Ośmiornica z "ludzką twarzą" złapana w okolicach Indonezji

Kategorie: 

Dziwna ośmiornica z Indonezji

Osobliwe znalezisko zlokalizowali w swoich sieciach rybacy z Indonezji. Jedna ze złapanych ośmiornic różniła się anatomicznie od pozostałych. Jak zauważono zwierzę ma oczy nos a nawet usta.

 

Dziwna ośmiornica od razu została gwiazdą targowiska portu Padang. Wiele osób przychodziło tam tylko po to, aby zobaczyć ten dziw natury.

Ożywione dyskusje na temat znaleziska prowadzone są również w lokalnym Internecie, wśród najpopularniejszych wyjaśnień jest mutacja genetyczna albo po prostu odnaleziono nowy gatunek głowonoga.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Łukasz_inny

Jak dla mnie to "tylko"

Jak dla mnie to "tylko" ośmiornica mutant z dwoma tzw. dziobami - czyli otworami gębowymi - ośmiornice mają przeważnie jeden dziób. Coś w stylu człowieka z 3 rękami albo 7 palcami, dziwo ale jednak twarz człowieka .... ehh to chyba przesada lekka

Strony

Skomentuj