Opozycja radykalna w USA i w Polsce

Kategorie: 

Źródło: internet

Wydawało się, że po wyborze Donalda Trumpa na prezydenta USA wścieklizna elit osłabnie. Niedawne agresywne marsze lewaków pokazały jednak, iż takie myślenie to błąd. Znany i ceniony amerykański polityk, publicysta Roger Stone, kolega Alexa Jonsa, wyraża zdecydowane opinie o amerykańskiej elicie, tej salonowej jak i tej tajnej.

 

Za tak otwartą i patiotyczną postawę wobec zgniłego establiszmentu chciano go kilka tygodni temu otruć, ledwo uszedł z życiem. W jego opinii nabuzowana złem amerykańska kasta nie może sobie poradzić z faktem, że Trumpa nie da się przekupić ! I to żadnymi pieniędzmi, przecież jest miliarderem i ma kasy jak lodu. Lewacka śmietanka nie może zdzierżyć tej bolączki, na dodatek i ku jej męczarniom Trump chce silnej Ameryki, takiej w której się nie morduje nienarodzonych dzieci, a ludzie mogą myśleć i mówić tak jak im w duszy gra, zgodnie z sumieniem, a nie narzuconą medialną psychomanipulacją.

Dodatkowo, czterdziesty piąty prezydent własnie co ogłosił, że chce śledztwa w sprawie wyborczych fałszerstw. Jego zdaniem są one bardzo poważne, bo według spływających informacji, mówi się nawet o kilku milionach głosów oddanych przez osoby dawno zmarłe, to nie wszystko, bo  dodatkowe miliony zliczonych głosów miały pochodzić od nielegalnych emigrantów. Personel Trumpa informuje, że przedstawi na to dowody.  Gdyby się to potwierdziło, to mieli byśmy największą wyborczą aferę w dziejach USA, podobną do tej jaka "zdarzyła się" w Polsce, gdy byliśmy świadkami "cudów w urnach", jak to  nagle i w niewytłumaczalny sposób polskie ludzkie masy zostały pozbawione świadomości, w amoku skreślając krzyżyki gdzie popadnie i ile popadnie. W USA tak gigantyczna akcja "magii nad urnami" musiała być dobrze zaplanowana i przeprowadzona. Jak wiemy stawka była ogromna - "demokracja" sterowana. 

Mając to wszystko na uwadze partia PiS powinna zbudować solidny i uczciwy system wyborczy, by lokalne kliki nie pozbawiały nas szansy na uczciwe życie, by wreszcie oczyścić Polskę z elity okrągłostołowej zdrady. W Polsce oraz w USA należy osuszyć polityczne bagno, duszące nie tylko gospodarkę, ale i naszą nadzieję na lepsze jutro. Jak zwykle wszystkie dobre zmiany PiSu są publicznie torpedowane przez ekstremistów z tzw. opozycji totalnej, chcącej władzy totalnej, pogardzającej demokracją, zasadami, moralnością i chrześcijaństwem.

 

Źródła:

http://3obieg.pl/duchowy-terroryzm

http://www.infowars.com/report-anti-trump-operatives-poison-insider-roger-stone/

http://www.infowars.com/breaking-study-proves-trump-right-about-3m-illegals-voting-and-swi...

http://www.fronda.pl/a/jesli-nie-falszerstwa-to-co-ponioslo-psl,45751.html

http://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/psl-falszuje-wybory-,12205076016

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.4 (5 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Jak donosi Alex Jones coraz

Jak donosi Alex Jones coraz więcej rozruchów siępojawia w USA bo niby się nie zgadzają pewne grupy na wynik demokracji ! Moim zdaniem Trump powinien szybko się przyjrzeć finansowaniu cichej rewolucji anty państwowej za pieniądze znanego grańdziaża !

http://www.infowars.com/the-united-states-is-on-the-precipice-of-widespread-civil-unrest/

W Polsce podobnbie są organizowane niby spontaniczne marsze wariatek ktore chca mordować nienarodzone dzieci oraz ruch obalenia demokracji KOD ! To wszystko robione z kasę płynacą od określonego grańdziaża ! Należy wzmocnić ruch modlitewny bo na czary tajnych bractw może jedynie zadzialać modlitwa do Super Zbawiciela Jezusa Chrystusa Króla Polski i Świata !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kimbur

Bardzo ładnie napisane,

Bardzo ładnie napisane, Inżynierze. Popieram!

PS. Moglibyśmy razem piszmy. 

Apel: słowo "kasa" używajmy we właściwym znaczeniu. "Ma pieniędzy jak lodu" być powinno. Pieniądze można przechowywać w kasie.

