Opublikowano akta CIA ze zdjęciem Adolfa Hitlera z 1954 roku!

Kategorie: 

Źródło: Public domain

Od dawna pojawia się coraz więcej teorii wskazujących na to że Adolf Hitler wcale nie zginął w bunkrze w Berlinie tylko wydostał się z terenu upadającej III Rzeszy i uciekł do Ameryki Południowej. Na dowód tych doniesień już jakiś czas temu przedstawiono rzekome dokumenty z CIA,  potwierdzające, że amerykański wywiad poszukiwał Hitlera jeszcze długo po wojnie. Teraz pojawiły się kolejne materiały rzekomo z CIA, przedstawiające zdjęcie Hitlera wykonane w 1954 r. w Kolumbii!

 

Wygląda na to, że w obliczu upadku Trzeciej Rzeszy, Adolf Hitler uciekł z Berlina do Hiszpanii, która rządzona była przez sprzyjający mu reżim Generała Franco. Następnie miał się udać na wyspę Fuerteventura skąd został przerzucony U-botem do Ameryki Południowej. Miał rzekomo wypłynąć z tamtejszego portu Moro Jable, a do czasu zorganizowania przerzutu przebywał w tzw Willi Wintera. Ta część wyspy Fuerteventura znajdowała się zresztą pod zupełną kontrolą Niemiec, oddana w użytkowanie przez Franco.

Willa Wintera - Źródło: innemedium.pl

Według oficjalnej historii Adolf Hitler popełnił samobójstwo w swoim bunkrze w Berlinie. MIało to mieć miejsce 30 kwietnia 1945 r. Wraz z nim śmierć wybrała jego żona, zresztą świeżo poślubiona, Ewa Braun. Oficjalnie mówiono, że ich ciała zostały spalone, aby nie trafiły w ręce Armii Czerwonej. Trzeba przyznać, że było to bardzo wygodne wytłumaczenie, dlaczego nie ma ciał. Było to niemal tak samo idealne wyjaśnienie jak to armii amerykańskiej, że po rzekomym zastrzeleniu Osamy bin Ladena, jego ciało wrzucono do morza, a wraz z nim dowód tego zabójstwa.

Zarówno bin Ladena jak i Hitlera łączy to, że w rzekomą oficjalną śmierć obu tych zbrodniarzy trudno uwierzyć. Teoria, wedle której Hitler mógł przeżyć II wojnę światową i uciekł do Ameryki Południowej, jak wielu nazistów, jest jednak dość stara. Obecnie jednak przeżywa swój renesans. Dowiadujemy się nowych rewelacji. Jeden z informatorów CIA, były oficer SS Filip Citroen, miał rzekomo w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku spotykać się z Hitlerem. Jak twierdzi Citroen były wódz Trzeciej Rzeszy ukrywał się początkowo w Kolumbii pod nazwiskiem Shrittelmayor. Na potwierdzenie swoich słów informator przekazał nawet fotografię wykonano rzekomo w kolumbijskiej miejscowości Tanja. 

Rzekome zdjęcie Adolfa Hitlera z 1954 roku w Tanja - źródło: akta CIA

Według Citroena Adolf Hitler wyjechał do Argentyny dopiero rok później czyli w 1955. Niestety zdjęcie Hitlera wykonane rzekomo rok wcześniej w Kolumbii, nie jest dobrej jakości. Wątpliwy wydaje się też fakt, że człowiek ukrywający się pozostawił by charakterystyczny wąsik. Nie można zatem wykluczyć, że te najnowsze rewelacje z archiwów CIA, mają raczej za zadanie skierowanie pewnych podejrzeń na fałszywe tropy. Jednak jak wiadomo może być w tym też ziarnko prawdy czy zatem CIA oficjalnie przyznała, że Hitler przeżył wojnę i do lat pięćdziesiątych przebywał w Argentynie?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)Komentarze

Portret użytkownika Paweł.R

Co jest z tym portalem, że w

Co jest z tym portalem, że w komentarzach widać, że ściąga jakieś cieżkie psychiatryczne przypadki? Polecam Wam zmienić system komentarzy na takie tylko wyłącznie dodawane z fejsa. Wiele portali na to przeszło, aby ograniczyć w komentarzach tych paranoików, którzy zamiast pisać na temat coś konkretnego i mądrego - propagują swoje chore wizje. Tego się nie da czytać poprostu. Dróga sprawa, że zalatują niektóre wpisy putinowską trollerką.

