Opublikowano zdjęcie córki Putina, która mieszka w Holandii

Kategorie: 

https://www.facebook.com/s.z.Man.mskUK/photos/pb.713622688680694.-2207520000.1405965495./746492768727019/?type=1&theater

W poniedziałek portal informacyjny Obozrevatel.com w odniesieniu do użytkownika Facebooka Ser 3-M zamieścił zdjęcie córki Putina, która mieszka w Holandii. Wygląda na to, że publikacja nie jest przypadkowa w kontekście wydarzeń na Ukrainie.

 

Masza Putin to najstarsza córka Włodzimierza i Ludmiły Putin. Dziewczyna urodziła się 28 kwietnia 1985. W latach 1986 – 1990 mieszkała w NRD wraz rodzicami. Od połowy 2000 roku przebywa poza Rosją.


Według De Telegraaf, od początku 2013 roku mieszka w Holandii, razem z 33 – letnim Yorritom Faassenomiga, obywatelem Holandii. Maria Putin jest bardzo rzadko spotykana w towarzystwie ojca. Jej zdjęcia nie trafiały wcześniej do prasy.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika 85r

Samolot nie spowodował wojny

Samolot nie spowodował wojny światowej, następną ofiarą może być curka putina. Ciekawe czy wtedy putin zareaguje. Zachód pokazał co jest ich nastepnym celem tym zdjęciem. Ciekawe czy putin wyciągnie odpowiednie wnioski. Choć patrząc na jego opieszałośc względem ukrainy wątpie. A ukraince w holandi już się zbierają by strajkować pod jej domem. Do tragedi może dojśc lada dzień. A jeśli potrafili zestrzelić samolo z 300 ludźmi to co dla nich jest jedna ważna.

Portret użytkownika koń który mówi

Bez przesady. W samolocie

Bez przesady. W samolocie było 300 gnijących trupów z fałszywymi paszportami i nikomu włos z głowy nie spadł. Żaden prawdziwy rejs lotniczy nie zostałby z premedytacją pokierowany wprost nad strefę wojenną. Zwłaszcza, że 10 poprzednich kursów odbywało się inną trasą i bardzo łatwo jest to udowodnić.
Nikt nie ośmieli się tknąć córki Putina. Pamiętaj, że każdy kij ma dwa końce i że jedynym efektem byłyby trupy rodziny murzyna lub paru syjonistów np. na ukrainie, a nie żadna wojna.

Portret użytkownika koń który mówi

Ano żyje sobie w Holandii i

Ano żyje sobie w Holandii i co z tego? Nie jesteście chyba tak naiwni, żeby sądzić, że służby takie czy inne nie wiedzą o tym skoro wy wiecie. Tylko co z tego wynika? Bo mnie się zdaje, że nic. Zapewne należy ona do najlepiej strzeżonych kobiet w Holandii. A może nie? A jeśli to wyrodna córeczka, która nie chciała żyć w cieniu wielkiego papy i wybrała własną drogę? Tym bardziej głupie byłoby gadanie, że to Putin tam ją umieścił.

Portret użytkownika look-out man

Trafnie, bardzo ładna

Trafnie, bardzo ładna kobieta. Putin ma się czym chwalić. Jak by było mało, nie słychać w mediach o ekscesach. hmm czyżby była nie tylko ładna ale i rozsądna?... Słowianka.

Strony

Skomentuj