Opublikowano film z linczu, jaki dokonał się kilkanaście dni temu w Odessie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Wściekły tłum zaatakował pięściami mężczyznę, krzyczącego: „Chwała Ukrainie”. Napastnicy nazwali go „faszystą”.

 

 

 

W sieci opublikowano film, nakręcony w Odessie, gdzie 02 maja br. obchodzono drugą rocznicę tragedii w Domu Związków Zawodowych. Ludzie brutalnie pobili mężczyznę, który rzekomo prowokował tłum.

 

Na nagraniu widać człowieka, który wykrzykuje hasło „Chwała Ukrainie”. W pewnym momencie do mężczyzny rusza tłum mieszkańców Odessy z okrzykiem „faszysta”. Ludzie dopadają mężczyznę, powalają go na ziemię i okładają pięściami.

 

Na miejscu pojawia się policja, która odpędza rozjuszonych manifestantów i ratuje Ukraińca od pewnej śmierci. Funkcjonariusze zapakowali poszkodowanego do samochodu i odwieźli do szpitala.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika ACHILES

Ja się tym LUDZIOM tam, nie

Ja się tym LUDZIOM tam, nie dziwię, po tym co zrobili banderowscy rezuni w tamtejszym DOMU ZWIĄZKOWYM, przed trzema LATY i po tym co ci ludzie wiedzą, co jest czynione, przez tych samych zwierzaków, po dziś dzień W DONBASIE . 

Portret użytkownika CK_R

Może trochę poczytaj i

Może trochę poczytaj i dopiero zabieraj głos.  Autorem był polski szlachcic ( SAS) ruskiego pochodzenia. Piosenka była napisana po polsku i tłumaczona na kilka języków. Sam pisał o sobie: "Mickiewicz wielki poeta, ale kto go zna? Mnie śpiewa cała Polska i Ukraina"

Strony

Skomentuj