Portret użytkownika UPAdlina

z pejsa? Cenzura jak za

z pejsa? Cenzura jak za stalina. Odpowiada ci taka? A Putina trzeba chwalić, jeżeli czyni coś dobrego. A zwalczanie banderowców na upainie i uSSmańskich terrorystów na Bliskim Wschodzie to na pewno coś co się chwali.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika InRight

No pewnie, że Putin czyni

No pewnie, że Putin czyni wiele dobrego! Sprzyja muzułmanom, ba mało tego w Moskwie jest znaczna cenzura i nie można od tak sobie krytykować muzułmanów! Ludzie tam boją się o nich mówić coś nie przychylnego bo za to są srogie kary! tylko u nas utrwalił się stereotyp jacy to ruscy kozacy, a tak naprawdę jest to płytki naród bez jaj. Putin oczywiście cały czas prowadzi politykę imperialną tak jak ZSRR tylko nieco nowszymi metodami. A no i oczywiście Putin gra do jednej bramki z resztą elity tak jak i Trump, który był wytworem dającym jedynie ułudę, że amerykańse mają na coś wpływ. I jak tu się nie dziwić jak ludzie mówią, że znz prowadzi politykę prorosyjską? Tu aż roi się od ruskich trolli i debili, dlatego jak najbardziej jestem za zmianą systemu komentarzy bo tego chlewu nie da się czytać.

Portret użytkownika UPAdlina

Bzdury opowiadasz. Zobacz,

Bzdury opowiadasz. Zobacz, jak w Rosji traktuje się muslimów, którzy zaczepiają rosyjskie dziewczyny. Są filmiki. I policja ich nie broni. Putin prowadzi imperialną politykę? To porównaj tę "imperialną" politykę do polityki uSSmanów. Tam masz dopiero imperialną politykę. Ja ciebie nie rozumiem. Putin dzis zwalcza banderyzm? Nie podoba ci się to? W Syrii skutecznie zwalcza uSSmańskich najemnych bandziorów. Też ci nie pasi? I chwalenie go za to to jest polityka prorosyjska? Jakby chwalili bandytów uSSmańskich to pewnie byś piał z zachwytu? Taka jest po prostu prawda. Putin robi dziś świetną robotę. Ale mam dla ciebie dobrą wiadomość. Są portale, gdzie banderyzm i uSSmański terroryzm są na piedestale. Ścieki typu tvn24 czy wpolityce.pl. Idź tam. Poczujesz się jak u siebie w domu i nie będziesz jęczał.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika drej3107

jest tu kilka przypatków

jest tu kilka przypadków pschicznych wypadków pęknietej gumki i na probe zrobionych ale to juz nie do uratowania te wypadki przy robocie,,ten z siekierą to niebezpieczny dla otoczenia r,,,, nieszczesliwy bo niema wodza jaruzela to izolacja tylko szkode ze innych zaraają tym wirusem 

HItler przezył miał 10 dzieci nawrócił sie na komunizm pomagał castro w rewolucji, taka sama prawda ze siekierka jest polakiem,, synek tymy wyszkolony w sbu

Portret użytkownika UPAdlina

Ty się lepiej kobieto naucz

Ty się lepiej kobieto naucz posługiwać językiem polskim, bo twoja "polszczyzna" zdradza, ktoś zacz. Z Polską masz tyle wspólnego, co z inteligencją. Tymę to chołubią i wspierają twoje krowopasy zza oceanu, których tak kochasz, więc zastanów się co tu wypisujesz.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj