Osamotniona Polska jest atakowana dyplomatycznie jednocześnie przez Izrael, USA i Ukrainę

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Styczeń 2018 roku będzie zapamiętany na długo. To właśnie wtedy rozpoczął się największy w historii Polski kryzys wizerunkowy naszego kraju zapoczątkowany bezprecedensowym atakiem ze strony Izraela niezadowolonego z polskiego nowego prawa. Teraz do krytyki Polski dołącza państwo satelickie Izraela, czyli USA, oraz oburzona sankcjami za gloryfikację nazizmu Ukraina.

 

Izrael dał znak, niczym chorągiewką, aby dokonać frontalnego ataku na Polskę i to się odbyło, począwszy od obraźliwego przemówienia pani ambasador Izraela, Anny Azari, do którego doszło w Auschwitz. Rząd Izraela postanowił nagle zaatakować Polskę i Polaków jako odpowiedzialnych za Holokaust. Niektórzy politycy izraelscy wprost przyznają, że fraza "polskie obozy śmierci" jest uzasadniona. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że w Izraelu mamy do czynienia z licznymi przypadkami antypolonizmu!

 

Kryzys dyplomatyczny na linii Polska-Izrael nadal trwa, a nawet dochodzi do jego eskalacji. Jak wynika z najnowszych informacji, pani ambasador Izraela, Anna Azari, została wezwana przez premiera Benjamina Netanjahu na "konsultacje do Izraela". Placówka w Warszawie pozostanie prawdopodobnie nieobsadzona. Odbierane jest to jako kolejny poziom zaognienia wzajemnych stosunków dyplomatycznych. Wymowne jest to, że Polska pozostaje bezczynna. W obawie przed użyciem pałki antysemityzmu, zabroniono nawet protestów pod izraelską ambasadą, bo jak wiadomo o Izraelu wolno mówić tylko jak o zmarłym, czyli albo dobrze, albo wcale.

 

Najprawdopodobniej wyjazd pani Azari powoduje, że Polska straciła szansę na wydalenie pani ambasador i uczynienie z niej persona non grata, co zapewne zrobiłoby już dawno każde poważne państwo. Jednak nasi sparaliżowani strachem politycy nie otrząsnęli się jeszcze z szoku i od soboty nie zdobyli się na żadną retorsję przeciwko Izraelowi. Powoli padają za to na kolana i zginają posłusznie głowę w oczekiwaniu na karę.  

 

Wygląda na to, że planuje się wyjście z twarzą względem wyborców i jednocześnie zaspokojenie żądań ich szefów z Izraela, za pomocą prezydenckiego weta dla tej ustawy. Jeśli nawet PiS i Duda odegrają taką szopkę i skończy się to wetem, to dla nawet średnio rozgarniętego wyborcy będzie oczywiste, że stało się to ze względu na życzenie wyrażone w niewybredny sposób szantażem przez mocarstwo Izrael.

Weto Prezydenta Dudy będzie po prostu oznaczało, że Izrael wygrał i pokazał naszym politykierom gdzie jest ich miejsce w szeregu. Jednak nawet taki spodziewany akt uległości ze strony Polski względem Izraela z pewnością nie zakończy trwającego już na dobre konfliktu dyplomatycznego, bo chodzi zupełnie o coś innego niż ta nieszczęsna ustawa.

 

Powoli do ludzi zaczyna docierać, że to co od wielu lat mówi środowisko wolnościowe w Polsce, o roszczeniach żydowskich do bezspadkowych majątków Polaków narodowości żydowskiej, to nie żadne objawy antysemityzmu, tylko po prostu stwierdzenie faktu. Teraz gdy już każdy chyba widzi, że wchodzimy w ostatnią fazę tej operacji, trzeba mieć świadomość, że amerykańska senacka ustawa 447 dała zielone światło do rozpoczęcia ostatniej jej fazy, co obecnie obserwujemy.

 

Ambasador Izraela przyznała w jednym z ostatnich wywiadów, że ten dyplomatyczny atak Izraela na Polskę to nie tylko kwestia ustawy o IPN, ale również kwestia ustawy reprywatyzacyjnej.

