Orban wygrał z Sorosem w węgierskich wyborach

Kategorie: 

Źródło: twitter

Wczoraj na Węgrzech odbyły się wybory parlamentarne.. Wszystkie organizacje sponsorowane przez finansowego grandziarza George'a Sorosa, ruszyły do ataku na znienawidzonego Orbana mając nadzieję, że uda się go odsunąć od władzy. Nic z tego. Mimo wysokiej frekwencji rządząca partia Fidesz zdecydowanie wygrała wybory, a opozycja znalazła się w zupełnej rozsypce.

 

W lewicowych mediach panuje dzisiaj żałoba. Gdy wczoraj przed węgierskimi komisjami wyborczymi ustawiły się kolejki liczono na to, że to zwiastun nadciągającej zmiany. Wszystkie media Sorosa sugerowały że uda im się odzyskać utraconą kontrolę nad Węgrami. Mylili się, bo mimo 70 procentowej frekwencji ludzie ponownie wybrali Fidesz i Viktora Orbana.

 

Mimo zmobilizowania wszelkich dostępnych środków lewicowym mediom nie udało się przekabacić społeczeństwa, aby zagłosowało w pożądany dla nich sposób. Skutkiem tego Viktor Orban triumfuje w węgierskich wyborach już po raz czwarty. Koalicja pod przewodnictwem obecnego premiera Węgier, zdobyła aż 48,5 procent głosów. Pokonani liderzy partii opozycyjnych w odpowiedzi na to podali się do dymisji. 

Co taki wynik wyborczy oznacza dla Węgier? Przede wszystkim to rozczarowanie dla Komisji Europejskiej. Wizytujący dzisiaj Polskę wiceprzewodniczący KE, Frans TImmermans, zapewne liczył na to, że dzisiaj będzie mógł cieszyć się z porażki Orbana, co wieszczyły lewicowe media w wielu krajach. Mógłby wtedy zaznaczyć, że Polska została już sama w sporach z UE, ale wygląda na to, że klub niepokornych państw ze wschodu ma się nadal dobrze.

 

Wygląda jednak na to, że oczekiwanie zmiany na Węgrzech było jedynie myśleniem życzeniowym, bo społeczeństwo węgierskie zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i z tego powodu wybrało przywództwo, które wydaje im się najbardziej racjonalne, zwłaszcza w zakresie polityki imigracyjnej.

Fakt, że ta kwestia była kluczowa dla Węgrów to wielka porażka wszelkich organizacji sponsorowanych przez George'a Sorosa, żydowskiego spekulanta, który za cel postawił sobie islamizację krajów zachodnich. W tej chwili jego plany w tym zakresie sypią się, zwłaszcza w Europie Wschodniej.


 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Albo tutaj jest kompletna

Albo tutaj jest kompletna dezinformajca trolli, albo kompletna głupota przepitego narodu. Orban jest żydem, a te kłótnie to tak jak w naszej polityce. Obrzucają się łajnem a później wpierdzielają razem Osmiorniczki i maja bekę z Polaczków. Orbanicho wpuścił więcej ciapków niż chciała markela. PIS wpuścił min 1 milion ukrów, i 26 tysięcy ciapków. I nie jest to fake news, jaki podają media, bo spotykam te ciemne twarze w każdym Polskim mieście. A jeżdżę zawodowo dużo to i dużo widzę. O ukrach już nie wspomnę, bo według mnie jest ich przynajmniej 3, 4 miliony.

kolo21

Portret użytkownika wrzosowisko

jak dla mnie, to sam

jak dla mnie, to sam zainteresowany - Orban - nie wyglada, jakby mial cos przeciwko takiemu traktowaniu Wink Juncker zdecydowanie zasluzyl na plombe po lekcjach, a Orban na takie zachowanie szczerzy zeby, kuli sie i daje sie prowadzic za reke :D

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Jak wy durne Polaki

Jak wy [...] wybraliście żydowski Pis??!! Macie tera co chcieliśta...!!

[...] Nie wspieraliście partii polskich nacjonalistów, będziecie mieć żydowskie szambo w swoich domach!!

 Dlatego was nie cierpię!!

 Będzie Polin z narodowym niewolnictwem rodem z Polski...

---

Naruszenie regulaminu

Moderacja

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj