Osiem osób zginęło, a kilkanaście zostało rannych w wyniku uderzeń piorunów w Bangladeszu

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

W ostatnich dniach w Bangladeszu doszło do serii tragicznych wyładowań atmosferycznych. W wyniku uderzeń piorunów zginęło przynajmniej 8 osób w tym czterech rolników z dystryktu Lalmonirhat, którzy zostali zabici podczas pracy.

 

Ofiary zanotowano w sumie w trzech dystryktach i policja podkreśla, że były to w większości wyładowania atmosferyczne w różnych miejscach. Zwykle gdy dochodzi do tylu ofiar są to na przykład nieszczęśnicy, którzy skrywali się przed burzą pod drzewami.

 

Wśród ofiar jest na przykład inspektor podatkowy z miejscowości Patgram, który zmarł na atak serca po tym gdy piorun uderzył obok niego. Dwie lub więcej osób zginęło na polach ryżowych wokół Sunamganj.

 

Wkrótce rozpoczyna się sezon deszczowy, w trakcie którego Bangladesz zwykle przeżywa gwałtowny skok liczby zgonów związanych z uderzeniami piorunów. Ofiarami stają się przeważnie rybacy i rolnicy podczas zbiorów ryżu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kostek

Nie bój nic, tych twoich

Nie bój nic, tych twoich chemisrailsów będzie więcej i więcej, i wiesz co ?... nic na to nie poradzisz bo jesteś maluczki, a cała agentura NWO szydzi z ciebie Smile
Chcesz się ochronić, to całe NWO poleca ci zakopać się 2 metry pod ziemią, tam bedziesz miał swoją puszkę Faradaya. Nie zapomnij tylko o ubranku ochronnym z folii aluminiowej Smile
 
Natomiast jeśli chodzi o artykuł, to trochę was paranoja ponosi, bo wyładowania atmosferyczne były jeszcze zanim człowiek pojawił się na ziemi. Z resztą nasza planeta to nie jedyna planeta na których występują burze.

Portret użytkownika sternick

Co racja to racja, trzeba

Co racja to racja, trzeba będzie kolczugę jakąś przywdziać z silidnym uziemieniem.
 

Angelus Maximus Rex wrote:

Zmieniła się elektrostatyka Ziemi i już nie chroni nas puszka Faradaya...
 Dziękujemy wam syjonistyczne gówna za chemitrails...

 
Zmienia się czestotliwość Shumanna i  zmienia się charakterystyka plazmy w  jonosferze. Wszak to w jonosferze tworzą się wyładowania. Przy ziemi to już tylko końcówka procesu.
Nie tylko chemtrails ale i Haarp'y ( chyba podobnych projeków jest kilka) sporo namieszały, wszak to one grzebią w jonosferze.
Jak się podładuje jeszcze trochę to przy większej flarze ze słoneczka , szlag trafi elektronikę.
Radzę zatem kochani czytelnicy :
Róbcie back-up'y we własnych mózgach.
czytać czytać czytać, co by najwięcej w głowie zostało.
Ja się rozglądam za jakimś sporym bębnem , bo jak neta zabraknie to będę miał jakis alternatywny system komunikacji 

Portret użytkownika koń który mówi

Kotarbiński serio taką bzdurę

Kotarbiński serio taką bzdurę napisał? Tak jakby nie rozumiał, że mamy wolną wolę jako jedyne stworzenia na Ziemi i Bóg nie ingeruje w to co robimy. Na tym polega nasza wolność i przekleństwo.
Po śmierci każdy otrzyma rachunek za całokształt. Kotarbiński też.

Skomentuj