"Jest w tej sprawie spór dyplomatyczny, ale to nie ma nic wspólnego z "wybuchem", który był w sobotę" - przyznała ambasador Anna Azari 

Manifestujący do tej pory bezwarunkową miłość do Izraela i Ukrainy polskojęzyczni politycy z PiS muszą od piątku pozostawać w stanie ciągłego szoku. Nagle okazało się, że ich partia rozpaczliwym krokiem usiłuje coś zrobić z żądaniem haraczu względem Polski sformułowanym już w 1996 roku przez przedstawicieli umownego "przemysłu Holokaust". 

 

Polska ustawa o IPN zaniepokoiła już rząd USA. Amerykański MSZ wyraża nadzieje, że Polska ugnie się pod żądaniami Izraela, a polskojęzyczni dyplomaci robią dobrą minę do złej gry sugerując, że wyjaśnią w Waszyngtonie przyczynę tego nieporozumienia. Jest to jednak zupełnie nieprawdopodobne, bo w stosunkach z USA wykazujemy podobnie daleko idący serwilizm jak w stosunku do Izraela.

Zaczynają się też już pohukiwania Amerykanów, którzy wymagają od nas uległości względem Izraela. Groźby Departamentu Stanu są nieco śmieszne, bo jakie to niby sankcje mogą na nas wprowadzić Amerykanie? Może w ramach retorsji wprowadzą wizy dla Polaków? Albo zarządzą wyjazd z naszego kraju swojej armii, która podobna ma nas przed czymś chronić. Teraz okazuje się najlepiej czyjego interesu ma chronić stacjonująca u nas US Army! 

 

Do tego chóru pokrzykiwania na nasz kraj na arenie międzynarodowej dołącza również Ukraina. Jedyny legalny kraj nazistowski na świecie. W Kijowie nie spodobało się, że polski Sejm wprowadził sankcje za propagowanie nazizmu ukraińskiego, czyli banderyzmu. Ta zbrodnicza ideologia doprowadziła do bestialskiego wymordowania 150 tysięcy Polaków na Wołyniu i w Galicji.

Ukraińcy podłączają się zatem z oburzeniem pod żydów, a czują się mocni, bo mają poczucie bycia protektoratem zarówno Izraela jak i Stanów Zjednoczonych. Jeśli prezydent Duda okaże się endak prezydentem Polin, a nie Polski, to gloryfikacja ukraińskich zbrodniarzy nadal będzie dozwolona w polskim prawie, a Ukraińcy zaśmieją się nam szyderczo w twarz. Na szczęście do Polaków zaczyna powoli docierać w jakiej sytuacji znalazł się nasz kraj, otoczony wrogami z sąsiedztwa i z za mórz i oceanów.

 

Gdy patrzy się na rozwój wypadków, można uwierzyć, że ludzie piszący na nowo historię II wojny światowej wmówią niedługo wszystkim skutecznie, że wywołali ją Polacy. Podobną retorykę od dawna słychać też z Moskwy. Jak tak dalej pójdzie, dojdziemy jeszcze do tego, że według oficjalnej historii będzie się twierdziło, że Niemcy co prawda weszli do Polski we wrześniu 1939 roku, ale tylko po to aby ratować polskich żydów przed powszechnym w naszym kraju antysemityzmem.

 

  

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika cesio47

Metrios. Majatek bezspadkowy

Metrios. Majatek bezspadkowy to wygodne tlumaczenie . Na pewno nie jest taki w calosci. Za ostatnich 50 lat wielokrotnie przylatywali do Polski adwokaci z USA szukajac spadkobiercow. Tylko po takim postepowaniu mozna uznac majatek za bezspadkowy a Żydzi maja dobrze prF2owadzone ksiegi urodzeń i o to chyba chodzi. Skomplikowana historia Polski utrudnia obcokrajowcom zrozumienie tego co się stało . Co z majatkiem żydowskim  pozostawionym na Litwie, Białorusi,  Ukrainie. Tam było ich najwiecej ale to glownie biedota. Myślę że  chodzi głównie o kamienice i ziemie w Warszawie, Krakowie . Czytam, ze obecni właściciele juz sie ich pozbywają. To chyba jest czas do uczciwej polsko-polskiej rozmowy na spokojnie.

