Opublikowano pierwszy materiał z miejsca morderstwa byłego prezydenta Jemenu

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W serwisach społecznościowych pojawił się film z zabójstwa byłego prezydenta Jemenu Ali Abdullaha Saleha. Wideo jest rozpowszechniane w sieciach społecznościowych. Na zdjęciach widać, jak nieznani ludzie z bronią niosą ciało byłego prezydenta w kocu.

 

Atak na polityka został podjęty w drodze do miasta Marib. W tym czasie były prezydent Jemenu był w samochodzie. Wcześniej okazało się, że prezydent Jemenu Abd-Rabbu Mansur Hadi nakazał wysłać wojska do stolicy Sana. Według najnowszych danych, w mieście toczą się obecnie ciężkie walki. 

 

Jemen to kraj, który został zniszczony dokładnie tak sam jak Syria. Prowadzi się tam wojnę pośrednią prowadzoną między Arabią Saudyjską i Iranem. Trwające tam walki to odzwierciedlenie wpływu dwóch reżimów - sunnickiego z Rihadu i szyickiego z Teheranu.
 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Skomentuj