale pewnie losowo i ludzie losowo padają jak muchy bo te gówno robi zakrzepy w jakiś sposób. Powiązał bym jeszcze to z lataniem samolotem - tam jak ludzie są wysoko występuje już dość duże promieniowanie z kosmosu i na pewno nie jest spowodowane innym ciśnieniem w kabinie bo samoloty są szczelne przecież. 

Z a p r a s z a m - www.NPTV.pl

 

Portret użytkownika Rumcajs

pierdolenie z tymi kartami -

pierdolenie z tymi kartami - wezmą dowód jakiegoś jełopa zaszczepionego i będa znów pylić karty po dyszkę lub dwie zarejstrowaną na cymbała morgelońskiego, lub ukra jak w moim przypadku, i mogą pocałować moją kupę, bo dupy nie dam - jeszcze mnie zarażą jadowitym białkiem kolczastym porąbańcy... A tak w ogóle to mam w tej chwili z 5 kart sim zarejstrowanych na kij wie kogo - utrzymuje te numery w razie WU a używam tylko jednej. Nigdy nie przekłądam tych kart między telefonami - każda ma swój własny telefon żeby nie było połączenia co z czym gdzie było i kiedy. I ty też tak zrób - nowa karta nowy telefon - nigdy nie przekłądaj kart sim różnych do tego samego telefonu zwłaszcza takiego który miał złapany twój PESEL!

Z a p r a s z a m - www.NPTV.pl

 

Portret użytkownika Quark

No i po co Ci to ? Masz pięć

No i po co Ci to ? Masz pięć kat SIM , pięć telefonów , abonament kosztuje (doładowanie też) , telefony też za darmo nie były a jak przyjdzie co do czego (np. wojna) to wyłączą całą sieć i będziesz sobie mógł na tych telefonach co najwyżej w "węża" pograć - i tyle !

Portret użytkownika dd

Jest w takim działaniu duża

Jest w takim działaniu duża sprzeczność. Tzn - dzisiaj żeby śledzić obywatela potrzeba jest jego identyfikacji w przestrzeni - a jak na razie najlepiej to można zrealizować przy pomocy karty sim.

Chyba bym się nie za bardzo przejął jakby mi odebrali kartę, ale globalnie to będzie niemal upadek gospodarki albo kompletne zniewolenie obywatela.

Strony

Skomentuj