Portret użytkownika hyh

Polska powstanie wolna i

Polska powstanie wolna i będzie jednym z najpotężniejszych mocarstw w Europie.Pod hegemonią Polski Słowianie połączą się i utworzą własne katolicko-Słowiańskie mocarstwo Europy, którego granicami będą: Odra, Nysa, Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne, Dniepr i Dźwina. Wspólnie wypędzą Turków z Europy. Z Konstantynopola zniknie Półksiężyc, a zapanuje z powrotem Krzyż. Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, w czasie gdy liście z drzew opadać zaczną. Z gruzów i popiołów powstanie Polska i dojdzie wreszcie do porządku i spokoju w sprawach wewnętrznych. Będzie mieć swojego króla z prastarego rodu książęcego, krwi słowiańskiej, o wielkim umyśle i duchu, a języka polskiego uczyć się będą na wszystkich uczelniach świata. Wielu zdrajców i żydostwo zostanie wygnanych z granic Polski. Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wieki zachowana będzie. Wielki mąż z Ameryki roztoczy nad jej granicami swoją przemożną opiekę, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie".  ROCCO LODOVIC

P.S. wszystkie jego przepowiednie dotychczas sie sprawdzily.

Najwyżej Bóg wyniesie Polaków, gdy dadzą światu wielkiego papieża. Wiec nie liczmy na cos wiecej.

Portret użytkownika Taki

Zamiast sie martwic Co mysla

Zamiast sie martwic Co mysla Te pejsate Mordy ,abo ci pop......leni..amerykanie robmy Swoje nie ogladajac sie na Innych...

jezeli pan AD nie podpisze bedzie dla mnie...ZDRAJCA...i smieciem .!!!!!

Zostanie nam wyjsc na Ulice ..i pogonic to cale Towarzystwo ktore niestety nie Nadaje sie do Rzadzenia Naszym Pieknym Krajem 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Bez obłudy i hipokryzji

Bez obłudy i hipokryzji Panowie i Panie:

Z tymi "polskimi szmalcownikami" co wydawali zydów, to nie byli "szmalcownicy"... To była zemsta  polskich ofiar na żydowskich właścicielach lombardów, lichwiarzy i tych kamieniczników, co wyśmiewali Polaków: "Nasze kamienice a wasze ulice"... Częśc ich pamięci!

Portret użytkownika Krecik

Co do "szmalcowników":

Co do "szmalcowników":

Potępienie „szmalcowników” i pochwalanie ich mordowania przez terrorystów AK tym przestępstwem właśnie jest. Bo w sytuacji prawa okupacyjnego w Polsce, każdy Polak (dzieci i starcy, kobiety w ciąży) mógł być albo rozstrzelany, albo zesłany do obozu za to tylko, że w kamienicy jakiś sąsiad ukrywał żyda.  W takiej sytuacji słusznie postępował ten Polak, który wydawał żydów w ręce Gestapo, bo w ten sposób bronił życie własne i swoich bliskich. Przestępcami byli zaś ci, którzy chroniąc żyda skazywali na okrutną śmierć tysiące Polaków sąsiadów. A to nie tylko w czasie okupacji, ale podczas terroru lat pięćdziesiątych. Bo wielu uratowanych żydów dopuściło się po wojnie zbrodni ludobójstwa na Polakach, a są liczne przypadki, że uratowani żydzi mordowali swoich bezpośrednich zbawców.

źródło: http://www.gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/226-przestepczy-charakter-studio-polska

Portret użytkownika lipka

Organizacja Żagiew -dlaczego

Organizacja Żagiew -dlaczego nikt o działalności tejże nie wspomina, dlaczego w przypadku gdy żydzi wydawali swoich ziomków by ratować własną skórę to jest dobrze ale gdy kto inny ratował siebie i własną rodzinę to już źle. W  prawie żydowskim jest przyzwolenie na denuncjację, szmalcownictwo, wydawanie na karę śmierci, bo każdy kto chce się uratować może w świetle ich prawa wydać rodaka. Ktoś ma coś nie tak ze swoją pejsatą głową, bo jak można oskarżać inne narody o to co robiło się samemu. Powinniśmy poznać ich zwyczaje i nie wychodzić przed szereg bo na zdrowie nikomu to nie wychodzi.

Strony

Skomentuj