Opozycjonista twierdzi, że na Ukrainie na sierotach testuje się szczepionki

Kategorie: 

http://ruslekar.info/V-Poltavskoy-oblasti-vaktsini-i-medpreparati-testiruyut-na-detyah-sirotah-1532.html

Nowy skandal medyczny na Ukrainie, w regionie Połtawy testowano na dzieciach szczepionki. Rewelacje takie głosi opozycjonista Valery Golovko. Potępia on skandaliczne badania prowadzone na sierotach. Aplikowane leki nie posiadają certyfikatów i akredytacji, pisze Medycynskaja Prawda.

 

Valery Golovko, deputowany z partii Batkiwszczyna, wystąpił z wnioskiem do Naczelnika Wydziału Zdrowia Połtawy i Obwodowej Administracji Państwowej z prośbą o ujawnienie informacji na temat skandalicznego procederu.

„Ostatnio na Ukrainie przeprowadzono liczne naruszenia procedur badań klinicznych leków, przedłożonych do rejestracji” – napisał opozycjonista we wniosku. „Rażący jest fakt, że badania z udziałem sierot prowadzone są po wygaśnięciu ich umów ubezpieczeniowych, bez zgody rodzica, a nawet gorzej - z naruszenia świadomej zgody pacjentów młodocianych”.

Golovko powiedział, że kontrowersyjne testowanie leków odbywa się w wielu placówkach medycznych, a w szczególności w regionie Połtawy i domaga się ścigania sprawców nieludzkich badań. Deputowany posiada rzekomo dowody w związku z akredytacja leku pn. dorypen.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika koszerr umysłów

Dowiedzcie się ile jest na

Dowiedzcie się ile jest na Ukrainie dzieci bezdomnych, często kalekich, porzuconych, itd. przechowywanych w sierocińcach w warunkach których sobie nie wyobrażacie.

Sytuacja ekonomiczna mieszkańców prowincji ukraińskich jest wręcz katastrofalna. Patologia aż piszczy. Dzieci czasem wyrzuca się z domu, żeby sobie wyżebrały coś do jedzenia. Nie wszystkie wracają.

Także nie byłbym zdziwiony, gdyby eksperymenty medyczne na tych dzieciach były prawdą. Tam może dochodzić do łamania wielu praw człowieka na wielką skalę. Tylko kto się tym zajmie? Obierak Banana raczej na pewno nie.

Portret użytkownika chmura

 „Rażący jest fakt, że

 „Rażący jest fakt, że badania z udziałem sierot prowadzone są po wygaśnięciu ich umów ubezpieczeniowych, bez zgody rodzica, a nawet gorzej - z naruszenia świadomej zgody pacjentów młodocianych”. Skoro na sierotach, to skad niby ma byc zgoda rodzica?

Portret użytkownika koszerr umysłów

Nakładanie mandatów przez

Nakładanie mandatów przez Sanepid jest już nielegalne od pewnego czasu - można się odwołać od takiej decyzji i spokojnie wygrać w sądzie. Na tę chwilę karę może nałożyć jedynie wojewoda. W takiej sytuacji należy ją zapłacić (kilkaset zł) i spokój.

Temat szczepionek jest wyjątkowo śmierdzący bo dla Polaków "obowiązkowe" jest aż paręnaście szczepień. Sprawdź ile mają w Holandii, Francji, u niemców albo w Hiszpanii. Kilka razy mniej.

Portret użytkownika raqq

Niestety jest to w końcu

Niestety jest to w końcu dobra okazja aby nagłosnić w naszym kraju sprawę szczepinek. Oczywiście w TV wypowiadał już się ekspert, że dziecko było już chore gdy podano szczepinkę. Teraz rodzice dziecka powinni pozwać państwo o grube odszkodowanie.

Portret użytkownika koszerr umysłów

Jest to kolejny dowód, że

Jest to kolejny dowód, że szczepionki ryją mocno w układzie immunologicznym. Przeraża mnie także brak świadomości u szczepiących dzieci, że dają wbić igłę nie wiedząc co w niej siedzi. I można latami tłumaczyć, że m.in. aluminium, rtęć i skwalen, które bez problemu pokonują barierę krew-mózg i tam już zostają prowadząc, podstępnie i powoli, do ruiny układu nerwowego w wielu przypadkach.

Odtrucie jest możliwe, ale niebezpieczne bo może spowodować uszkodzenie mózgu jeśli będzie się odbywało zbyt gwałtownie.

Strony

Skomentuj