Portret użytkownika gnago

FEMA wybudowane co mają stac

FEMA wybudowane co mają stac odłogiem? Ustawy podpisane przez ich marionetki a ich działanie zakrawa na terroryzm polityczny. Zatem powinni zostac skoszarowani w tych miejscach po sto sztuk w każdym. No obsady trza wymienić lub zapewnić lojalnośc dotychczasowych. No ale donaldem nie jestem i frajer, niestet, zginie wkrótce.

Portret użytkownika inzynier magister

Globalni teroryści NWO

Globalni teroryści NWO oficjalnie już chcą rozwalić całe chrześcijaństwo ! Jeżeli nikt ich nie zatrzyma to w Europie będzie wojna domowa ! A Watykan zostanie zaatakowany, ale może o to właśnie chodzi ? "Niemiecka kanclerz, Angela Merkel odniosła się negatywnie do aktu wykonawczego, który w sobotę podpisał prezydent Donald Trump. Chodzi o dokument zawieszający przyjmowanie imigrantów na teren USA, oraz zakazujący wydawania im wiz.Akt dotyczy siedmiu krajów muzułmańskich, w tym takich, jak Syria czy Iran. Z zakazu wyłączeni są prześladowani w tym pierwszym kraju chrześcijanie – ci mogą otrzymać schronienie na terytorium USA.Rzecznik niemieckiego rządu, Steffan Siebert w reakcji na podpisany przez prezydenta Trumpa akt, wydał specjalne oświadczenie, mówiąc o tym, że niemiecka kanclerz „jest przekonana, że konieczność zdecydowanej walki z terroryzmem nie usprawiedliwia generalizacji podejrzeń wobec ludzi o konkretnym pochodzeniu czy określonej wiary”.W dalszej części oświadczenia możemy przeczytać, że rząd Niemiec „sprawdzi, jakie konsekwencje decyzja amerykańskich władz ma dla niemieckich obywateli z podwójnym obywatelstwem, i w razie potrzeby będzie reprezentować ich interesy w kontaktach z naszym amerykańskim partnerem”.Kanclerz Merkel miała też wyrazić swoje ubolewanie nad podpisaniem przez Trumpa takiego właśnie aktu wykonawczego, a także przypomniała mu o obowiązywaniu Konwencji Genewskiej, która określa status uchodźcy." http://www.pch24.pl/niemiecka-reakcja-na-antyimigrancka-polityke-trumpa--merkel-pomoze-imigrantom,49095,i.html#ixzz4X9v7YbGm

"Kilka dni temu Halab Wilayat, centrum medialne gubernatora syryjskiego Aleppo opublikowało w internecie film, na którym dżihadyści grożą spaleniem Rzymu. To kolejna już groźba, której adresatem staje się włoska stolica.Na 27-minutowym filmie widać na w pół zniszczone Koloseum, wokół którego powiewają flagi Państwa Islamskiego. Z filmiku dowiadujemy się m.in. iż dżihadystom uda się pokonać rzymian, tak samo jak w VII wieku mieszkańcy Medyny pokonali swoich wrogów z Mekki.Uzbrojeni bojownicy przestrzegają Włochów i przypominają: „Choć chwilowo straciliśmy panowanie nad niektórymi miastami tradycyjnego świata arabskiego, nasza obietnica zniszczenia Rzymu była i jest w mocy”http://www.pch24.pl/plonace-koloseum-i-islamskie-flagi--isis-po-raz-kolejny-grozi-wiecznemu-miastu,49049,i.html#ixzz4X9w7Tg42

Jak zwykle Niemcy to przodownicy w destrukcji cywilizacji !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika fghfhfgh

Tak Polska będzie gorszym

Tak Polska będzie gorszym zadupiem niż dotąd za rządów już nie socjalistów ale prawie komunistów z PIS, to żadna prawica a ich socjalistyczne pomysły doprowadzą do sytuacji podobnej jak w koncu lat 80 czyli ocet i musztarda w sklepach. Po owocach ich poznacie i zastanówcie sie dobrze komu służą Kaczyńscy, dlaczego 1066 jest aktualna, kto otwieral muzeum żydów i kto zalegalizowal zdelegalizowaną bnai brith. Ciężko pracują aby niwelować polski potencjał gospodarczy. Nie szkoda mi was bo sami jestescie sobie winni za glupote trzeba placic, szkoda mi kilku procent ludzi myslacych w tym kraju ktorzy nie maja wplywu na sytuacje. Na pochybel.

Strony

Skomentuj